English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 9 de 29.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ 13:00)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR SOYADI ADI UKD ELO
1 AYDOĞDU ARIL 1643 1390 1 - 0 7 TURGUT HAKAN 1629 1324
2 ALTUNDAL ARDA 1771 1560 6 ½ - ½ 7 BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574
3 IŞIK ZEYNEP 1421 1166 6 ½ - ½ 6 BÜYÜK ECRİN EFSA 1690 1515
4 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376 0 - 1 BABAYEVA NASRİN   1392
5 ÖZDEMİR CEMRE 1583 1346 0 - 1 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072
6 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321 0 - 1 GÜNAY GÖKSU 1379 1313
7 İNCİ KERİM 1391 1035 0 - 1 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204
8 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254 5 1 - 0 5 ŞAHİN EFE 1421 1295
9 YETİM HAZAR 1479 1180 5 1 - 0 5 TUNÇEL EKİN 1421 1085
10 ERBAŞ ELİFSU 1424 1098 5 0 - 1 5 ÖZKALE BURAK 1466 1257
11 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1455 1165 5 ½ - ½ 5 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272  
12 AKIN DURU 1563 1299 0 - 1 5 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1391 1064
13 HAN ALİ UTKU 1292   0 - 1 ERSÖZ NEHİR 1394 1175
14 CİNGÖZ IŞIL 1280 1110 0 - 1 AYTİN ALİ YİĞİT 1383  
15 ATABEY BERAY NİL 1271   0 - 1 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021
16 BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369   ½ - ½ ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282  
17 AYDOĞDU ARHAN 1214   0 - 1 HUMBATOVA NAZLİ   1356
18 KURNAZ AYÇA 1395 1125 4 + - - AVCI BİLGE 1268  
19 HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044 4 0 - 1 4 ÖZEN ÜLGEN ECE 1226  
20 NOVRUZOV ELNUR   1347 4 ½ - ½ 4 ECE CEM 1200 1011
21 GÜR BERKAY 1191   4 0 - 1 4 ÖZKAN BİROL KADİR 1336  
22 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063 4 1 - 0 4 GÜNEY EMİR 1171  
23 SAY EFE 1187   4 ½ - ½ 4 JAFAROV MURAD   1282
24 BAŞBAY GİRAY ATA     4 0 - 1 4 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241  
25 SOVUKLUK ECEM SU 1358 1150 1 - 0 4 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172  
26 VAPUR DURU YAĞMUR 1238   1 - 0 KARACA ALPEREN BİLAL 1297  
27 TUFAN ARDA 1279 1233 0 - 1 SÖZER YİĞİT 1187  
28 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263   3 0 - 1 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174  
29 ERKOÇOĞLU İSMAİL     3 0 - 1 3 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243  
30 ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030 3 1 - 0 3 YÜCETÜRK HAKAN 1131  
31 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072   3 1 - 0 3 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175  
32 TOSUN UĞURCAN 1166   3 1 - 0 3 KAYA ÇINAR ALİ 1089  
33 SÖĞÜT EGE 1009   3 ½ - ½ YÜCEL BUĞRA SEFA 1174  
34 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181   0 - 1 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023  
35 DAYAN ALİ EGEMEN 1063   ½ - ½ ERİM EMRE 1048  
36 GÖKTEPE ARDA 1058   1 - 0 2 KAPLAN DİYAR BARAN    
37 DERİN ROZELİN 1044   2 ½ - ½ 2 AY SUDE 1020  
38 PEKTEZEL MELEK 1000   2 0 - 1 2 UÇAR DEFNE    
39 ERGÜN NİHLE 1000   1 1 - 0 ATEŞ SUDE    
Turkish Chess Federation © 2014