English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
10 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1292
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 9 de 29.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 13:15)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1863 1769 1 - 0 ÜNAL BURAK KAYRA 1481 1326
2 AYDIN ALP 1449 1359 0 - 1 7 POLAT ALİ GÖRKEM 1659 1490
3 PAMUK YAĞIZ 1522 1421 6 1 - 0 6 YILDIZ SERDAR MURAT 1444 1077
4 ÖZANAT ARDA 1464   6 0 - 1 6 BÜYÜK ELVİN ESMA 1499 1305
5 USLU ALİ YİĞİT 1411 1235 6 1 - 0 6 ALSAÇ ALPER TOLGA 1417  
6 KARACAN ARDA TUNA 1601 1116 1 - 0 6 MAHARRAMLİ SARKHAN   1364
7 KURNAZ AZRA 1456 1304 0 - 1 CEYHAN MERT 1676 1399
8 GÜLBAHAR EFDAL 1446 1210 0 - 1 GÜLERYÜZ KUZEY 1646 1301
9 KARADAŞ HENA 1439 1007 0 - 1 KÜÇÜK AYBİKE 1470 1129
10 KARABULUT ETKA 1469   0 - 1 GÜPLÜCE MELİH 1450 1101
11 ÇİÇEK KADİR 1455 1118 5 ½ - ½ ÖZGÜN YİĞİT DENİZ 1468  
12 ŞİŞMAN SELAHATTİN EFE 1400 1110 5 ½ - ½ 5 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1537  
13 KARATAŞ MEHMET SALİH 1526 1138 5 1 - 0 5 ÇOBAN TUNA 1351 1105
14 BİLGİN KAAN BORA 1387   5 ½ - ½ 5 BİLİR CEMAL ARDA 1521  
15 SOYER EMİR 1255 1054 5 0 - 1 5 YAŞAR MEHMET ALİ 1477  
16 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1445 1091 5 0 - 1 5 TEKER ALİ 1395 1211
17 SOYER DENİZ 1344   5 ½ - ½ 5 ÖZTÜRK OZAN 1432  
18 HOTMAN ÇAĞAN ARHAN 1424   5 ½ - ½ 5 BERK DENİZ 1252  
19 MİRAZLI ELİF ECRİN 1413 1105 5 1 - 0 5 CEMALİ SEDA 1286 1127
20 CEYLAN OSMAN 1373   ½ - ½ TAMER KAYRA 1473 1251
21 AYTİN KEREM 1440   ½ - ½ KARTAL EGE MERT 1372 1227
22 AYGÜN METİN EFE 1339 1229 0 - 1 BURSALI ELA 1440 1140
23 AYYILDIZ BATUHAN 1315   0 - 1 YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN 1422  
24 KARATİKEN BERAY 1419 1135 1 - 0 DURAN YİĞİT EFE 1299  
25 KAYHAN NİSA 1252   1 - 0 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1377  
26 MERİÇLİ MERT 1417   4 0 - 1 ÖZDEN NEHİR 1277 1066
27 GÖKDOĞAN ALPEREN 1283 1046 4 1 - 0 4 İZİ BETÜL CEMRE 1416  
28 DURAN ZEREN 1267   4 1 - 0 4 ARK GAMZE 1399 1007
29 ÇAPAR YUSUF 1235 1104 4 1 - 0 4 PEHLİVANOĞLU ERAY 1385 1138
30 WCM ASLAN EZGİ SELEN 1343 1020 4 1 - 0 4 DOĞAN ALİ DENİZ 1266  
31 KIRAY ONAT 1317   4 1 - 0 4 İNCİ EŞREF 1248  
32 YÜCEKAYA AHMETCAN 1314   4 0 - 1 4 ALTUNTAŞ ARDA 1230  
33 ÇİFTÇİ KEREM 1150   4 0 - 1 4 DALKILINÇ GÜL 1299  
34 DÖNDÜ ILGAZ 1299   4 0 - 1 4 ÇALIŞKAN EREN 1217  
35 KOTAN EREN 1299   4 1 - 0 4 ÖNCE AHMET ASIM 1192  
36 UZUN ATA SARP 1108   4 ½ - ½ 4 TAŞDELEN BUKET 1296 1136
37 KAYACAN ONUR 1291   4 1 - 0 4 TOSUN EMİRHAN 1174  
38 TAŞDELEN ASUMAN BETÜL 1247   0 - 1 ŞENKAL DEFNE 1398 1293
39 LAÇİN TUNA 1350   0 - 1 SOYLU EREN 1217  
40 ADAL İLKE 1336   1 - 0 ÖNAL ECRİN 1320  
41 YILDIRIM AYAZ EFE 1187   0 - 1 KİRAZ AHMET 1333  
42 İNCİ ZEYNEP ITIR 1186   1 - 0 ORHAN TUNA 1328  
43 BOZOĞLU GAZEL 1382   3 ½ - ½ 3 SÖYLİYEN MUHAMMED ORHUN 1118  
44 SERTEL DEFNE 1110   3 1 - 0 3 ER ESMA 1309  
45 KAYNAR DURU 1288   3 1 - 0 3 VURAL BEREN 1111  
46 IŞIK ADEM 1074   3 1 - 0 3 DİNÇ BETÜL ERVA 1258  
47 GÜN RÜMEYSA 1225   3 1 - 0 3 İNCE ERDAL EGE 1072  
48 ÇELİK ZÜMRA 1202   3 ½ - ½ 3 TURGUT ÇINAR 1106  
49 SEZER TUNA 1101   3 0 - 1 3 KOCACIK DOĞUKAN 1190  
50 DALGIÇ DENİZ 1071   3 1 - 0 3 BUDAK TOPRAK EMİR 1164  
51 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1122   3 1 - 0 3 ALGÜN SAHRA SÜHEYLA 1060  
52 CİNGÖZ BORA 1221   1 - 0 ÖZDEMİR EFE 1046  
53 SİNAY ÖMER 1000   0 - 1 KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN 1133  
54 ESERTEPE AHMET SELİM 1000   ½ - ½ ERTEK YAĞIZ 1098  
55 ATEŞ EBRAR     2 0 - 1 2 HARBİ MİRAY 1261  
56 BAKAY ALİ ARAS 1048   2 1 - 0 2 ŞENEL YUSUFCAN 1000  
57 HUSEYNLİ UMUD     2 1 - 0 2 AVCİL HAMZA 1039  
58 BACI ARHAN KUZEY     2 1 - 0 2 KARAKAYA ALİ BERKA 1000  
59 SAĞLAM ÖZGÜR ULAŞ     1 - 0 2 BİNGÖL AHMET ENES    
60 ALTAN BUĞLEM NAZ     1 1 - 0 1 AYDİL DORUK EFE    
ŞAHİN MUHAMMED EFE 1002   1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014