English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 9 de 29.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 13:00)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263 7 0 - 1 7 DURMUŞ ÇINAR 1425  
2 ÜNÜVAR KAAN 1342   ½ - ½ SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523  
3 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154 6 1 - 0 6 MAMMADLİ ALİ   1105
4 UTLU MUSTAFA ALİ 1352   6 1 - 0 6 ERKOL SEYYİD AHMED 1434  
5 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351   6 ½ - ½ 6 AKSOY EDİZ 1410  
6 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286   1 - 0 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243  
7 ŞİMŞEK CAN 1428   1 - 0 5 ÖKTEM EGE TUNA 1417  
8 ÇEKİLMEZ ARDA 1463   5 1 - 0 5 DAĞGÜL BEGÜM 1284  
9 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406   5 1 - 0 5 MİRİOĞLU EYLÜL 1263  
10 GÜLEŞCE FURKAN 1277   5 0 - 1 5 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119
11 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187   5 0 - 1 5 AKSOY KEREM 1392  
12 ŞEN FURKAN EYMEN 1377   5 0 - 1 5 NAR TURAB EFE 1226  
13 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246   5 0 - 1 5 ACAR ZEYNEP 1347  
14 ŞENER ERDEM 1346   5 0 - 1 5 SOYLU MEHMET 1137  
15 KURTYILMAZ KUZEY 1321   5 1 - 0 5 KARACA ATABEY KUTLU 1080  
16 BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264   5 1 - 0 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271  
17 KÜÇÜK ARDA 1233   0 - 1 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131  
18 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180   1 - 0 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104  
19 ÇELİK FATMA NİSA 1331   4 1 - 0 GÖKÇAY MEHMET 1128  
20 TAŞ ÇINAR 1269   4 ½ - ½ 4 ONAY ALPEREN 1163  
21 SARI SUDE 1158   4 1 - 0 4 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266  
22 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128   4 0 - 1 4 HASIRCI ALİ EREN 1236  
23 AYDINBELGE AHMET ATA 1222   4 1 - 0 4 GİZDAŞ SALİM EMRE    
24 ZENGİN ÖVGÜ     4 0 - 1 4 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212  
25 KAYA ECE SU 1119   4 1 - 0 4 ERÇİN AZİZ 1209  
26 SOYER MİRAY 1115   4 1 - 0 4 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197  
27 ZEYBEK KAYLA NİL 1194   4 1 - 0 4 TURUNÇ ARDA 1001  
28 ŞAHİN YUSUF EGE 1040   4 0 - 1 4 IŞIK ENES MERT 1187  
29 EMEKLİ MELİS 1175   4 1 - 0 4 BİLGİN ESMANUR 1149  
30 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098   1 - 0 TAŞ RÜZGAR 1180  
31 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177   1 - 0 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098  
32 ERGÜN CANER 1055   3 1 - 0 3 YAŞAR DERİN SU 1125  
33 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011   3 1 - 0 3 ŞALCI HÜR 1111  
34 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101   3 0 - 1 3 TURGUTALP ASEL 1060  
35 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095   3 1 - 0 3 AKTAN ANDAÇ    
36 İLARSLAN ÇINAR     3 0 - 1 3 SAFA TUANA 1091  
37 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090   3 0 - 1 3 KIRKPINAR ARAS KAĞAN    
38 SİNANOĞLU SENA 1079   3 1 - 0 3 CANÖZÜ ZEYNEP 1047  
39 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000   3 0 - 1 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154  
40 AKDENİZ YUSUF AREL 1025   2 1 - 0 2 YÜRÜK CEYLİN 1239  
41 YÜCEKAYA MELİKE     2 1 - 0 2 DOĞAN AHMET BERK 1129  
42 CEMALİ SİDRA     2 0 - 1 2 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063  
43 BUCİOĞLU CEM 1011   2 1 - 0 2 DURAN DEFNE 1042  
44 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK     1 1 - 0 1 ATEŞ ECRİN ELA    
Turkish Chess Federation © 2014