English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Yıldırım Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1572
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Baslangic siralamasi listesi
SIRA NO SOYADI ADI UKD ELO FED
1 GM QUPARADZE GİGA   2678 GEO
2 GM SHANAVA KONSTANTİNE   2509 GEO
3 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2401 GEO
4 MAMMADOV ZAUR   2399 TUR
5 FM SEVGİ VOLKAN 2274 2382 TUR
6 IM ARAT UFUK SEZEN 2353 2329 TUR
7 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2332 AZE
8 FM BAYRAMOV ELVİN   2287 AZE
9 IM BASHIRLI NAİL   2281 AZE
10 WGM OLGA BABİY   2238 UKR
11 IM ÖZER ÖMER FARUK 2208 1941 TUR
12 MARAŞLI TUTKU KAHRAMAN 2198 2132 TUR
13 GM LOMSADZE DAVİT   2191 GEO
14 ISGANDAROV SHAHRİYAR   2003 AZE
15 MEHTİYEV ELNUR   1997 AZE
16 İBİK HALİT YAVUZ 1973 1739 TUR
17 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1928 1908 TUR
18 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 1920 1815 TUR
19 KISADERE KUTAY 1872 1766 TUR
20 IŞIK KADRİ 1839 1746 TUR
21 KARABAŞ BARIŞ 1823 1717 TUR
22 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1816 1600 TUR
23 EKİNCİ BERKAY 1794 1699 TUR
24 YILDIZ TUNAHAN 1753 1492 TUR
25 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1753 1637 TUR
26 HASANOĞLU HAKAN 1749 1700 TUR
27 HUSEYNOV SHAMSADDIN   1742 AZE
28 TARHAN ADAR 1742 1638 TUR
29 KARGI MERT 1730 1582 TUR
30 GECE UĞUR 1673 1529 TUR
31 ÖZTÜRK OĞUZHAN 1671 1626 TUR
32 CANOĞLU ERDİ 1663 1534 TUR
33 ALKAN ŞÜKRÜ 1650 1534 TUR
34 İNAK BERKAY 1642 1388 TUR
35 BAŞARA ARDA 1639 1459 TUR
36 ÖZAKPINAR EMRE 1638 1371 TUR
37 GANBARLI SAHİL   1637 AZE
38 ÇEKLİ CEM 1637 1505 TUR
39 TURGUT HAKAN 1629 1324 TUR
40 KIRAY TUNÇER EFE 1620 1507 TUR
41 ŞENER KEREM 1618 1439 TUR
42 IŞIN RECEP 1617 1514 TUR
43 ÖZBAĞ BERAT 1548 1603 TUR
44 ERDEM EREN 1585 1281 TUR
45 KIYAKK ALİ 1559 1511 TUR
46 KABACA ERDEM 1557 1402 TUR
47 MERMER YUNUS 1555 1392 TUR
48 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1537   TUR
49 PULAT GÜLCE 1532 1381 TUR
50 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321 TUR
51 KAVİLCİOĞLU EFE EREN 1512 1357 TUR
52 ÇAKIR EGE 1499 1189 TUR
53 SECERELİ SİDAR 1494 1378 TUR
54 ÇAĞLAR ORHUN 1493 1360 TUR
55 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1489 1375 TUR
56 KALINOĞLU YAĞIZ 1474   TUR
57 SUNA VELİ DENİZ 1460 1243 TUR
58 İBİK HASAN 1448 1420 TUR
59 GÜLBAHAR EFDAL 1446 1210 TUR
60 ATASOY ATA 1443 1408 TUR
61 AYTİN KEREM 1440   TUR
62 TÜRKÜCÜ EYÜP 1402 1436 TUR
63 DURMUŞ ÇINAR 1425   TUR
64 ÖZGÜN YİĞİT DENİZ 1422   TUR
65 ALSAÇ ALPER TOLGA 1417   TUR
66 YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK 1413 1141 TUR
67 AYDIN KERİM DEVRAN 1411 1298 TUR
68 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406   TUR
69 AYTİN ALİ YİĞİT 1383   TUR
70 BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369   TUR
71 ASLAN ALİ EFE 1072 1356 TUR
72 AĞÖREN MUSTAFA 1348 1276 TUR
73 ŞENER ERDEM 1346   TUR
74 KIRAY ONAT 1317   TUR
75 ÖZTÜRK OZAN 1310   TUR
76 ERSÖZ TEOMAN GÜNEY 1305 1140 TUR
77 TARHAN İSMAİL 1299 1300 TUR
78 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282   TUR
79 GENÇ ALİ   1263 TUR
80 FETTAH BATUHAN 1262 1149 TUR
81 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243   TUR
82 ADAL İLKE 1238 1230 TUR
83 VAPUR DURU YAĞMUR 1238   TUR
84 ALTUNTAŞ ARDA 1230   TUR
85 YAŞAR MEHMET ALİ 1111 1229 TUR
86 DURAK CAN 1155 1211 TUR
87 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1199   TUR
88 GÜNEŞ CANER 1180   TUR
89 TUNCA EMRE 1016 1176 TUR
90 ONAY ALPEREN 1163   TUR
91 ÖZANAT ARDA 1161   TUR
92 YETİM HAZAR 1156 1145 TUR
93 SOYLU MEHMET 1137   TUR
94 GÖKÇAY MEHMET 1128   TUR
95 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1122   TUR
96 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1113   TUR
97 UZUN ATA SARP 1108   TUR
98 SEZER TUNA 1101   TUR
99 SUNA YİĞİT EMRE 1083 1053 TUR
100 TURGUTALP ASEL 1060   TUR
101 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1055 1021 TUR
102 GİZDAŞ SALİM EMRE     TUR
103 YÜCEL SATILMIŞ     TUR
Turkish Chess Federation © 2014