English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 8 de 28.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ 13:03)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR SOYADI ADI UKD ELO
1 BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574 6 1 - 0 ÖZDEMİR CEMRE 1583 1346
2 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204 0 - 1 6 TURGUT HAKAN 1629 1324
3 BÜYÜK ECRİN EFSA 1690 1515 ½ - ½ ALTUNDAL ARDA 1771 1560
4 ÖZKALE BURAK 1466 1257 5 0 - 1 AYDOĞDU ARIL 1643 1390
5 IŞIK ZEYNEP 1421 1166 5 1 - 0 5 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254
6 BABAYEVA NASRİN   1392 5 ½ - ½ 5 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321
7 GÜNAY GÖKSU 1379 1313 5 ½ - ½ YETİM HAZAR 1479 1180
8 HUMBATOVA NAZLİ   1356 0 - 1 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376
9 AKIN DURU 1563 1299 0 - 1 İNCİ KERİM 1391 1035
10 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1391 1064 ½ - ½ DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1455 1165
11 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072 1 - 0 CİNGÖZ IŞIL 1280 1110
12 TUNÇEL EKİN 1421 1085 4 1 - 0 HAN ALİ UTKU 1292  
13 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272   4 1 - 0 4 ÜNSAÇARER YİĞİT 1565 1406
14 GÜR BERKAY 1191   4 0 - 1 4 ERBAŞ ELİFSU 1424 1098
15 ŞAHİN EFE 1421 1295 4 1 - 0 4 NOVRUZOV ELNUR   1347
16 AYTİN ALİ YİĞİT 1383   4 ½ - ½ 4 ATABEY BERAY NİL 1271  
17 AVCI BİLGE 1268   4 ½ - ½ 4 BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369  
18 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282   4 ½ - ½ 4 AYDOĞDU ARHAN 1214  
19 ÖZKAN BİROL KADİR 1336   ½ - ½ KURNAZ AYÇA 1395 1125
20 ERSÖZ NEHİR 1394 1175 1 - 0 SOVUKLUK ECEM SU 1358 1150
21 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021 1 - 0 TUFAN ARDA 1279 1233
22 ECE CEM 1200 1011 ½ - ½ HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044
23 SÖZER YİĞİT 1187   0 - 1 3 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063
24 KARACA ALPEREN BİLAL 1297   3 ½ - ½ 3 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174  
25 JAFAROV MURAD   1282 3 1 - 0 3 TOSUN UĞURCAN 1166  
26 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172   3 1 - 0 3 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263  
27 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243   3 0 - 1 3 BAŞBAY GİRAY ATA    
28 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241   3 1 - 0 3 SÖĞÜT EGE 1009  
29 GÜNEY EMİR 1171   3 1 - 0 3 ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030
30 ÖZEN ÜLGEN ECE 1226   3 1 - 0 3 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072  
31 KAYA ÇINAR ALİ 1089   3 0 - 1 3 SAY EFE 1187  
32 ERİM EMRE 1048   0 - 1 VAPUR DURU YAĞMUR 1238  
33 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175   2 1 - 0 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181  
34 YÜCEL BUĞRA SEFA 1174   2 ½ - ½ 2 GÖKTEPE ARDA 1058  
35 KAPLAN DİYAR BARAN     2 0 - 1 2 YÜCETÜRK HAKAN 1131  
36 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023   2 ½ - ½ 2 DAYAN ALİ EGEMEN 1063  
37 PEKTEZEL MELEK 1000   2 0 - 1 2 ERKOÇOĞLU İSMAİL    
38 ATEŞ SUDE     1 ½ - ½ DERİN ROZELİN 1044  
39 UÇAR DEFNE     1 1 - 0 1 ERGÜN NİHLE 1000  
AY SUDE 1020   1 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014