English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 8 de 28.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 12:51)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 UTLU MUSTAFA ALİ 1352   6 0 - 1 6 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263
2 DURMUŞ ÇINAR 1425   6 1 - 0 6 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351  
3 ÜNÜVAR KAAN 1342   1 - 0 AVCI ERDEM 1375  
4 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523   1 - 0 5 ÇEKİLMEZ ARDA 1463  
5 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119 5 0 - 1 5 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154
6 ERKOL SEYYİD AHMED 1434   5 1 - 0 5 ŞENER ERDEM 1346  
7 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243   5 ½ - ½ 5 ŞİMŞEK CAN 1428  
8 AKSOY EDİZ 1410   5 1 - 0 5 GÜLEŞCE FURKAN 1277  
9 MAMMADLİ ALİ   1105 5 1 - 0 5 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406  
10 AKSOY KEREM 1392   ½ - ½ BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264  
11 DAĞGÜL BEGÜM 1284   ½ - ½ KURTYILMAZ KUZEY 1321  
12 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104   0 - 1 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286  
13 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197   4 0 - 1 4 ÖKTEM EGE TUNA 1417  
14 ERÇİN AZİZ 1209   4 0 - 1 4 ŞEN FURKAN EYMEN 1377  
15 ACAR ZEYNEP 1347   4 1 - 0 4 ZEYBEK KAYLA NİL 1194  
16 SOYLU MEHMET 1137   4 1 - 0 4 ÇELİK FATMA NİSA 1331  
17 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271   4 ½ - ½ 4 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180  
18 MİRİOĞLU EYLÜL 1263   4 1 - 0 4 KAYA ECE SU 1119  
19 TURUNÇ ARDA 1001   4 0 - 1 4 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246  
20 HASIRCI ALİ EREN 1236   4 0 - 1 4 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187  
21 NAR TURAB EFE 1226   4 1 - 0 4 ŞAHİN YUSUF EGE 1040  
22 KARACA ATABEY KUTLU 1080   4 1 - 0 4 AYDINBELGE AHMET ATA 1222  
23 GİZDAŞ SALİM EMRE     4 0 - 1 KÜÇÜK ARDA 1233  
24 TAŞ RÜZGAR 1180   0 - 1 GÖKÇAY MEHMET 1128  
25 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131   1 - 0 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098  
26 ŞALCI HÜR 1111   3 0 - 1 3 TAŞ ÇINAR 1269  
27 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266   3 1 - 0 3 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101  
28 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212   3 1 - 0 3 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095  
29 IŞIK ENES MERT 1187   3 1 - 0 3 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090  
30 TURGUTALP ASEL 1060   3 0 - 1 3 EMEKLİ MELİS 1175  
31 AKTAN ANDAÇ     3 0 - 1 3 ONAY ALPEREN 1163  
32 CANÖZÜ ZEYNEP 1047   3 0 - 1 3 SARI SUDE 1158  
33 BİLGİN ESMANUR 1149   3 1 - 0 3 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011  
34 YILMAZ EREN     3 0 - 1 3 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128  
35 YAŞAR DERİN SU 1125   3 0 - 1 3 ZENGİN ÖVGÜ    
36 KIRKPINAR ARAS KAĞAN     3 0 - 1 3 SOYER MİRAY 1115  
37 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098   1 - 0 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154  
38 DOĞAN AHMET BERK 1129   2 0 - 1 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177  
39 SAFA TUANA 1091   2 1 - 0 2 AKDENİZ YUSUF AREL 1025  
40 BUCİOĞLU CEM 1011   2 0 - 1 2 SİNANOĞLU SENA 1079  
41 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063   2 0 - 1 2 ÜNSAÇARER MELTEM 1024  
42 İLARSLAN ÇINAR     2 + - - 2 KAYA ÖYKÜ 1060  
43 YÜCEKAYA MELİKE     2 0 - 1 2 ERGÜN CANER 1055  
44 DURAN DEFNE 1042   2 0 - 1 2 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000  
45 YÜRÜK CEYLİN 1239   1 1 - 0 1 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK    
46 CEMALİ SİDRA     1 1 - 0 1 ATEŞ ECRİN ELA    
Turkish Chess Federation © 2014