English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
B Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Yavuz YILDIZ
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1442
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 8 de 28.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ:14:17)
MASA UVN SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UVN SOYADI ADI UKD ELO
1 ZEYNALOV TURAL   1656 ½ - ½ GANBARLI SAHİL   1637
2 KAVALCI EMİN 1667 1542 6 1 - 0 6 GÜLDÜR BURAK 1620 1432
3 YUSUFOĞLU FERİT 1592 1562 6 ½ - ½ 6 YILMAZ HASAN 1648 1517
4 YILMAZ UMUT CANDAŞ 1575 1529 6 0 - 1 6 ÜLTANIR GÜRAY 1628 1523
5 MAMMADOV ANAR   1697 1 - 0 6 KAYNAK DENİZ CAN 1617 1458
6 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1632 1483 0 - 1 ŞAHİN ARDA 1674 1541
7 SALTIK SÜLEYMAN 1671 1578 1 - 0 TÜRKMEN ERKAN 1574 1413
8 YAZICIOĞLU ÖMER FARUK 1487 1357 0 - 1 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1654 1663
9 ÖZTÜRK OĞUZHAN 1622 1515 ½ - ½ BANCI DOĞANCAN 1649 1452
10 KABACA ERDEM 1635 1469 5 0 - 1 5 ÇAKIR EGE 1695 1488
11 ALKAN ŞÜKRÜ 1694 1605 5 0 - 1 5 ÖZEL SÜHA 1630 1501
12 YAMAN ÖMER YİĞİT 1628 1427 5 1 - 0 5 KAÇMAZ SAİT 1693 1673
13 ÖZNUR MUHAMMED ALİ 1625 1445 5 1 - 0 5 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1692 1514
14 ŞENER KEREM 1618 1439 5 0 - 1 5 KARİMOV JOSHGUN   1686
15 KARTAL EFE ONUR 1611 1351 5 1 - 0 5 İNCEKARA ABUZER 1677 1561
16 ELİDOLU OĞUZ KAAN 1674 1343 5 1 - 0 5 ÇİÇEK FİDAN 1610 1423
17 IŞIK ÇAĞRI 1530 1288 5 0 - 1 5 AYDEMİR SERMİN NAZ 1665 1436
18 CİHANGİR İBRAHİM 1491 1520 5 0 - 1 5 TOKER KENAN 1664 1647
19 KAPLAN CEM AZAD 1662 1605 5 1 - 0 5 ALKAÇ SERKAN 1532 1580
20 ÜRKER OĞUZHAN 1499 1410 5 0 - 1 5 SULAK YUSUF 1661 1615
21 KAYNAR MUSTAFA DENİZ 1649 1389 5 ½ - ½ 5 YENİCE YUSUF ERKAN 1574 1509
22 SÖZEN ABDULLAH 1483 1458 5 0 - 1 5 İNAK BERKAY 1642 1388
23 ÖZAKPINAR EMRE 1638 1371 5 1 - 0 5 AYTEKİN BİLAL HAMDİ 1505 1374
24 EROL HARUN ESER 1691 1570 ½ - ½ DURMUŞ KENAN 1609 1588
25 ÖZÇELİK AZİZCAN 1690 1604 1 - 0 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1593 1249
26 GECE UĞUR 1687 1622 1 - 0 ERŞAHİNCE UMUT UTKU 1615 1387
27 DEMİREZ İNANÇ 1677 1515 1 - 0 POSTOĞLU GÜLDEN 1585 1329
28 ALTIN SERDAR YILMAZ 1588 1317 ½ - ½ DÜZGÜN ABDURRAHMAN 1663 1640
29 TETİK MUHAMMED 1661 1470 1 - 0 KAZIK RAMAZAN 1572 1337
30 BAGHİROVA SAMA   1647 0 - 1 BOĞAZ MUSTAFA 1567 1411
31 DÜNDAR GÖKTUĞ 1587 1355 ½ - ½ KÖSEOĞLU ÖMER UMUT 1647 1420
32 YILMAZ ÖZEL CAN 1644 1503 1 - 0 OYMANLI VELİ 1514 1399
33 ERDEM EREN 1585 1281 ½ - ½ ATİK MUHAMMED İHSAN 1637 1313
34 SAYKAN AHMET 1581 1515 0 - 1 IRAKER UMUT 1637 1499
35 ASLAN ALİ EFE 1562 1356 0 - 1 SİNAY AHMET 1635 1476
36 YILMAZ YİĞİT EMRE 1634 1418 1 - 0 ÇOBAN HASAN 1559 1439
37 PULAT GÜLCE 1491 1420 0 - 1 HOKKA FATİH 1624 1576
38 MAMMADALİYEV HASAN   1551 1 - 0 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1622 1368
39 YURDAMLI TAHSİN 1558 1482 4 0 - 1 4 İZİ EKREM 1699 1621
40 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1542 1327 4 0 - 1 4 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1690 1554
41 TOKSAN HAYATİ 1676 1507 4 0 - 1 4 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1547 1295
42 GÜLPOLAT TAHİR 1528   4 0 - 1 4 SAZLIK MÜCAHİT 1669 1587
43 KAYA ELİF 1497 1264 4 0 - 1 4 BOĞAZ MUHAMMET 1660 1542
44 YILMAZ ERMAN 1657 1428 4 ½ - ½ 4 DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN 1556 1348
45 IŞIN RECEP 1650 1514 4 1 - 0 4 YAPRAK UFUK 1546 1458
46 ODABAŞI NAİL 1646 1511 4 1 - 0 4 BAYCU ARDA 1526 1326
47 ALAK AĞDAR 1641 1543 4 1 - 0 4 TEMAMOĞULLARI NİHAL 1535 1449
48 ŞAHİN ALİ HAYDAR 1484 1448 4 0 - 1 4 SİNANOĞLU YUSUF 1628 1414
49 MOUJ NEMATULLAH 1624 1563 4 ½ - ½ 4 ÖZ ENGİN 1521 1333
50 TÜRKMEN GÖKHAN 1441 1227 4 0 - 1 4 ARSLAN ERDEM 1620 1488
51 IŞIK MEHMET 1409 1410 4 ½ - ½ 4 KIRAY TUNÇER EFE 1620 1507
52 KILIÇ BARAN 1445 1243 4 + - - 4 ALTIN ÇAĞATAY 1614 1345
53 AYDIN AYTAÇ 1613 1364 4 0 - 1 4 DİKİLİTAŞ BEREN 1506 1326
54 KAYNAK CENGİZKAAN 1612 1252 4 ½ - ½ 4 ÇALIM BORA 1488 1285
55 SECERELİ SİDAR 1602 1435 4 0 - 1 4 SUNA VELİ DENİZ 1495 1280
56 ÖZ MESUT 1593 1439 4 1 - 0 4 KIZILTAŞ ECE SU 1476 1264
57 KARAKURT OSMAN 1590 1472 4 0 - 1 4 MUTİ EROL 1445 1337
58 GÖKSU TAHA 1317 1125 4 1 - 0 4 ÇİFTÇİ ZEYNEP 1580 1225
59 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1566 1462 4 0 - 1 4 OCAK DORA NİL 1242 1078
60 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 1179 4 ½ - ½ 4 ATASOY ATA 1443 1408
61 DURAK CAN 1563 1426 4 1 - 0 4 ORHON BORA 1399  
62 BULUT CAN 1271 1050 4 0 - 1 4 İNCE ERAY 1563 1301
63 VURAL BURAK 1449 1235 ½ - ½ KESEROĞLU YİĞİT CAN 1694 1577
64 ARICI ABDULVAHAP 1471 1287 0 - 1 YÜZER MURAT 1611 1580
65 DİNÇER ÇAĞLA 1444 1162 1 - 0 YILMAZ YİĞİT 1589 1280
66 ÇİFÇİ ALAETTİN 1444 1318 0 - 1 DEMİR ÖNDER 1548 1362
67 İLARSLAN CAN 1540 1217 ½ - ½ ŞAHİN ABDULLAH BATURALP 1466 1277
68 YİĞİT CANSU 1427 1134 1 - 0 YILMAZ HÜSEYİN 1539 1398
69 İŞÇİ EMRE 1537 1392 1 - 0 KARATİKEN ERTAN 1446 1381
70 BAL ALİ 1522 1509 0 - 1 ASLANER ARDA 1440 1335
71 BABAGİL EMRE 1520 1447 1 - 0 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1434 1210
72 BİLEN TUNA 1433 1078 0 - 1 ERGUN MEHMET 1520 1223
73 KAVİLCİOĞLU EFE EREN 1512 1357 1 - 0 NASİROV MAHİR   1419
74 GÜLPOLAT MAHMUT MUZAFFERHAN 1506 1389 0 - 1 ERAKMAN MUHİTTİN 1418 1303
75 AYDIN KERİM DEVRAN 1411 1298 0 - 1 TÜĞMEN ALPEREN 1501 1290
76 YAPRAK ŞAFAK 1499 1338 ½ - ½ ARSLAN HASAN BAHADIR 1402 1315
77 YAKAR AZAT 1387 1358 0 - 1 ÇAĞLAR ORHUN 1493 1321
78 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1489 1375 ½ - ½ SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA 1349  
79 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1399 1291 ½ - ½ YELBAY EGE 1486 1188
80 UCAR AHMET 1485 1233 ½ - ½ COGHİLL DENİZ 1344  
81 UÇAR BURAK 1315 1360 1 - 0 ÇİNKA TAYFUN 1475 1477
82 YURDUN FEHMİ KUZEY 1475 1319 0 - 1 ÖZDEN AHMET FURKAN 1300 1240
83 MERİÇ MAHMUT 1665   3 0 - 1 3 ERGUN ABDURRAHMAN 1403 1228
84 TUNCA ÖMER 1401 1067 3 1 - 0 3 TEKELİ SAVRAN 1492 1641
85 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1626 1470 3 + - - 3 YAMANER BEKİRKAAN 1396  
86 ERDOĞAN CELALETTİN 1571 1435 3 1 - 0 3 MATKAP ERKAN 1341 1386
87 ENGEL ECRİN TUANA 1389   3 0 - 1 3 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1528 1410
88 TOKGÖZ AHMET BERK 1378 1058 3 1 - 0 3 ÜSTER DEFNE 1521 1289
89 KARSLI HÜSEYİN 1516 1491 3 - - + 3 KOLKIZOĞLU DENİZ 1365  
90 ARI HASANCAN 1378 1208 3 1 - 0 3 ÖKMEN ÇAĞRI 1478 1222
91 TÜRKMEN ABDULKADİR 1370 1175 3 ½ - ½ 3 DAĞ FERRUH 1477  
92 KAŞ ELİF BİLGE 1360 1135 3 1 - 0 3 KALINOĞLU YAĞIZ 1474  
93 İBİK HASAN 1471 1374 3 ½ - ½ 3 TETİK FURKAN 1332 1076
94 KANLIDERE FATİH 1463 1171 3 1 - 0 3 ÖZMEN UMUT BUĞRA 1319 1184
95 ATASEVEN HÜSEYİN 1365 1293 3 0 - 1 3 KESER İRFAN 1459 1415
96 VURAL AHMET CEMAL 1294 1208 3 ½ - ½ 3 AYDIN ARDA 1450 1294
97 ALİYEV HUSEYN   1253 3 1 - 0 3 GÖBÜTOĞLU İDİRİS 1447 1325
98 GÜNEŞ FATİH EMRE 1249   3 1 - 0 3 YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK 1444 1120
99 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1436 1099 3 1 - 0 3 YANIK YİĞİT 1330 1046
100 NALBANTOĞLU SEYFETTİN   1285 3 0 - 1 3 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1429 1270
101 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1405 1139 3 1 - 0 3 UYSALLI ZÜHTÜ    
102 ERKEN ENİS SAİT 1477 1433 ½ - ½ UCAR MEHMET ALİ 1311 1091
103 ÇATALKAYA EMİNE DAMLA 1278   0 - 1 ERSÖZ TEOMAN GÜNEY 1475 1246
104 ATİK SAYİT 1272 1101 0 - 1 TAŞ EKİN 1471 1330
105 ÖZTÜRK MUSTAFA 1447 1090 1 - 0 HALİLOĞLU ABDULLAH FATİH 1282 1190
106 DURGUT OSMAN 1415   1 - 0 TANK ÇAĞAN 1291 1056
107 AYDIN MURAT YAŞAR 1237 1061 0 - 1 KORUCU AHMET EFE 1396 1253
108 ARKAN EGE 1375   1 - 0 ATUR ALPEREN 1212  
109 YASSIBAĞ YUSUF 1226 1193 ½ - ½ KAZMA ERHAN 1369 1086
110 GÖKSU BEYZA 1357 1055 1 - 0 FETTAH BATUHAN 1211  
111 YURTSEVEN URAL HAKKI 1153   0 - 1 ŞEN KAMİL 1351 1162
112 TARHAN İSMAİL 1324 1330 1 - 0 AYYILDIZ SERKAN 1129  
113 İNAL AHMET 1325 1268 ½ - ½ İTEZ FUAT ALİBEK    
114 AĞIR HAMZA MESUT     ½ - ½ GÜMÜŞ SEFA 1322  
115 TÜRKÜCÜ EYÜP 1337 1259 2 0 - 1 ARSLAN İNAN DENİZ    
116 GÜNEŞ CANER 1180   2 0 - 1 2 ADANMIŞ BERFİN 1281 1021
117 ÇİFTÇİ FATMA İREM 1171 1016 2 1 - 0 2 SUNA YİĞİT EMRE 1276 1056
118 TÜTÜNCÜ DURU 1272 1052 2 0 - 1 2 ŞEN ENDER 1178  
119 GENÇ ALİ   1263 2 1 - 0 2 HÖKE SAMET 1169  
120 MOLLAOĞLU YİĞİT 1140   2 ½ - ½ 2 TUŞ İBRAHİM CAN 1217 1246
121 ÖZCAN ABDULKADİR 1093   2 ½ - ½ 2 YURTSEVEN EREN 1243  
122 GÖBÜTOĞLU NUSRET ATIF     2 ½ - ½ 2 ARKAN MUSTAFA BAHRİ 1232 1183
123 YÖRDEM DERYA 1191 1182 2 1 - 0 2 ÖZTÜRK MEHMET KAYRA 1090  
124 AYDIN CEYLAN 1187 1034 2 1 - 0 2 TUNCA EMRE 1016  
125 ÖZTÜRK ONUR 1231   1 - 0 TÜĞMEN ESAT    
126 ÖZTÜRK HACER SENA 1021   0 - 1 İNCEDERE HALENUR 1126  
127 BACI KAYNAR NEBAHAT 1110   0 - 1 ERİM MERT 1066 1058
128 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1000   0 - 1 GÜNDOĞDU CEM 1109  
129 SÖYLİYEN ERDOĞAN     1 - 0 ÇAKIR ERKAN 1103  
130 ALBAY PUSAT     1 0 - 1 1 YAMAN ALPEREN 1186  
131 KÜRT TÜRKAN NUR     1 0 - 1 1 ARK ARİF 1062  
132 SOYER BÜNYAMİN     1 0 - 1 1 ERTEK ALİNDA 1022  
BAYRAKTAR MEHMET ALİ     ½ 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014