English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 7 de 27.07.2018 da 10:00 ( TUR BİTİŞ 13:04)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR SOYADI ADI UKD ELO
1 TURGUT HAKAN 1629 1324 ½ - ½ BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574
2 ÖZDEMİR CEMRE 1583 1346 5 ½ - ½ 5 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204
3 ALTUNDAL ARDA 1771 1560 1 - 0 5 IŞIK ZEYNEP 1421 1166
4 BÜYÜK ECRİN EFSA 1690 1515 1 - 0 HUMBATOVA NAZLİ   1356
5 AYDOĞDU ARIL 1643 1390 1 - 0 AKIN DURU 1563 1299
6 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376 4 ½ - ½ ÖZKALE BURAK 1466 1257
7 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254 4 1 - 0 4 TUNÇEL EKİN 1421 1085
8 ÜNSAÇARER YİĞİT 1565 1406 4 0 - 1 4 BABAYEVA NASRİN   1392
9 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321 4 1 - 0 4 ŞAHİN EFE 1421 1295
10 İNCİ KERİM 1391 1035 4 ½ - ½ 4 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072
11 ERBAŞ ELİFSU 1424 1098 4 0 - 1 4 GÜNAY GÖKSU 1379 1313
12 YETİM HAZAR 1479 1180 1 - 0 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021
13 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1455 1165 1 - 0 HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044
14 KURNAZ AYÇA 1395 1125 0 - 1 HAN ALİ UTKU 1292  
15 CİNGÖZ IŞIL 1280 1110 1 - 0 ERSÖZ NEHİR 1394 1175
16 SÖZER YİĞİT 1187   0 - 1 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1391 1064
17 AYTİN ALİ YİĞİT 1383   3 1 - 0 3 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263  
18 BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369   3 1 - 0 3 ÖZEN ÜLGEN ECE 1226  
19 SOVUKLUK ECEM SU 1358 1150 3 ½ - ½ 3 ECE CEM 1200 1011
20 ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030 3 0 - 1 3 NOVRUZOV ELNUR   1347
21 AYDOĞDU ARHAN 1214   3 1 - 0 3 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063
22 JAFAROV MURAD   1282 3 0 - 1 3 GÜR BERKAY 1191  
23 CEYLAN FATİH BEREN 1156   3 0 - 1 3 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282  
24 TOSUN UĞURCAN 1166   3 0 - 1 3 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272  
25 ATABEY BERAY NİL 1271   3 1 - 0 3 KAYA ÇINAR ALİ 1089  
26 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072   3 0 - 1 3 AVCI BİLGE 1268  
27 VAPUR DURU YAĞMUR 1238   0 - 1 ÖZKAN BİROL KADİR 1336  
28 SAY EFE 1187   ½ - ½ KARACA ALPEREN BİLAL 1297  
29 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181   0 - 1 TUFAN ARDA 1279 1233
30 GÖKTEPE ARDA 1058   2 0 - 1 2 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243  
31 YÜCETÜRK HAKAN 1131   2 0 - 1 2 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241  
32 SÖĞÜT EGE 1009   2 1 - 0 2 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175  
33 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174   2 1 - 0 2 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023  
34 BAŞBAY GİRAY ATA     2 1 - 0 2 YÜCEL BUĞRA SEFA 1174  
35 KAPLAN DİYAR BARAN     2 0 - 1 2 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172  
36 GÜNEY EMİR 1171   2 1 - 0 2 PEKTEZEL MELEK 1000  
37 DERİN ROZELİN 1044   0 - 1 ERİM EMRE 1048  
38 DAYAN ALİ EGEMEN 1063   1 1 - 0 1 ATEŞ SUDE    
39 ERKOÇOĞLU İSMAİL     1 1 - 0 1 ERGÜN NİHLE 1000  
40 AY SUDE 1020   0 1 - 0 1 UÇAR DEFNE    
Turkish Chess Federation © 2014