English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
10 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1292
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 7 de 27.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 13:21)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1863 1769 1 - 0 CEYHAN MERT 1676 1399
2 POLAT ALİ GÖRKEM 1659 1490 5 1 - 0 5 YILDIZ SERDAR MURAT 1444 1077
3 MAHARRAMLİ SARKHAN   1364 5 1 - 0 5 BÜYÜK ELVİN ESMA 1499 1305
4 KARATAŞ MEHMET SALİH 1526 1138 ½ - ½ 5 GÜPLÜCE MELİH 1450 1101
5 ÖZANAT ARDA 1464   1 - 0 KARACAN ARDA TUNA 1601 1116
6 ÜNAL BURAK KAYRA 1481 1326 1 - 0 YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN 1422  
7 AYDIN ALP 1449 1359 1 - 0 KÜÇÜK AYBİKE 1470 1129
8 GÜLBAHAR EFDAL 1446 1210 0 - 1 ÖZGÜN YİĞİT DENİZ 1468  
9 BİLİR CEMAL ARDA 1521   4 0 - 1 ALSAÇ ALPER TOLGA 1417  
10 MERİÇLİ MERT 1417   4 0 - 1 4 GÜLERYÜZ KUZEY 1646 1301
11 MİRAZLI ELİF ECRİN 1413 1105 4 0 - 1 4 PAMUK YAĞIZ 1522 1421
12 ŞİŞMAN SELAHATTİN EFE 1400 1110 4 0 - 1 4 YAŞAR MEHMET ALİ 1477  
13 DÖNDÜ ILGAZ 1299   4 0 - 1 4 KURNAZ AZRA 1456 1304
14 ÇİÇEK KADİR 1455 1118 4 0 - 1 4 USLU ALİ YİĞİT 1411 1235
15 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1445 1091 4 1 - 0 4 SOYER DENİZ 1344  
16 HOTMAN ÇAĞAN ARHAN 1424   4 0 - 1 4 CEMALİ SEDA 1286 1127
17 KAYHAN NİSA 1252   4 ½ - ½ GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1537  
18 KARABULUT ETKA 1469   1 - 0 ORHAN TUNA 1328  
19 AYTİN KEREM 1440   0 - 1 AYGÜN METİN EFE 1339 1229
20 SOYER EMİR 1255 1054 1 - 0 BURSALI ELA 1440 1140
21 KARADAŞ HENA 1439 1007 1 - 0 ÖNAL ECRİN 1320  
22 SOYLU EREN 1217   0 - 1 ÖZTÜRK OZAN 1432  
23 KARATİKEN BERAY 1419 1135 0 - 1 ÖZDEN NEHİR 1277 1066
24 İNCİ ZEYNEP ITIR 1186   0 - 1 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1377  
25 CEYLAN OSMAN 1373   0 - 1 AYYILDIZ BATUHAN 1315  
26 TAMER KAYRA 1473 1251 3 ½ - ½ 3 DURAN YİĞİT EFE 1299  
27 KOTAN EREN 1299   3 1 - 0 3 İZİ BETÜL CEMRE 1416  
28 ARK GAMZE 1399 1007 3 0 - 1 3 TAŞDELEN BUKET 1296 1136
29 KAYACAN ONUR 1291   3 0 - 1 3 TEKER ALİ 1395 1211
30 BİLGİN KAAN BORA 1387   3 1 - 0 3 DİNÇ BETÜL ERVA 1258  
31 GÖKDOĞAN ALPEREN 1283 1046 3 1 - 0 3 PEHLİVANOĞLU ERAY 1385 1138
32 BOZOĞLU GAZEL 1382   3 0 - 1 3 BERK DENİZ 1252  
33 DURAN ZEREN 1267   3 0 - 1 3 ÇOBAN TUNA 1351 1105
34 WCM ASLAN EZGİ SELEN 1343 1020 3 0 - 1 3 İNCİ EŞREF 1248  
35 TAŞDELEN ASUMAN BETÜL 1247   3 ½ - ½ 3 ADAL İLKE 1336  
36 ÇAPAR YUSUF 1235 1104 3 1 - 0 3 KIRAY ONAT 1317  
37 YÜCEKAYA AHMETCAN 1314   3 0 - 1 3 ÇALIŞKAN EREN 1217  
38 ÖNCE AHMET ASIM 1192   3 1 - 0 3 ER ESMA 1309  
39 UZUN ATA SARP 1108   3 1 - 0 3 DALKILINÇ GÜL 1299  
40 LAÇİN TUNA 1350   0 - 1 3 ALTUNTAŞ ARDA 1230  
41 KİRAZ AHMET 1333   1 - 0 ŞENKAL DEFNE 1398 1293
42 KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN 1133   0 - 1 KARTAL EGE MERT 1372 1227
43 KAYNAR DURU 1288   0 - 1 2 DOĞAN ALİ DENİZ 1266  
44 SEZER TUNA 1101   2 1 - 0 2 HARBİ MİRAY 1261  
45 GÜN RÜMEYSA 1225   2 0 - 1 2 TURGUT ÇINAR 1106  
46 ÇELİK ZÜMRA 1202   2 1 - 0 2 ERTEK YAĞIZ 1098  
47 IŞIK ADEM 1074   2 0 - 1 2 KOCACIK DOĞUKAN 1190  
48 YILDIRIM AYAZ EFE 1187   2 ½ - ½ 2 DALGIÇ DENİZ 1071  
49 BAKAY ALİ ARAS 1048   2 0 - 1 2 TOSUN EMİRHAN 1174  
50 SİNAY ÖMER 1000   2 0 - 1 2 BUDAK TOPRAK EMİR 1164  
51 ÇİFTÇİ KEREM 1150   2 1 - 0 2 KARAKAYA ALİ BERKA 1000  
52 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1122   2 1 - 0 2 İNCE ERDAL EGE 1072  
53 HUSEYNLİ UMUD     2 0 - 1 2 SÖYLİYEN MUHAMMED ORHUN 1118  
54 VURAL BEREN 1111   2 1 - 0 2 ALGÜN SAHRA SÜHEYLA 1060  
55 CİNGÖZ BORA 1221   1 - 0 1 AVCİL HAMZA 1039  
56 AYDİL DORUK EFE     1 0 - 1 1 SERTEL DEFNE 1110  
57 ÖZDEMİR EFE 1046   1 ½ - ½ 1 ESERTEPE AHMET SELİM 1000  
58 SAĞLAM ÖZGÜR ULAŞ     1 ½ - ½ 1 ŞAHİN MUHAMMED EFE 1002  
59 ŞENEL YUSUFCAN 1000   1 1 - 0 1 BİNGÖL AHMET ENES    
60 BACI ARHAN KUZEY     1 1 - 0 1 ATEŞ EBRAR    
ALTAN BUĞLEM NAZ     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014