English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 7 de 27.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 12:41)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 AVCI ERDEM 1375   0 - 1 5 DURMUŞ ÇINAR 1425  
2 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406   5 0 - 1 5 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263
3 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154 5 0 - 1 5 UTLU MUSTAFA ALİ 1352  
4 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351   5 1 - 0 AKSOY KEREM 1392  
5 KURTYILMAZ KUZEY 1321   0 - 1 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523  
6 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119 ½ - ½ AKSOY EDİZ 1410  
7 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286   0 - 1 ÜNÜVAR KAAN 1342  
8 ÇEKİLMEZ ARDA 1463   4 1 - 0 4 HASIRCI ALİ EREN 1236  
9 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187   4 0 - 1 4 ERKOL SEYYİD AHMED 1434  
10 ŞİMŞEK CAN 1428   4 1 - 0 4 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197  
11 ÖKTEM EGE TUNA 1417   4 0 - 1 4 MAMMADLİ ALİ   1105
12 GÜLEŞCE FURKAN 1277   4 1 - 0 4 ACAR ZEYNEP 1347  
13 ŞENER ERDEM 1346   4 1 - 0 4 KARACA ATABEY KUTLU 1080  
14 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180   4 0 - 1 4 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243  
15 CEYLAN KUTAY ALTUĞ 1384   1 - 0 4 TURUNÇ ARDA 1001  
16 ÇELİK FATMA NİSA 1331   ½ - ½ NAR TURAB EFE 1226  
17 GÖKÇAY MEHMET 1128   0 - 1 DAĞGÜL BEGÜM 1284  
18 BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264   1 - 0 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131  
19 KÜÇÜK ARDA 1233   0 - 1 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104  
20 ONAY ALPEREN 1163   3 0 - 1 3 ŞEN FURKAN EYMEN 1377  
21 SARI SUDE 1158   3 0 - 1 3 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271  
22 TAŞ ÇINAR 1269   3 0 - 1 3 SOYLU MEHMET 1137  
23 KAYA ECE SU 1119   3 1 - 0 3 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266  
24 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095   3 0 - 1 3 MİRİOĞLU EYLÜL 1263  
25 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246   3 1 - 0 3 YAŞAR DERİN SU 1125  
26 AYDINBELGE AHMET ATA 1222   3 1 - 0 3 ŞALCI HÜR 1111  
27 ŞAHİN YUSUF EGE 1040   3 1 - 0 3 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212  
28 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011   3 0 - 1 3 ERÇİN AZİZ 1209  
29 ZEYBEK KAYLA NİL 1194   3 1 - 0 3 YILMAZ EREN    
30 EMEKLİ MELİS 1175   3 0 - 1 3 GİZDAŞ SALİM EMRE    
31 ZENGİN ÖVGÜ     3 0 - 1 TAŞ RÜZGAR 1180  
32 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098   0 - 1 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098  
33 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177   2 ½ - ½ IŞIK ENES MERT 1187  
34 ERGÜN CANER 1055   2 0 - 1 2 BİLGİN ESMANUR 1149  
35 DOĞAN AHMET BERK 1129   2 0 - 1 2 CANÖZÜ ZEYNEP 1047  
36 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128   2 1 - 0 2 BUCİOĞLU CEM 1011  
37 AKDENİZ YUSUF AREL 1025   2 0 - 1 2 SOYER MİRAY 1115  
38 ÜNSAÇARER MELTEM 1024   2 0 - 1 2 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101  
39 SAFA TUANA 1091   2 0 - 1 2 AKTAN ANDAÇ    
40 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090   2 1 - 0 2 İLARSLAN ÇINAR    
41 SİNANOĞLU SENA 1079   2 0 - 1 2 KIRKPINAR ARAS KAĞAN    
42 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000   2 0 - 1 2 TURGUTALP ASEL 1060  
43 DEMİR DORUK 1057   2 1 - 0 2 YÜCEKAYA MELİKE    
44 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154   1 - 0 1 YÜRÜK CEYLİN 1239  
45 YANIK AHMET     1 - - + 1 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063  
46 KAYA ÖYKÜ 1060   1 1 - 0 1 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK    
47 DURAN DEFNE 1042   1 1 - 0 1 CEMALİ SİDRA    
ATEŞ ECRİN ELA     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014