English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
A Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1961
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 7 de 27.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ 14:20)
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 IM BALTAG IULİAN   2401 ½ - ½ 5 GM QUPARADZE GİGA   2503
2 IM BABAYEV TALİB   2330 5 0 - 1 5 GM SHANAVA KONSTANTİNE   2498
3 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2477 5 1 - 0 5 IM GULİEV LOGMAN   2333
4 GM LOMSADZE DAVİT   2348 5 ½ - ½ 5 IM SEMİEV SUHRAB   2260
5 FM SEVGİ VOLKAN 2264 2277 ½ - ½ GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2508
6 IM ABDULOV ORKHAN   2414 1 - 0 ISGANDAROV SHAHRİYAR   2161
7 GRİGORİEV ARMEN   2107 0 - 1 IM ARAT UFUK SEZEN 2334 2372
8 IM DARBAN MORTEZA   2312 1 - 0 AYDIN HAKAN ARDA 1815 1716
9 IM ÖZER ÖMER FARUK 2300 2388 4 1 - 0 CM ACAR UTKU CENGİZ 2058 2100
10 IM BASHIRLI NAİL   2383 4 ½ - ½ 4 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1957 1774
11 GUSEYNOV ALİHAN   2341 4 1 - 0 4 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2012 1897
12 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1928 1908 4 ½ - ½ 4 FM GASİMOV PARVİZ   2313
13 BÜKER MUHİTTİN 2015 1940 4 ½ - ½ 4 FM NURİ MURAD   2311
14 KONUŞOĞLU KEMAL SAFA 1751 1607 4 1 - 0 4 JAVADOV RAMİL   2112
15 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2038 1915 4 1 - 0 4 GÜLER MUHAMMED TALHA 1770 1498
16 DÖNMEZ YUSUF 2028 1953 4 ½ - ½ 4 KARGI MERT 1700 1519
17 WGM OLGA BABİY   2333 0 - 1 KONDUK BEKİR SAMİ 1955 1894
18 WGM KAZİMOVA NARMİN   2299 1 - 0 YARAR MUAMMER ATAKAN 1938 1807
19 WGM KHAYALA ABDULLA   2231 1 - 0 MEHTİYEV ELNUR   1931
20 FM BAYRAMOV ELVİN   2213 1 - 0 CM YAVUZ EFE METEHAN 1921 1809
21 ABİSHLİ OGHUZ   2146 1 - 0 HUSEYNOV SHAMSADDIN   1921
22 KIZILKUŞ AKIN 2064 2112 1 - 0 KAYAMAN METİN 1795 1772
23 TAŞKAYA MUHAMMED 2063 2037 1 - 0 ÖZCAN KADİR KUTAY 1869 1820
24 GÜVEN OĞUZ KAAN 2056 2013 0 - 1 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1854 1791
25 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1815 1666 1 - 0 HAJIYEV SHAHIN 2038 1965
26 ÇOBAN EREN ÇINAR 1742 1572 1 - 0 AKTAŞ İLKER 1968 1894
27 NOVRUZOV EMİN   1837 3 0 - 1 3 ZOR ALBER KADİR 2228 2158
28 POLAT AHMET EREN 1779 1676 3 0 - 1 3 SEVERCAN SEDAT SABRİ 2020 1953
29 İBİK HALİT YAVUZ 2007 1972 3 1 - 0 3 EKİNCİ BERKAY 1831 1714
30 GÜDER EYUP SABRİ 1986 1895 3 1 - 0 3 ÇOŞGUN EMİN 1827 1685
31 EKİCİ EMRE 1755 1572 3 0 - 1 3 IŞIK RECEP 1944 1829
32 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1939 1859 3 ½ - ½ 3 DEMİR ZEKİ 1815 1728
33 ATAŞ YUNUS 1895 1792 3 1 - 0 3 BAŞARA ARDA 1809 1718
34 HASANOĞLU HAKAN 1749 1700 3 1 - 0 3 ACAR CENGİZ CAN 1855 1772
35 ÖZBAĞ BERAT 1840 1721 3 1 - 0 3 CEVİZCİ YUSUF BARAN 1702 1547
36 IŞIK KADRİ 1839 1746 3 1 - 0 3 KİRAZCI OKAN 1701 1606
37 KOÇ MERT 1766 1718 3 0 - 1 ZENGİN SEDAT 2027 2000
38 FM KARADAĞ EFLATUN CEM 2278 2202 0 - 1 WCM BAGHİROVA KHATUN   1848
39 ŞEKERCİ BERKİN 1831 1718 1 - 0 KELEŞ CENGİZ ÖZDEMİR 2160 2084
40 TÜRKMEN ATABERK 1817 1737 0 - 1 DENİZ MEDENİ 2044 1959
41 YAPICI KADİR GÖKBERK 1930 1822 1 - 0 ÜREGEN RAFET 1810 1690
42 TARHAN ADAR 1797 1647 ½ - ½ UZGUR ARDA 1902 1497
43 CİVCER ÖMER FARUK 1703 1686 1 - 0 AYAZMALI GİZEM 1857 1809
44 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1856 1834 1 - 0 GÜRSES AYBERK 1742 1555
45 ANAÇOĞLU ÇİSEL 1852 1790 1 - 0 ÇEKLİ CEM 1779 1712
46 BAYRAM MESUT 1779 1584 2 0 - 1 YILDIRIM YASİN 1730 1579
47 ÖZALP BURAK 2192 2174 2 ½ - ½ 2 KIYAK ALİ 1717 1476
48 YILDIZ TUNAHAN 1753 1492 2 0 - 1 2 DOĞU HAŞİM 1932 1869
49 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1744 1608 2 0 - 1 2 VAR SEFA 1854 1698
50 KURT MURAT 1740 1626 2 0 - 1 2 BULUT MUHAMMED 1812 1736
51 MERMER YUNUS 1736 1620 2 1 - 0 2 CEYLAN ARDA 1767 1691
52 İNEL CİHANGİR 1714 1593 2 ½ - ½ 2 ESTİ KÜBRA SELENAY 1754 1659
53 SHABANOV ABDULLA   1800 ½ - ½ 2 BİNGÖLOĞLU FURKAN 1701 1612
54 WCM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1945 2022 1 - 0 YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN 1740 1603
55 MENKEN EKİN 1775 1735 1 - 0 BOZKURT SERKAN 1737 1610
56 GENÇ UĞUR CAN 1717 1415 ½ - ½ ÇALIŞKAN ALİ 1768  
57 ASLAN MUHAMMED SADIK 1751 1641 0 - 1 AGURLU FATİH SELAMİ 1733 1614
58 AKALIN BILGEHAN 1717 1564 0 - 1 1 ÖZCAN BERK 1827 1715
YAMAN YILMAZ 1701 1479 1 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014