English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 6 de 26.07.2018 da 16:00 (TUR BİTİŞ 19:05)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR SOYADI ADI UKD ELO
1 TURGUT HAKAN 1629 1324 1 - 0 ALTUNDAL ARDA 1771 1560
2 BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574 1 - 0 AYDOĞDU ARIL 1643 1390
3 IŞIK ZEYNEP 1421 1166 4 1 - 0 4 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376
4 ÖZDEMİR CEMRE 1583 1346 4 1 - 0 4 ÜNSAÇARER YİĞİT 1565 1406
5 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204 4 1 - 0 4 ERBAŞ ELİFSU 1424 1098
6 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072 4 0 - 1 BÜYÜK ECRİN EFSA 1690 1515
7 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021 0 - 1 AKIN DURU 1563 1299
8 HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044 0 - 1 ÖZKALE BURAK 1466 1257
9 HUMBATOVA NAZLİ   1356 1 - 0 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1455 1165
10 NOVRUZOV ELNUR   1347 3 0 - 1 3 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254
11 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063 3 0 - 1 3 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321
12 HAN ALİ UTKU 1292   3 ½ - ½ 3 YETİM HAZAR 1479 1180
13 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263   3 0 - 1 3 TUNÇEL EKİN 1421 1085
14 ŞAHİN EFE 1421 1295 3 1 - 0 3 AYDOĞDU ARHAN 1214  
15 ÖZEN ÜLGEN ECE 1226   3 0 - 1 3 BABAYEVA NASRİN   1392
16 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1391 1064 3 ½ - ½ 3 CİNGÖZ IŞIL 1280 1110
17 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282   3 0 - 1 3 İNCİ KERİM 1391 1035
18 CEYLAN FATİH BEREN 1156   3 0 - 1 3 GÜNAY GÖKSU 1379 1313
19 KARACA ALPEREN BİLAL 1297   0 - 1 KURNAZ AYÇA 1395 1125
20 ERSÖZ NEHİR 1394 1175 1 - 0 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181  
21 ECE CEM 1200 1011 ½ - ½ BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369  
22 ÖZKAN BİROL KADİR 1336   0 - 1 SÖZER YİĞİT 1187  
23 VAPUR DURU YAĞMUR 1238   0 - 1 2 AYTİN ALİ YİĞİT 1383  
24 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175   2 0 - 1 2 SOVUKLUK ECEM SU 1358 1150
25 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172   2 0 - 1 2 JAFAROV MURAD   1282
26 TUFAN ARDA 1279 1233 2 ½ - ½ 2 SAY EFE 1187  
27 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272   2 1 - 0 2 GÜNEY EMİR 1171  
28 ATABEY BERAY NİL 1271   2 1 - 0 2 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174  
29 AVCI BİLGE 1268   2 1 - 0 2 YÜCETÜRK HAKAN 1131  
30 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243   2 0 - 1 2 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072  
31 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241   2 0 - 1 2 TOSUN UĞURCAN 1166  
32 PEKTEZEL MELEK 1000   2 0 - 1 2 ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030
33 GÜR BERKAY 1191   2 1 - 0 2 KAPLAN DİYAR BARAN    
34 KAYA ÇINAR ALİ 1089   2 1 - 0 DERİN ROZELİN 1044  
35 YÜCEL BUĞRA SEFA 1174   ½ - ½ 1 ERİM EMRE 1048  
36 DAYAN ALİ EGEMEN 1063   1 0 - 1 1 BAŞBAY GİRAY ATA    
37 ATEŞ SUDE     1 0 - 1 1 GÖKTEPE ARDA 1058  
38 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023   1 1 - 0 1 ERKOÇOĞLU İSMAİL    
39 UÇAR DEFNE     1 0 - 1 1 SÖĞÜT EGE 1009  
40 ERGÜN NİHLE 1000   0 1 - 0 0 AY SUDE 1020  
Turkish Chess Federation © 2014