English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
10 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1292
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 6 de 26.07.2018 da 16:00 (TUR BİTİŞ: 19:08)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 KARACAN ARDA TUNA 1601 1116 0 - 1 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1863 1769
2 CEYHAN MERT 1676 1399 1 - 0 KARATAŞ MEHMET SALİH 1526 1138
3 POLAT ALİ GÖRKEM 1659 1490 ½ - ½ MAHARRAMLİ SARKHAN   1364
4 GÜPLÜCE MELİH 1450 1101 4 1 - 0 4 GÜLERYÜZ KUZEY 1646 1301
5 YILDIZ SERDAR MURAT 1444 1077 4 1 - 0 4 BİLİR CEMAL ARDA 1521  
6 BÜYÜK ELVİN ESMA 1499 1305 4 1 - 0 4 ÇİÇEK KADİR 1455 1118
7 ALSAÇ ALPER TOLGA 1417   4 ½ - ½ 4 ÜNAL BURAK KAYRA 1481 1326
8 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1537   0 - 1 GÜLBAHAR EFDAL 1446 1210
9 KÜÇÜK AYBİKE 1470 1129 1 - 0 AYTİN KEREM 1440  
10 YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN 1422   1 - 0 KARABULUT ETKA 1469  
11 ÖZGÜN YİĞİT DENİZ 1468   1 - 0 KARADAŞ HENA 1439 1007
12 BURSALI ELA 1440 1140 0 - 1 ÖZANAT ARDA 1464  
13 KURNAZ AZRA 1456 1304 ½ - ½ MİRAZLI ELİF ECRİN 1413 1105
14 AYGÜN METİN EFE 1339 1229 0 - 1 AYDIN ALP 1449 1359
15 PAMUK YAĞIZ 1522 1421 3 1 - 0 İNCİ ZEYNEP ITIR 1186  
16 YAŞAR MEHMET ALİ 1477   3 1 - 0 3 WCM ASLAN EZGİ SELEN 1343 1020
17 SOYER DENİZ 1344   3 1 - 0 3 TAMER KAYRA 1473 1251
18 ADAL İLKE 1336   3 0 - 1 3 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1445 1091
19 ÖZTÜRK OZAN 1432   3 ½ - ½ 3 ORHAN TUNA 1328  
20 KIRAY ONAT 1317   3 0 - 1 3 HOTMAN ÇAĞAN ARHAN 1424  
21 AYYILDIZ BATUHAN 1315   3 ½ - ½ 3 KARATİKEN BERAY 1419 1135
22 ER ESMA 1309   3 0 - 1 3 MERİÇLİ MERT 1417  
23 İZİ BETÜL CEMRE 1416   3 0 - 1 3 DÖNDÜ ILGAZ 1299  
24 USLU ALİ YİĞİT 1411 1235 3 1 - 0 3 YÜCEKAYA AHMETCAN 1314  
25 DALKILINÇ GÜL 1299   3 0 - 1 3 ŞİŞMAN SELAHATTİN EFE 1400 1110
26 TEKER ALİ 1395 1211 3 0 - 1 3 KAYHAN NİSA 1252  
27 CEMALİ SEDA 1286 1127 3 1 - 0 3 BİLGİN KAAN BORA 1387  
28 ÖZDEN NEHİR 1277 1066 3 ½ - ½ 3 CEYLAN OSMAN 1373  
29 ARK GAMZE 1399 1007 ½ - ½ 3 SOYLU EREN 1217  
30 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1377   1 - 0 KİRAZ AHMET 1333  
31 KARTAL EGE MERT 1372 1227 0 - 1 SOYER EMİR 1255 1054
32 ÇOBAN TUNA 1351 1105 ½ - ½ ÖNCE AHMET ASIM 1192  
33 ÖNAL ECRİN 1320   1 - 0 LAÇİN TUNA 1350  
34 ÇALIŞKAN EREN 1217   ½ - ½ 2 ŞENKAL DEFNE 1398 1293
35 PEHLİVANOĞLU ERAY 1385 1138 2 1 - 0 2 GÜN RÜMEYSA 1225  
36 KOCACIK DOĞUKAN 1190   2 0 - 1 2 BOZOĞLU GAZEL 1382  
37 DURAN YİĞİT EFE 1299   2 1 - 0 2 YILDIRIM AYAZ EFE 1187  
38 TOSUN EMİRHAN 1174   2 0 - 1 2 KOTAN EREN 1299  
39 TAŞDELEN BUKET 1296 1136 2 1 - 0 2 ÇİFTÇİ KEREM 1150  
40 KAYACAN ONUR 1291   2 1 - 0 2 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1122  
41 BUDAK TOPRAK EMİR 1164   2 0 - 1 2 GÖKDOĞAN ALPEREN 1283 1046
42 SÖYLİYEN MUHAMMED ORHUN 1118   2 0 - 1 2 DURAN ZEREN 1267  
43 DOĞAN ALİ DENİZ 1266   2 0 - 1 2 UZUN ATA SARP 1108  
44 DİNÇ BETÜL ERVA 1258   2 1 - 0 2 VURAL BEREN 1111  
45 BERK DENİZ 1252   2 1 - 0 2 SEZER TUNA 1101  
46 İNCİ EŞREF 1248   2 1 - 0 2 DALGIÇ DENİZ 1071  
47 TURGUT ÇINAR 1106   2 0 - 1 2 TAŞDELEN ASUMAN BETÜL 1247  
48 ÇAPAR YUSUF 1235 1104 2 1 - 0 2 BAKAY ALİ ARAS 1048  
49 ALTUNTAŞ ARDA 1230   2 1 - 0 2 SİNAY ÖMER 1000  
50 CİNGÖZ BORA 1221   0 - 1 KAYNAR DURU 1288  
51 HARBİ MİRAY 1261   ½ - ½ ÇELİK ZÜMRA 1202  
52 SERTEL DEFNE 1110   1 0 - 1 KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN 1133  
53 ERTEK YAĞIZ 1098   1 1 - 0 1 ŞENEL YUSUFCAN 1000  
54 ATEŞ EBRAR     1 0 - 1 1 IŞIK ADEM 1074  
55 İNCE ERDAL EGE 1072   1 1 - 0 1 AYDİL DORUK EFE    
56 ALGÜN SAHRA SÜHEYLA 1060   1 1 - 0 1 BACI ARHAN KUZEY    
57 ESERTEPE AHMET SELİM 1000   1 0 - 1 1 HUSEYNLİ UMUD    
58 KARAKAYA ALİ BERKA 1000   1 1 - 0 1 SAĞLAM ÖZGÜR ULAŞ    
59 BİNGÖL AHMET ENES     1 0 - 1 0 ÖZDEMİR EFE 1046  
60 ŞAHİN MUHAMMED EFE 1002   0 1 - 0 0 ALTAN BUĞLEM NAZ    
Turkish Chess Federation © 2014