English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 6 de 26.07.2018 da 16:00 (TUR BİTİŞ: 18:56)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523   0 - 1 AVCI ERDEM 1375  
2 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263 ½ - ½ PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154
3 UTLU MUSTAFA ALİ 1352   4 1 - 0 4 ÇEKİLMEZ ARDA 1463  
4 ERKOL SEYYİD AHMED 1434   4 0 - 1 4 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351  
5 DURMUŞ ÇINAR 1425   4 1 - 0 4 ŞENER ERDEM 1346  
6 ACAR ZEYNEP 1347   4 0 - 1 4 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406  
7 ÜNÜVAR KAAN 1342   4 ½ - ½ 4 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119
8 AKSOY KEREM 1392   4 ½ - ½ 4 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286  
9 MAMMADLİ ALİ   1105 ½ - ½ ŞİMŞEK CAN 1428  
10 AKSOY EDİZ 1410   1 - 0 CEYLAN KUTAY ALTUĞ 1384  
11 KURTYILMAZ KUZEY 1321   1 - 0 ÇELİK FATMA NİSA 1331  
12 ERÇİN AZİZ 1209   3 0 - 1 3 ÖKTEM EGE TUNA 1417  
13 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212   3 0 - 1 3 GÜLEŞCE FURKAN 1277  
14 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271   3 0 - 1 3 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187  
15 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197   3 1 - 0 3 TAŞ ÇINAR 1269  
16 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104   3 ½ - ½ 3 BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264  
17 MİRİOĞLU EYLÜL 1263   3 0 - 1 3 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180  
18 KARACA ATABEY KUTLU 1080   3 1 - 0 3 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246  
19 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243   3 1 - 0 3 SARI SUDE 1158  
20 HASIRCI ALİ EREN 1236   3 1 - 0 3 SOYLU MEHMET 1137  
21 NAR TURAB EFE 1226   3 ½ - ½ 3 GÖKÇAY MEHMET 1128  
22 TURUNÇ ARDA 1001   3 1 - 0 3 AYDINBELGE AHMET ATA 1222  
23 DAĞGÜL BEGÜM 1284   1 - 0 3 YILMAZ EREN    
24 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098   0 - 1 KÜÇÜK ARDA 1233  
25 TAŞ RÜZGAR 1180   0 - 1 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131  
26 ŞEN FURKAN EYMEN 1377   2 1 - 0 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098  
27 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266   2 1 - 0 2 SAFA TUANA 1091  
28 DEMİR DORUK 1057   2 0 - 1 2 ZEYBEK KAYLA NİL 1194  
29 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177   2 0 - 1 2 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011  
30 CANÖZÜ ZEYNEP 1047   2 0 - 1 2 EMEKLİ MELİS 1175  
31 BUCİOĞLU CEM 1011   2 0 - 1 2 ONAY ALPEREN 1163  
32 BİLGİN ESMANUR 1149   2 0 - 1 2 ŞAHİN YUSUF EGE 1040  
33 GİZDAŞ SALİM EMRE     2 1 - 0 2 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128  
34 YAŞAR DERİN SU 1125   2 1 - 0 2 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000  
35 AKTAN ANDAÇ     2 0 - 1 2 KAYA ECE SU 1119  
36 SOYER MİRAY 1115   2 0 - 1 2 ZENGİN ÖVGÜ    
37 KIRKPINAR ARAS KAĞAN     2 0 - 1 2 ŞALCI HÜR 1111  
38 İLARSLAN ÇINAR     2 0 - 1 2 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095  
39 IŞIK ENES MERT 1187   1 - 0 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154  
40 ERGÜN CANER 1055   ½ - ½ SİNANOĞLU SENA 1079  
41 TURGUTALP ASEL 1060   1 1 - 0 1 YÜRÜK CEYLİN 1239  
42 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK     1 0 - 1 1 DOĞAN AHMET BERK 1129  
43 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101   1 1 - 0 1 DURAN DEFNE 1042  
44 CEMALİ SİDRA     1 0 - 1 1 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090  
45 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063   1 0 - 1 1 AKDENİZ YUSUF AREL 1025  
46 YÜCEKAYA MELİKE     1 1 - 0 1 KAYA ÖYKÜ 1060  
47 ATEŞ ECRİN ELA     0 0 - 1 1 ÜNSAÇARER MELTEM 1024  
YANIK AHMET     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014