English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
A Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1961
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 6 de 26.07.2018 da 16:00 (TUR BİTİŞ 20:17)
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 IM GULİEV LOGMAN   2333 5 0 - 1 IM BALTAG IULİAN   2401
2 IM ABDULOV ORKHAN   2414 4 ½ - ½ GM LOMSADZE DAVİT   2348
3 FM NURİ MURAD   2311 4 0 - 1 4 GM QUPARADZE GİGA   2503
4 GM SHANAVA KONSTANTİNE   2498 4 1 - 0 4 GUSEYNOV ALİHAN   2341
5 FM GASİMOV PARVİZ   2313 4 0 - 1 4 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2477
6 IM ÖZER ÖMER FARUK 2300 2388 4 0 - 1 4 IM BABAYEV TALİB   2330
7 IM SEMİEV SUHRAB   2260 4 1 - 0 4 IM BASHIRLI NAİL   2383
8 IM ARAT UFUK SEZEN 2334 2372 4 ½ - ½ 4 FM SEVGİ VOLKAN 2264 2277
9 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2508 1 - 0 FM BAYRAMOV ELVİN   2213
10 ISGANDAROV SHAHRİYAR   2161 1 - 0 WGM OLGA BABİY   2333
11 IM DARBAN MORTEZA   2312 1 - 0 ÖZCAN KADİR KUTAY 1869 1820
12 GRİGORİEV ARMEN   2107 1 - 0 WGM KAZİMOVA NARMİN   2299
13 CM ACAR UTKU CENGİZ 2058 2100 1 - 0 WGM KHAYALA ABDULLA   2231
14 AYDIN HAKAN ARDA 1815 1716 1 - 0 3 ZOR ALBER KADİR 2228 2158
15 KONDUK BEKİR SAMİ 1955 1894 3 ½ - ½ 3 ABİSHLİ OGHUZ   2146
16 JAVADOV RAMİL   2112 3 1 - 0 3 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1939 1859
17 YARAR MUAMMER ATAKAN 1938 1807 3 ½ - ½ 3 TAŞKAYA MUHAMMED 2063 2037
18 ACAR CENGİZ CAN 1855 1772 3 0 - 1 3 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2038 1915
19 HAJIYEV SHAHIN 2038 1965 3 ½ - ½ 3 MEHTİYEV ELNUR   1931
20 EKİNCİ BERKAY 1831 1714 3 0 - 1 3 DÖNMEZ YUSUF 2028 1953
21 SEVERCAN SEDAT SABRİ 2020 1953 3 0 - 1 3 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1928 1908
22 BAŞARA ARDA 1809 1718 3 0 - 1 3 BÜKER MUHİTTİN 2015 1940
23 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2012 1897 3 1 - 0 3 ATAŞ YUNUS 1895 1792
24 KARGI MERT 1700 1519 3 1 - 0 3 İBİK HALİT YAVUZ 2007 1972
25 GÜLER MUHAMMED TALHA 1770 1498 3 1 - 0 3 GÜDER EYUP SABRİ 1986 1895
26 AKTAŞ İLKER 1968 1894 3 ½ - ½ 3 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1854 1791
27 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1957 1774 3 1 - 0 3 NOVRUZOV EMİN   1837
28 KELEŞ CENGİZ ÖZDEMİR 2160 2084 0 - 1 3 KONUŞOĞLU KEMAL SAFA 1751 1607
29 HUSEYNOV SHAMSADDIN   1921 1 - 0 FM KARADAĞ EFLATUN CEM 2278 2202
30 WCM BAGHİROVA KHATUN   1848 0 - 1 KIZILKUŞ AKIN 2064 2112
31 YILDIZAK GÖKSEL 2059 1963 ½ - ½ IŞIK KADRİ 1839 1746
32 UZGUR ARDA 1902 1497 0 - 1 GÜVEN OĞUZ KAAN 2056 2013
33 DENİZ MEDENİ 2044 1959 0 - 1 ÇOBAN EREN ÇINAR 1742 1572
34 ZENGİN SEDAT 2027 2000 0 - 1 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1815 1666
35 KAYAMAN METİN 1795 1772 1 - 0 YAPICI KADİR GÖKBERK 1930 1822
36 CM YAVUZ EFE METEHAN 1921 1809 1 - 0 ŞEKERCİ BERKİN 1831 1718
37 IŞIK RECEP 1944 1829 2 1 - 0 CİVCER ÖMER FARUK 1703 1686
38 HASANOĞLU HAKAN 1749 1700 2 + - - 2 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2106 2059
39 DOĞU HAŞİM 1932 1869 2 0 - 1 2 KOÇ MERT 1766 1718
40 ÇEKLİ CEM 1779 1712 2 ½ - ½ 2 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1856 1834
41 VAR SEFA 1854 1698 2 0 - 1 2 EKİCİ EMRE 1755 1572
42 YILDIRIM YASİN 1730 1579 2 ½ - ½ 2 ANAÇOĞLU ÇİSEL 1852 1790
43 KIYAK ALİ 1717 1476 2 0 - 1 2 ÖZBAĞ BERAT 1840 1721
44 ÇOŞGUN EMİN 1827 1685 2 1 - 0 2 YILDIZ TUNAHAN 1753 1492
45 DEMİR ZEKİ 1815 1728 2 1 - 0 2 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1744 1608
46 CEVİZCİ YUSUF BARAN 1702 1547 2 1 - 0 2 BAYRAM MESUT 1779 1584
47 BİNGÖLOĞLU FURKAN 1701 1612 2 0 - 1 2 POLAT AHMET EREN 1779 1676
48 KİRAZCI OKAN 1701 1606 2 1 - 0 WCM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1945 2022
49 AYAZMALI GİZEM 1857 1809 1 - 0 MENKEN EKİN 1775 1735
50 TÜRKMEN ATABERK 1817 1737 1 - 0 ASLAN MUHAMMED SADIK 1751 1641
51 BULUT MUHAMMED 1812 1736 ½ - ½ MERMER YUNUS 1736 1620
52 ÜREGEN RAFET 1810 1690 1 - 0 AKALIN BILGEHAN 1717 1564
53 GÜRSES AYBERK 1742 1555 1 - 0 SHABANOV ABDULLA   1800
54 BOZKURT SERKAN 1737 1610 0 - 1 TARHAN ADAR 1797 1647
55 YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN 1740 1603 0 - 1 1 ÖZALP BURAK 2192 2174
56 ESTİ KÜBRA SELENAY 1754 1659 1 1 - 0 1 ÖZCAN BERK 1827 1715
57 KURT MURAT 1740 1626 1 + - - 1 MIHÇIYAZGAN CAN 1797 1687
58 AGURLU FATİH SELAMİ 1733 1614 1 ½ - ½ 1 ÇALIŞKAN ALİ 1768  
59 CEYLAN ARDA 1767 1691 1 1 - 0 1 YAMAN YILMAZ 1701 1479
60 İNEL CİHANGİR 1714 1593 1 + - - ½ ARKAN YAREN 1722 1576
GENÇ UĞUR CAN 1717 1415 ½ 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014