English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
10 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1292
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 5 de 26.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 13:41)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1863 1769 4 ½ - ½ 4 POLAT ALİ GÖRKEM 1659 1490
2 KARACAN ARDA TUNA 1601 1116 4 ½ - ½ 4 CEYHAN MERT 1676 1399
3 KARATAŞ MEHMET SALİH 1526 1138 1 - 0 KURNAZ AZRA 1456 1304
4 MAHARRAMLİ SARKHAN   1364 1 - 0 ÖZGÜN YİĞİT DENİZ 1468  
5 GÜLERYÜZ KUZEY 1646 1301 3 1 - 0 YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN 1422  
6 KARADAŞ HENA 1439 1007 3 ½ - ½ 3 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1537  
7 PAMUK YAĞIZ 1522 1421 3 0 - 1 3 ALSAÇ ALPER TOLGA 1417  
8 BİLİR CEMAL ARDA 1521   3 1 - 0 3 İZİ BETÜL CEMRE 1416  
9 KARATİKEN BERAY 1419 1135 3 0 - 1 3 BÜYÜK ELVİN ESMA 1499 1305
10 ÜNAL BURAK KAYRA 1481 1326 3 1 - 0 3 SOYER DENİZ 1344  
11 KARABULUT ETKA 1469   3 ½ - ½ 3 AYGÜN METİN EFE 1339 1229
12 HOTMAN ÇAĞAN ARHAN 1424   3 0 - 1 3 ÇİÇEK KADİR 1455 1118
13 MERİÇLİ MERT 1417   3 0 - 1 3 GÜPLÜCE MELİH 1450 1101
14 BİLGİN KAAN BORA 1387   3 0 - 1 3 YILDIZ SERDAR MURAT 1444 1077
15 İNCİ ZEYNEP ITIR 1186   3 ½ - ½ 3 BURSALI ELA 1440 1140
16 WCM ASLAN EZGİ SELEN 1343 1020 ½ - ½ TAMER KAYRA 1473 1251
17 LAÇİN TUNA 1350   0 - 1 KÜÇÜK AYBİKE 1470 1129
18 ÖZANAT ARDA 1464   1 - 0 ARK GAMZE 1399 1007
19 AYDIN ALP 1449 1359 1 - 0 KARTAL EGE MERT 1372 1227
20 GÜLBAHAR EFDAL 1446 1210 1 - 0 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1377  
21 AYTİN KEREM 1440   1 - 0 ÇOBAN TUNA 1351 1105
22 KIRAY ONAT 1317   ½ - ½ ÖZTÜRK OZAN 1432  
23 MİRAZLI ELİF ECRİN 1413 1105 1 - 0 KİRAZ AHMET 1333  
24 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1445 1091 2 1 - 0 ÖNAL ECRİN 1320  
25 TAŞDELEN BUKET 1296 1136 2 0 - 1 2 YAŞAR MEHMET ALİ 1477  
26 GÖKDOĞAN ALPEREN 1283 1046 2 0 - 1 2 USLU ALİ YİĞİT 1411 1235
27 ŞİŞMAN SELAHATTİN EFE 1400 1110 2 1 - 0 2 KAYACAN ONUR 1291  
28 ŞENKAL DEFNE 1398 1293 2 0 - 1 2 CEMALİ SEDA 1286 1127
29 DURAN ZEREN 1267   2 0 - 1 2 TEKER ALİ 1395 1211
30 KAYHAN NİSA 1252   2 1 - 0 2 PEHLİVANOĞLU ERAY 1385 1138
31 BOZOĞLU GAZEL 1382   2 0 - 1 2 ÖZDEN NEHİR 1277 1066
32 CEYLAN OSMAN 1373   2 1 - 0 2 DOĞAN ALİ DENİZ 1266  
33 ADAL İLKE 1336   2 1 - 0 2 BERK DENİZ 1252  
34 ORHAN TUNA 1328   2 1 - 0 2 İNCİ EŞREF 1248  
35 TAŞDELEN ASUMAN BETÜL 1247   2 0 - 1 2 AYYILDIZ BATUHAN 1315  
36 YÜCEKAYA AHMETCAN 1314   2 1 - 0 2 ÇAPAR YUSUF 1235 1104
37 DELİMEHMET DİDE YAĞMUR 1234   2 - - + 2 ER ESMA 1309  
38 GÜN RÜMEYSA 1225   2 0 - 1 2 DALKILINÇ GÜL 1299  
39 SOYLU EREN 1217   2 1 - 0 2 DURAN YİĞİT EFE 1299  
40 DÖNDÜ ILGAZ 1299   2 1 - 0 2 KOCACIK DOĞUKAN 1190  
41 KAYNAR DURU 1288   0 - 1 ÇALIŞKAN EREN 1217  
42 TOSUN EMİRHAN 1174   ½ - ½ DİNÇ BETÜL ERVA 1258  
43 SOYER EMİR 1255 1054 1 - 0 KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN 1133  
44 DALGIÇ DENİZ 1071   ½ - ½ ALTUNTAŞ ARDA 1230  
45 ÖNCE AHMET ASIM 1192   1 - 0 CİNGÖZ BORA 1221  
46 BAKAY ALİ ARAS 1048   ½ - ½ 1 ÇELİK ZÜMRA 1202  
47 KOTAN EREN 1299   1 1 - 0 1 ERTEK YAĞIZ 1098  
48 YILDIRIM AYAZ EFE 1187   1 1 - 0 1 ALGÜN SAHRA SÜHEYLA 1060  
49 IŞIK ADEM 1074   1 0 - 1 1 BUDAK TOPRAK EMİR 1164  
50 ÇİFTÇİ KEREM 1150   1 1 - 0 1 İNCE ERDAL EGE 1072  
51 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1122   1 1 - 0 1 BİNGÖL AHMET ENES    
52 AVCİL HAMZA 1039   1 0 - 1 1 SÖYLİYEN MUHAMMED ORHUN 1118  
53 VURAL BEREN 1111   1 1 - 0 1 KARAKAYA ALİ BERKA 1000  
54 SİNAY ÖMER 1000   1 1 - 0 1 SERTEL DEFNE 1110  
55 UZUN ATA SARP 1108   1 1 - 0 1 HUSEYNLİ UMUD    
56 ATEŞ EBRAR     1 0 - 1 1 TURGUT ÇINAR 1106  
57 SEZER TUNA 1101   1 1 - 0 1 SAĞLAM ÖZGÜR ULAŞ    
58 AYDİL DORUK EFE     1 0 - 1 ½ HARBİ MİRAY 1261  
59 ŞENEL YUSUFCAN 1000   0 1 - 0 0 ÖZDEMİR EFE 1046  
60 ŞAHİN MUHAMMED EFE 1002   0 0 - 1 0 BACI ARHAN KUZEY    
61 ALTAN BUĞLEM NAZ     0 0 - 1 0 ESERTEPE AHMET SELİM 1000  
Turkish Chess Federation © 2014