English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 5 de 26.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ: 13:02)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD
1 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154 4 ½ - ½ 4 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523
2 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263 1 - 0 4 ERKOL SEYYİD AHMED 1434
3 ŞİMŞEK CAN 1428   0 - 1 AVCI ERDEM 1375
4 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406   ½ - ½ UTLU MUSTAFA ALİ 1352
5 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119 3 1 - 0 KURTYILMAZ KUZEY 1321
6 ÇEKİLMEZ ARDA 1463   3 1 - 0 3 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271
7 TAŞ ÇINAR 1269   3 0 - 1 3 DURMUŞ ÇINAR 1425
8 GÜLEŞCE FURKAN 1277   3 0 - 1 3 AKSOY KEREM 1392
9 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351   3 1 - 0 3 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243
10 BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264   3 0 - 1 3 ACAR ZEYNEP 1347
11 ŞENER ERDEM 1346   3 1 - 0 3 HASIRCI ALİ EREN 1236
12 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246   3 0 - 1 3 ÜNÜVAR KAAN 1342
13 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286   3 1 - 0 3 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212
14 SOYLU MEHMET 1137   3 0 - 1 AKSOY EDİZ 1410
15 CEYLAN KUTAY ALTUĞ 1384   1 - 0 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098
16 KÜÇÜK ARDA 1233   0 - 1 ÇELİK FATMA NİSA 1331
17 MAMMADLİ ALİ   1105 1 - 0 TAŞ RÜZGAR 1180
18 ÖKTEM EGE TUNA 1417   2 1 - 0 2 BİLGİN ESMANUR 1149
19 SARI SUDE 1158   2 1 - 0 2 ŞEN FURKAN EYMEN 1377
20 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131   2 ½ - ½ 2 DAĞGÜL BEGÜM 1284
21 GÖKÇAY MEHMET 1128   2 1 - 0 2 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266
22 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128   2 0 - 1 2 MİRİOĞLU EYLÜL 1263
23 KAYA ECE SU 1119   2 0 - 1 2 NAR TURAB EFE 1226
24 AYDINBELGE AHMET ATA 1222   2 1 - 0 2 YAŞAR DERİN SU 1125
25 ZENGİN ÖVGÜ     2 0 - 1 2 ERÇİN AZİZ 1209
26 ŞALCI HÜR 1111   2 0 - 1 2 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197
27 ZEYBEK KAYLA NİL 1194   2 0 - 1 2 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104
28 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187   2 1 - 0 2 BUCİOĞLU CEM 1011
29 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180   2 1 - 0 2 İLARSLAN ÇINAR  
30 YILMAZ EREN     2 1 - 0 2 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177
31 EMEKLİ MELİS 1175   2 0 - 1 2 KARACA ATABEY KUTLU 1080
32 ONAY ALPEREN 1163   2 0 - 1 2 TURUNÇ ARDA 1001
33 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098   1 - 0 IŞIK ENES MERT 1187
34 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000   ½ - ½ CANÖZÜ ZEYNEP 1047
35 YÜRÜK CEYLİN 1239   1 0 - 1 1 DEMİR DORUK 1057
36 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154   1 ½ - ½ 1 ERGÜN CANER 1055
37 DURAN DEFNE 1042   1 0 - 1 1 SOYER MİRAY 1115
38 ŞAHİN YUSUF EGE 1040   1 1 - 0 1 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101
39 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095   1 1 - 0 1 CEMALİ SİDRA  
40 ÜNSAÇARER MELTEM 1024   1 0 - 1 1 SAFA TUANA 1091
41 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090   1 0 - 1 1 GİZDAŞ SALİM EMRE  
42 AKTAN ANDAÇ     1 1 - 0 1 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063
43 KAYA ÖYKÜ 1060   1 0 - 1 1 KIRKPINAR ARAS KAĞAN  
44 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011   1 1 - 0 1 TURGUTALP ASEL 1060
45 SİNANOĞLU SENA 1079   ½ 1 - 0 1 YÜCEKAYA MELİKE  
46 DOĞAN AHMET BERK 1129   0 1 - 0 0 ATEŞ ECRİN ELA  
47 AKDENİZ YUSUF AREL 1025   0 1 - 0 0 YANIK AHMET  
DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK     0 1 - - Tur  
Turkish Chess Federation © 2014