English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 4 de 25.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ 13:13)
 
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR SOYADI ADI UKD ELO
1 ÖZDEMİR CEMRE 1583 1346 3 ½ - ½ 3 ALTUNDAL ARDA 1771 1560
2 AKIN DURU 1563 1299 3 0 - 1 3 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376
3 BÜYÜK ECRİN EFSA 1690 1515 3 ½ - ½ 3 HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044
4 HUMBATOVA NAZLİ   1356 3 ½ - ½ 3 AYDOĞDU ARIL 1643 1390
5 TURGUT HAKAN 1629 1324 1 - 0 ÖZKALE BURAK 1466 1257
6 BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574 1 - 0 2 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254
7 AYTİN ALİ YİĞİT 1383   2 0 - 1 2 ÜNSAÇARER YİĞİT 1565 1406
8 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021 2 1 - 0 2 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321
9 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204 2 1 - 0 2 GÜNAY GÖKSU 1379 1313
10 ÖZKAN BİROL KADİR 1336   2 0 - 1 2 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1455 1165
11 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072 2 1 - 0 2 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063
12 AVCI BİLGE 1268   2 0 - 1 2 ERBAŞ ELİFSU 1424 1098
13 IŞIK ZEYNEP 1421 1166 2 1 - 0 2 HAN ALİ UTKU 1292  
14 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282   2 0 - 1 2 TUNÇEL EKİN 1421 1085
15 ŞAHİN EFE 1421 1295 2 1 - 0 2 YÜCETÜRK HAKAN 1131  
16 SÖZER YİĞİT 1187   2 ½ - ½ 2 KURNAZ AYÇA 1395 1125
17 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175   2 0 - 1 2 BABAYEVA NASRİN   1392
18 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1391 1064 2 0 - 1 2 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263  
19 CEYLAN FATİH BEREN 1156   2 1 - 0 2 İNCİ KERİM 1391 1035
20 TUFAN ARDA 1279 1233 ½ - ½ YETİM HAZAR 1479 1180
21 ERSÖZ NEHİR 1394 1175 1 - 0 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174  
22 GÜR BERKAY 1191   ½ - ½ ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030
23 KARACA ALPEREN BİLAL 1297   1 ½ - ½ BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369  
24 YÜCEL BUĞRA SEFA 1174   1 0 - 1 1 SOVUKLUK ECEM SU 1358 1150
25 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172   1 0 - 1 1 NOVRUZOV ELNUR   1347
26 GÜNEY EMİR 1171   1 1 - 0 1 JAFAROV MURAD   1282
27 KAYA ÇINAR ALİ 1089   1 0 - 1 1 CİNGÖZ IŞIL 1280 1110
28 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272   1 0 - 1 1 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181  
29 DAYAN ALİ EGEMEN 1063   1 0 - 1 1 ATABEY BERAY NİL 1271  
30 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243   1 0 - 1 1 TOSUN UĞURCAN 1166  
31 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241   1 1 - 0 1 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072  
32 VAPUR DURU YAĞMUR 1238   1 1 - 0 1 BAŞBAY GİRAY ATA    
33 ÖZEN ÜLGEN ECE 1226   1 1 - 0 1 KAPLAN DİYAR BARAN    
34 PEKTEZEL MELEK 1000   1 0 - 1 1 AYDOĞDU ARHAN 1214  
35 ÖZER AHMET KEREM     1 - - + 1 SAY EFE 1187  
36 ECE CEM 1200 1011 ½ 1 - 0 1 ERKOÇOĞLU İSMAİL    
37 GÖKTEPE ARDA 1058   0 0 - 1 ½ DERİN ROZELİN 1044  
38 ERİM EMRE 1048   0 1 - 0 0 ERGÜN NİHLE 1000  
39 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023   0 1 - 0 0 ATEŞ SUDE    
40 SÖĞÜT EGE 1009   0 1 - 0 0 AY SUDE 1020  
UÇAR DEFNE     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014