English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
A Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1961
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 4 de 25.07.2018 da 10:00 (TUR BİTİŞ 14:35)
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUANLAR SONUÇ PUANLAR UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 GM LOMSADZE DAVİT   2348 3 ½ - ½ 3 GM QUPARADZE GİGA   2503
2 GUSEYNOV ALİHAN   2341 3 ½ - ½ 3 IM BALTAG IULİAN   2401
3 FM NURİ MURAD   2311 3 0 - 1 3 IM BASHIRLI NAİL   2383
4 IM ARAT UFUK SEZEN 2334 2372 3 0 - 1 3 IM GULİEV LOGMAN   2333
5 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2508 ½ - ½ 3 IM DARBAN MORTEZA   2312
6 IM ABDULOV ORKHAN   2414 ½ - ½ ABİSHLİ OGHUZ   2146
7 IM ÖZER ÖMER FARUK 2300 2388 ½ - ½ FM SEVGİ VOLKAN 2264 2277
8 IM SEMİEV SUHRAB   2260 ½ - ½ IM BABAYEV TALİB   2330
9 YAPICI KADİR GÖKBERK 1930 1822 0 - 1 WGM KAZİMOVA NARMİN   2299
10 GM SHANAVA KONSTANTİNE   2498 2 1 - 0 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1928 1908
11 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1957 1774 2 0 - 1 2 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2477
12 YARAR MUAMMER ATAKAN 1938 1807 2 0 - 1 2 WGM OLGA BABİY   2333
13 FM GASİMOV PARVİZ   2313 2 1 - 0 2 KONDUK BEKİR SAMİ 1955 1894
14 DOĞU HAŞİM 1932 1869 2 0 - 1 2 WGM KHAYALA ABDULLA   2231
15 ZOR ALBER KADİR 2228 2158 2 1 - 0 2 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1939 1859
16 UZGUR ARDA 1902 1497 2 ½ - ½ 2 FM BAYRAMOV ELVİN   2213
17 JAVADOV RAMİL   2112 2 1 - 0 2 MEHTİYEV ELNUR   1931
18 GRİGORİEV ARMEN   2107 2 1 - 0 2 ATAŞ YUNUS 1895 1792
19 ACAR CENGİZ CAN 1855 1772 2 1 - 0 2 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2106 2059
20 CM ACAR UTKU CENGİZ 2058 2100 2 ½ - ½ 2 ÖZCAN KADİR KUTAY 1869 1820
21 YILDIZAK GÖKSEL 2059 1963 2 0 - 1 2 NOVRUZOV EMİN   1837
22 WCM BAGHİROVA KHATUN   1848 2 0 - 1 2 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2038 1915
23 ÇOŞGUN EMİN 1827 1685 2 0 - 1 2 SEVERCAN SEDAT SABRİ 2020 1953
24 ÇEKLİ CEM 1779 1712 2 0 - 1 2 BÜKER MUHİTTİN 2015 1940
25 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2012 1897 2 ½ - ½ 2 AYDIN HAKAN ARDA 1815 1716
26 GÜLER MUHAMMED TALHA 1770 1498 2 1 - 0 2 İBİK HALİT YAVUZ 2007 1972
27 CEVİZCİ YUSUF BARAN 1702 1547 2 0 - 1 2 GÜDER EYUP SABRİ 1986 1895
28 AKTAŞ İLKER 1968 1894 2 1 - 0 2 KONUŞOĞLU KEMAL SAFA 1751 1607
29 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1856 1834 0 - 1 ISGANDAROV SHAHRİYAR   2161
30 KELEŞ CENGİZ ÖZDEMİR 2160 2084 0 - 1 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1854 1791
31 BAŞARA ARDA 1809 1718 1 - 0 KIZILKUŞ AKIN 2064 2112
32 DENİZ MEDENİ 2044 1959 ½ - ½ ŞEKERCİ BERKİN 1831 1718
33 HAJIYEV SHAHIN 2038 1965 1 - 0 IŞIK KADRİ 1839 1746
34 ZENGİN SEDAT 2027 2000 1 - 0 SHABANOV ABDULLA   1800
35 ÖZSAKALLIOĞLU AKIN 1995 1884 1 - 0 ÜREGEN RAFET 1810 1690
36 CM YAVUZ EFE METEHAN 1921 1809 ½ - ½ ÇOBAN EREN ÇINAR 1742 1572
37 FM KARADAĞ EFLATUN CEM 2278 2202 1 1 - 0 1 BAYRAM MESUT 1779 1584
38 POLAT AHMET EREN 1779 1676 1 0 - 1 1 TAŞKAYA MUHAMMED 2063 2037
39 KAYAMAN METİN 1795 1772 1 ½ - ½ 1 GÜVEN OĞUZ KAAN 2056 2013
40 DÖNMEZ YUSUF 2028 1953 1 1 - 0 1 ÇALIŞKAN ALİ 1768  
41 BOZKURT SERKAN 1737 1610 1 ½ - ½ 1 WCM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1945 2022
42 IŞIK RECEP 1944 1829 1 0 - 1 1 KOÇ MERT 1766 1718
43 KIYAK ALİ 1717 1476 1 1 - 0 1 ALKAN FERMAN 1935 1830
44 DUMAN NECDET 1869 1846 1 0 - 1 1 EKİCİ EMRE 1755 1572
45 VAR SEFA 1854 1698 1 0 - 1 1 YILDIZ TUNAHAN 1753 1492
46 İNEL CİHANGİR 1714 1593 1 0 - 1 1 ANAÇOĞLU ÇİSEL 1852 1790
47 BİNGÖLOĞLU FURKAN 1701 1612 1 1 - 0 1 ÖZBAĞ BERAT 1840 1721
48 EKİNCİ BERKAY 1831 1714 1 1 - 0 1 MERMER YUNUS 1736 1620
49 TÜRKMEN ATABERK 1817 1737 1 0 - 1 1 CİVCER ÖMER FARUK 1703 1686
50 DEMİR ZEKİ 1815 1728 1 1 - 0 1 YAMAN YILMAZ 1701 1479
51 KİRAZCI OKAN 1701 1606 1 0 - 1 1 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1815 1666
52 KARGI MERT 1700 1519 1 1 - 0 1 TARHAN ADAR 1797 1647
53 HUSEYNOV SHAMSADDIN   1921 ½ 1 - 0 ½ ASLAN MUHAMMED SADIK 1751 1641
54 AYAZMALI GİZEM 1857 1809 ½ ½ - ½ ½ HASANOĞLU HAKAN 1749 1700
55 GÜRSES AYBERK 1742 1555 ½ 1 - 0 ½ ÖZCAN BERK 1827 1715
56 BULUT MUHAMMED 1812 1736 ½ 0 - 1 ½ KAZIK OĞUZ KAĞAN 1744 1608
57 YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN 1740 1603 ½ ½ - ½ ½ MIHÇIYAZGAN CAN 1797 1687
58 GENÇ UĞUR CAN 1717 1415 ½ 0 - 1 ½ MENKEN EKİN 1775 1735
59 YILDIRIM YASİN 1730 1579 ½ ½ - ½ ½ CEYLAN ARDA 1767 1691
60 ESTİ KÜBRA SELENAY 1754 1659 ½ ½ - ½ ½ AKALIN BILGEHAN 1717 1564
61 ÖZALP BURAK 2192 2174 0 0 - 1 0 AGURLU FATİH SELAMİ 1733 1614
62 KURT MURAT 1740 1626 0 ½ - ½ 0 ARKAN YAREN 1722 1576
Turkish Chess Federation © 2014