English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Tur 3 de 24.07.2018 da 16:00 (TUR BİTİŞ: 17:59)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351   2 0 - 1 2 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523  
2 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263 2 1 - 0 2 ACAR ZEYNEP 1347  
3 ŞENER ERDEM 1346   2 0 - 1 2 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154
4 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286   2 0 - 1 2 ERKOL SEYYİD AHMED 1434  
5 ŞİMŞEK CAN 1428   2 1 - 0 2 ÜNÜVAR KAAN 1342  
6 GÜLEŞCE FURKAN 1277   2 1 - 0 2 DURMUŞ ÇINAR 1425  
7 TAŞ ÇINAR 1269   2 1 - 0 2 AKSOY EDİZ 1410  
8 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406   2 ½ - ½ 2 KURTYILMAZ KUZEY 1321  
9 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119 2 1 - 0 2 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271  
10 AVCI ERDEM 1375   2 1 - 0 2 ERÇİN AZİZ 1209  
11 KAYA ECE SU 1119   2 0 - 1 2 UTLU MUSTAFA ALİ 1352  
12 CEYLAN KUTAY ALTUĞ 1384   1 - 0 IŞIK ENES MERT 1187  
13 ÇELİK FATMA NİSA 1331   1 - 0 MAMMADLİ ALİ   1105
14 ÇEKİLMEZ ARDA 1463   1 1 - 0 TAŞ RÜZGAR 1180  
15 ÖKTEM EGE TUNA 1417   1 1 - 0 1 SARI SUDE 1158  
16 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154   1 0 - 1 1 AKSOY KEREM 1392  
17 SOYLU MEHMET 1137   1 1 - 0 1 DAĞGÜL BEGÜM 1284  
18 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128   1 1 - 0 1 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266  
19 BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264   1 1 - 0 1 BİLGİN ESMANUR 1149  
20 ŞALCI HÜR 1111   1 0 - 1 1 MİRİOĞLU EYLÜL 1263  
21 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246   1 1 - 0 1 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131  
22 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104   1 0 - 1 1 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243  
23 YÜRÜK CEYLİN 1239   1 0 - 1 1 GÖKÇAY MEHMET 1128  
24 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098   1 0 - 1 1 HASIRCI ALİ EREN 1236  
25 KÜÇÜK ARDA 1233   1 1 - 0 1 SOYER MİRAY 1115  
26 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095   1 0 - 1 1 NAR TURAB EFE 1226  
27 AYDINBELGE AHMET ATA 1222   1 1 - 0 1 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101  
28 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090   1 0 - 1 1 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212  
29 ZENGİN ÖVGÜ     1 0 - 1 1 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197  
30 ZEYBEK KAYLA NİL 1194   1 1 - 0 1 SAFA TUANA 1091  
31 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187   1 1 - 0 1 KARACA ATABEY KUTLU 1080  
32 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180   1 1 - 0 1 DURAN DEFNE 1042  
33 ŞAHİN YUSUF EGE 1040   1 0 - 1 1 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177  
34 EMEKLİ MELİS 1175   1 1 - 0 1 TURUNÇ ARDA 1001  
35 ONAY ALPEREN 1163   1 0 - 1 1 İLARSLAN ÇINAR    
36 YILMAZ EREN     1 0 - 1 ½ SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098  
37 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000   ½ 1 - 0 ½ KIRKPINAR ARAS KAĞAN    
38 AKDENİZ YUSUF AREL 1025   0 0 - 1 0 ŞEN FURKAN EYMEN 1377  
39 DOĞAN AHMET BERK 1129   0 0 - 1 0 BUCİOĞLU CEM 1011  
40 ÜNSAÇARER MELTEM 1024   0 0 - 1 0 YAŞAR DERİN SU 1125  
41 SİNANOĞLU SENA 1079   0 ½ - ½ 0 AKTAN ANDAÇ    
42 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011   0 1 - 0 0 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063  
43 KAYA ÖYKÜ 1060   0 1 - 0 0 CEMALİ SİDRA    
44 ATEŞ ECRİN ELA     0 0 - 1 0 TURGUTALP ASEL 1060  
45 DEMİR DORUK 1057   0 1 - 0 0 GİZDAŞ SALİM EMRE    
46 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK     0 0 - 1 0 TEN HÜSEYİN ARDA 1057  
47 ERGÜN CANER 1055   0 1 - 0 0 YANIK AHMET    
48 YÜCEKAYA MELİKE     0 0 - 1 0 CANÖZÜ ZEYNEP 1047  
Turkish Chess Federation © 2014