English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
A Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1961
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Baslangic siralamasi listesi
 
SIRA UNV SOYADI ADI UKD ELO ÜLKE/ŞEHİR
1 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2508 GEORGIA
2 GM QUPARADZE GİGA   2503 GEORGIA
3 GM SHANAVA KONSTANTİNE   2498 GEORGIA
4 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2477 AZERBAIJAN
5 IM ABDULOV ORKHAN   2414 AZERBAIJAN
6 IM BALTAG IULİAN   2401 MOLDOVA
7 IM ÖZER ÖMER FARUK 2300 2388 İSTANBUL
8 IM BASHIRLI NAİL   2383 AZERBAIJAN
9 IM ARAT UFUK SEZEN 2334 2372 İZMİR
10 GM LOMSADZE DAVİT   2348 GEORGIA
11 GUSEYNOV ALİHAN   2341 UZBEKISTAN
12 IM GULİEV LOGMAN   2333 AZERBAIJAN
13 WGM OLGA BABİY   2333 UKRAINE
14 IM BABAYEV TALİB   2330 AZERBAIJAN
15 FM GASİMOV PARVİZ   2313 AZERBAIJAN
16 IM DARBAN MORTEZA   2312 IRANIAN
17 FM NURİ MURAD   2311 AZERBAIJAN
18 WGM KAZİMOVA NARMİN   2299 AZERBAIJAN
19 FM KARADAĞ EFLATUN CEM 2278 2202 İSTANBUL
20 FM SEVGİ VOLKAN 2264 2277 ANKARA
21 IM SEMİEV SUHRAB   2260 TURKMENISTAN
22 WGM KHAYALA ABDULLA   2231 AZERBAIJAN
23 ZOR ALBER KADİR 2228 2158 ANKARA
24 FM BAYRAMOV ELVİN   2213 AZERBAIJAN
25 ÖZALP BURAK 2192 2174 SİVAS
26 ISGANDAROV SHAHRİYAR   2161 AZERBAIJAN
27 KELEŞ CENGİZ ÖZDEMİR 2160 2084 ANKARA
28 ABİSHLİ OGHUZ   2146 AZERBAIJAN
29 JAVADOV RAMİL   2112 AZERBAIJAN
30 KIZILKUŞ AKIN 2064 2112 ANKARA
31 GRİGORİEV ARMEN   2107 GEORGIA
32 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2106 2059 BİTLİS
33 CM ACAR UTKU CENGİZ 2058 2100 MERSİN
34 TAŞKAYA MUHAMMED 2063 2037 DÜZCE
35 YILDIZAK GÖKSEL 2059 1963 MERSİN
36 GÜVEN OĞUZ KAAN 2056 2013 ANKARA
37 DENİZ MEDENİ 2044 1959 ÇORUM
38 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2038 1915 GİRESUN
39 HAJIYEV SHAHIN 2038 1965 KAHRAMANMARAŞ
40 DÖNMEZ YUSUF 2028 1953 KARAMAN
41 ZENGİN SEDAT 2027 2000 TEKİRDAĞ
42 WCM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1945 2022 MANİSA
43 SEVERCAN SEDAT SABRİ 2020 1953 ANKARA
44 BÜKER MUHİTTİN 2015 1940 KARAMAN
45 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2012 1897 BOLU
46 İBİK HALİT YAVUZ 2007 1972 ŞANLIURFA
47 ÖZSAKALLIOĞLU AKIN 1995 1884 BOLU
48 GÜDER EYUP SABRİ 1986 1895 BURSA
49 AKTAŞ İLKER 1968 1894 MALATYA
50 KÜRÜZ YUSUF 1964 1882 MALATYA
51 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1957 1774 MUĞLA
52 KONDUK BEKİR SAMİ 1955 1894 SİVAS
53 IŞIK RECEP 1944 1829 HATAY
54 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1939 1859 İSTANBUL
55 YARAR MUAMMER ATAKAN 1938 1807 İSTANBUL
56 ALKAN FERMAN 1935 1830 GAZİANTEP
57 DOĞU HAŞİM 1932 1869 İZMİR
58 MEHTİYEV ELNUR   1931 AZERBAIJAN
59 YAPICI KADİR GÖKBERK 1930 1822 ANKARA
60 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1928 1908 İZMİR
61 CM YAVUZ EFE METEHAN 1921 1809 İZMİR
62 HUSEYNOV SHAMSADDIN   1921 AZERBAIJAN
63 UZGUR ARDA 1902 1497 MUĞLA
64 ATAŞ YUNUS 1895 1792 BİTLİS
65 DUMAN NECDET 1869 1846 MERSİN
66 ÖZCAN KADİR KUTAY 1869 1820 OSMANİYE
67 AYAZMALI GİZEM 1857 1809 BURSA
68 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1856 1834 ŞANLIURFA
69 ACAR CENGİZ CAN 1855 1772 ESKİŞEHİR
70 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1854 1791 TRABZON
71 VAR SEFA 1854 1698 AKSARAY
72 ANAÇOĞLU ÇİSEL 1852 1790 ANKARA
73 WCM BAGHİROVA KHATUN   1848 AZERBAIJAN
74 ÖZBAĞ BERAT 1840 1721 ARTVİN
75 IŞIK KADRİ 1839 1746 GAZİANTEP
76 NOVRUZOV EMİN   1837 AZERBAIJAN
77 EKİNCİ BERKAY 1831 1714 İSTANBUL
78 ŞEKERCİ BERKİN 1831 1718 ANKARA
79 ÇOŞGUN EMİN 1827 1685 ANTALYA
80 ÖZCAN BERK 1827 1715 KASTAMONU
81 TÜRKMEN ATABERK 1817 1737 ANKARA
82 AYDIN HAKAN ARDA 1815 1716 BURSA
83 DEMİR ZEKİ 1815 1728 ANTALYA
84 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1815 1666 ISPARTA
85 BULUT MUHAMMED 1812 1736 BİTLİS
86 ÜREGEN RAFET 1810 1690 SİİRT
87 BAŞARA ARDA 1809 1718 ANTALYA
88 SHABANOV ABDULLA   1800 İSTANBUL
89 MIHÇIYAZGAN CAN 1797 1687 İSTANBUL
90 TARHAN ADAR 1797 1647 İSTANBUL
91 KAYAMAN METİN 1795 1772 ANKARA
92 KARGACI HÜMEYRA 1787 1690 ANKARA
93 BAYRAM MESUT 1779 1584 AMASYA
94 POLAT AHMET EREN 1779 1676 KARAMAN
95 ÇEKLİ CEM 1779 1712 ANTALYA
96 MENKEN EKİN 1775 1735 KARAMAN
97 GÜLER MUHAMMED TALHA 1770 1498 DÜZCE
98 ÇALIŞKAN ALİ 1768   HATAY
99 CEYLAN ARDA 1767 1691 ANKARA
100 KOÇ MERT 1766 1718 İSTANBUL
101 ALUÇ BULUT EVRİM 1757 1677 KARAMAN
102 EKİCİ EMRE 1755 1572 ANTALYA
103 ESTİ KÜBRA SELENAY 1754 1659 KARAMAN
104 YILDIZ TUNAHAN 1753 1492 ARTVİN
105 ASLAN MUHAMMED SADIK 1751 1641 BURSA
106 KONUŞOĞLU KEMAL SAFA 1751 1607 KASTAMONU
107 HASANOĞLU HAKAN 1749 1700 ORDU
108 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1744 1608 ANTALYA
109 GÜRSES AYBERK 1742 1555 ÇORUM
110 ÇOBAN EREN ÇINAR 1742 1572 ANKARA
111 KURT MURAT 1740 1626 KIRIKKALE
112 YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN 1740 1603 BOLU
113 BOZKURT SERKAN 1737 1610 ORDU
114 MERMER YUNUS 1736 1620 MUĞLA
115 AGURLU FATİH SELAMİ 1733 1614 GİRESUN
116 YILDIRIM YASİN 1730 1579 ÇORUM
117 ARKAN YAREN 1722 1576 MUĞLA
118 AKALIN BILGEHAN 1717 1564 ANTALYA
119 GENÇ UĞUR CAN 1717 1415 ELAZIĞ
120 KIYAK ALİ 1717 1476 OSMANİYE
121 İNEL CİHANGİR 1714 1593 SAMSUN
122 CİVCER ÖMER FARUK 1703 1686 ANKARA
123 CEVİZCİ YUSUF BARAN 1702 1547 ANKARA
124 BİNGÖLOĞLU FURKAN 1701 1612 TOKAT
125 KİRAZCI OKAN 1701 1606 TEKİRDAĞ
126 YAMAN YILMAZ 1701 1479 BALIKESİR
127 KARGI MERT 1700 1519 ARTVİN
Turkish Chess Federation © 2014