English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Final sira
SIRA SOYADI ADI UKD ELO FED ÜLKE/ŞEHİR PUANLAR BH. SB Res. Vict
1 BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574 TUR İSTANBUL 50½ 45,25 0 6
2 AYDOĞDU ARIL 1643 1390 TUR SAMSUN 47½ 41,25 0 7
3 TURGUT HAKAN 1629 1324 TUR MUĞLA 7 49½ 39,00 0 6
4 ALTUNDAL ARDA 1771 1560 TUR ÇORUM 50 38,75 0 5
5 BÜYÜK ECRİN EFSA F 1690 1515 TUR ORDU 47½ 34,50 0 5
6 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204 TUR ADANA 45½ 33,25 0 6
7 IŞIK ZEYNEP F 1421 1166 TUR İSTANBUL 45 32,75 0 5
8 GÜNAY GÖKSU 1379 1313 TUR İSTANBUL 45 32,25 0 5
9 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072 TUR ANKARA 43½ 31,25 0 6
10 BABAYEVA NASRİN F   1392 AZE AZERBAIJAN 43 29,25 0 6
11 ÖZKALE BURAK 1466 1257 TUR ADANA 6 47 30,00 0 5
12 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254 TUR HATAY 6 42½ 28,00 0 6
13 YETİM HAZAR 1479 1180 TUR ANKARA 6 40½ 28,75 0 4
14 ASLAN ELİF ÇAĞIL F 1391 1064 TUR İZMİR 6 36 25,50 0 5
15 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376 TUR KASTAMONU 49½ 30,50 0 5
16 HUMBATOVA NAZLİ F   1356 AZE AZERBAIJAN 47½ 27,25 0 5
17 ÖZDEMİR CEMRE F 1583 1346 TUR KAHRAMANMARAŞ 45½ 27,00 0 4
18 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321 TUR ARTVİN 43½ 27,25 0 5
19 İNCİ KERİM 1391 1035 TUR HATAY 42½ 25,75 0 5
20 DEMİRYÜREK GÜL YAREN F 1455 1165 TUR ADANA 42½ 25,50 0 4
21 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021 TUR HATAY 39 22,25 0 5
22 ERSÖZ NEHİR F 1394 1175 TUR MANİSA 38½ 22,00 0 5
23 AYTİN ALİ YİĞİT 1383   TUR DÜZCE 38 22,25 0 5
24 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272   TUR KAYSERİ 34½ 20,25 0 5
25 ERBAŞ ELİFSU F 1424 1098 TUR HATAY 5 42 21,00 0 5
26 ŞAHİN EFE 1421 1295 TUR MALATYA 5 41 20,50 0 5
27 TUNÇEL EKİN F 1421 1085 TUR İSTANBUL 5 39 19,75 0 4
28 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063 TUR ANKARA 5 39 18,50 0 5
29 ÖZEN ÜLGEN ECE F 1226   TUR ELAZIĞ 5 37½ 17,50 0 5
30 BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369   TUR ZONGULDAK 5 37 21,25 0 2
31 ÖZKAN BİROL KADİR 1336   TUR ANKARA (ÇUBUK) 5 37 19,75 0 3
32 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241   TUR KAYSERİ 5 37 17,00 0 5
33 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282   TUR İSTANBUL 5 36 17,25 0 4
34 KURNAZ AYÇA F 1395 1125 TUR ANKARA 5 35½ 19,75 0 4
35 AKIN DURU F 1563 1299 TUR ANTALYA 45 22,25 0 4
36 HAN ALİ UTKU 1292   TUR ANKARA 42 18,50 0 4
37 ATABEY BERAY NİL F 1271   TUR KAYSERİ 40½ 17,75 0 4
38 AYDOĞDU ARHAN 1214   TUR SAMSUN 40 18,50 0 4
39 SÖZER YİĞİT 1187   TUR ANKARA 40 17,50 0 4
40 CİNGÖZ IŞIL F 1280 1110 TUR MERSİN 39½ 17,00 0 4
41 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174   TUR SAMSUN 39 18,50 0 3
42 VAPUR DURU YAĞMUR F 1238   TUR SİNOP 39 16,50 0 4
43 AVCI BİLGE F 1268   TUR HATAY 37½ 16,50 0 4
44 NOVRUZOV ELNUR   1347 AZE AZERBAIJAN 37 17,75 0 4
45 SAY EFE 1187   TUR ANKARA 35½ 16,00 0 3
46 JAFAROV MURAD   1282 AZE AZERBAIJAN 35 16,50 0 4
47 SOVUKLUK ECEM SU F 1358 1150 TUR HATAY 34½ 15,75 0 4
48 ECE CEM 1200 1011 TUR İSTANBUL 34 16,25 0 2
49 HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044 TUR ADANA 4 45 18,50 0 3
50 ÜNSAÇARER YİĞİT 1565 1406 TUR ADANA 4 42 19,00 0 4
51 TOSUN UĞURCAN 1166   TUR İSTANBUL 4 38½ 15,50 0 4
52 GÜR BERKAY 1191   TUR ANKARA 4 36½ 13,00 0 3
53 GÜNEY EMİR 1171   TUR ANKARA (YÜKSELEN O.O) 4 36 13,50 0 4
54 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072   TUR MERSİN 4 35½ 13,00 0 4
55 ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030 TUR ANKARA 4 35½ 12,75 0 3
56 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172   TUR ANKARA (ÇUBUK) 4 33½ 11,00 0 4
57 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243   TUR TOKAT 4 32 12,50 0 4
58 BAŞBAY GİRAY ATA     TUR ANKARA 4 31 13,00 0 3
59 TUFAN ARDA 1279 1233 TUR İSTANBUL 38 12,50 0 2
60 KARACA ALPEREN BİLAL 1297   TUR KAYSERİ 34 10,25 0 2
61 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023   TUR ANKARA 31 8,00 0 3
62 SÖĞÜT EGE 1009   TUR İZMİR 30 9,00 0 3
63 GÖKTEPE ARDA 1058   TUR ANKARA 25½ 6,00 0 3
64 CEYLAN FATİH BEREN 1156   TUR ANKARA 3 42 14,50 0 3
65 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263   TUR KASTAMONU 3 41½ 12,50 0 3
66 YÜCETÜRK HAKAN 1131   TUR ÇORUM 3 37 9,00 0 3
67 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175   TUR İZMİR 3 35 8,00 0 3
68 ERİM EMRE 1048   TUR İSTANBUL 3 32½ 7,50 0 2
69 KAYA ÇINAR ALİ 1089   TUR İSTANBUL 3 31½ 7,00 0 3
70 ERKOÇOĞLU İSMAİL     TUR ANKARA (ÇUBUK) 3 31 7,00 0 3
71 YÜCEL BUĞRA SEFA 1174   TUR KIRIKKALE 3 30½ 9,25 0 1
72 DAYAN ALİ EGEMEN 1063   TUR İSTANBUL 3 30 6,75 0 2
73 UÇAR DEFNE F     TUR ANKARA (ÇUBUK) 3 24½ 6,50 0 2
74 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181   TUR ANKARA (ÇUBUK) 38 10,00 0 2
75 DERİN ROZELİN F 1044   TUR İSTANBUL 27½ 7,25 0 1
76 AY SUDE F 1020   TUR İZMİR 27½ 5,25 0 1
77 KAPLAN DİYAR BARAN     TUR TUNCELİ 2 32½ 6,50 0 1
78 PEKTEZEL MELEK F 1000   TUR ANKARA (YÜKSELEN O.O) 2 29 5,50 0 2
79 ERGÜN NİHLE F 1000   TUR İZMİR 2 26½ 3,00 0 2
80 ATEŞ SUDE F     TUR ANKARA (ÇUBUK) 24 3,25 0 0
81 ÖZER AHMET KEREM     TUR YOZGAT 1 29½ 4,00 0 0
82 ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN F 1191   TUR ARTVİN 0 26 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2014