English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
14 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1288
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Baslangic siralamasi listesi
SIRA SOYADI ADI UKD ELO ÜLKE/ŞEHİR
1 ALTUNDAL ARDA 1771 1560 ÇORUM
2 BÖLÜKBAŞ EMRE 1713 1574 İSTANBUL
3 AŞIKOĞLU ENGİN CAN 1705 1376 KASTAMONU
4 BÜYÜK ECRİN EFSA 1690 1515 ORDU
5 AYDOĞDU ARIL 1643 1390 SAMSUN
6 TURGUT HAKAN 1629 1324 MUĞLA
7 ERBAŞ MEHMET DENİZ 1599 1254 HATAY
8 ÖZDEMİR CEMRE 1583 1346 KAHRAMANMARAŞ
9 ÜNSAÇARER YİĞİT 1565 1406 ADANA
10 AKIN DURU 1563 1299 ANTALYA
11 YÜKSEL OKTAY YİĞİT 1514 1321 ARTVİN
12 KEÇEBAŞ TOLGA 1490 1204 ADANA
13 YETİM HAZAR 1479 1180 ANKARA
14 ÖZKALE BURAK 1466 1257 ADANA
15 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1455 1165 ADANA
16 ÖNLÜEL MERT KAAN 1438 1072 ANKARA
17 ERBAŞ ELİFSU 1424 1098 HATAY
18 IŞIK ZEYNEP 1421 1166 İSTANBUL
19 TUNÇEL EKİN 1421 1085 İSTANBUL
20 ŞAHİN EFE 1421 1295 MALATYA
21 KURNAZ AYÇA 1395 1125 ANKARA
22 ERSÖZ NEHİR 1394 1175 MANİSA
23 BABAYEVA NASRİN   1392 AZERBAIJAN
24 ASLAN ELİF ÇAĞIL 1391 1064 İZMİR
25 İNCİ KERİM 1391 1035 HATAY
26 AYTİN ALİ YİĞİT 1383   DÜZCE
27 GÜNAY GÖKSU 1379 1313 İSTANBUL
28 ADAL UYGAR ÇAĞRI 1376 1021 HATAY
29 BOZKURT ŞİNASİ ATA 1369   ZONGULDAK
30 HEPSAĞ DANİYEL 1358 1044 ADANA
31 SOVUKLUK ECEM SU 1358 1150 HATAY
32 HUMBATOVA NAZLİ   1356 AZERBAIJAN
33 NOVRUZOV ELNUR   1347 AZERBAIJAN
34 ÖZKAN BİROL KADİR 1336   ANKARA
35 ZENGİN MUSTAFA BURAK 1320 1063 ANKARA
36 KARACA ALPEREN BİLAL 1297   KAYSERİ
37 HAN ALİ UTKU 1292   ANKARA
38 ÖZBÜLBÜL ARTUN 1282   İSTANBUL
39 CİNGÖZ IŞIL 1280 1110 MERSİN
40 TUFAN ARDA 1279 1233 İSTANBUL
41 PEKİN TÜRKER ERDEM 1272   KAYSERİ
42 ATABEY BERAY NİL 1271   KAYSERİ
43 AVCI BİLGE 1268   HATAY
44 RECEPOĞLU BUĞRA SAMET 1263   KASTAMONU
45 BAYRAKCIOĞLU YUSUF ARDA 1243   TOKAT
46 YÜKSEL MEHDİ MELİH 1241   KAYSERİ
47 VAPUR DURU YAĞMUR 1238   SİNOP
48 ÇIRAK MEHMET EDİZ 1232 1030 ANKARA
49 ÖZEN ÜLGEN ECE 1226   ELAZIĞ
50 AYDOĞDU ARHAN 1214   SAMSUN
51 ECE CEM 1200 1011 İSTANBUL
52 ALBAYRAK AYŞE NUR CEREN 1191   ARTVİN
53 GÜR BERKAY 1191   ANKARA
54 SAY EFE 1187   ANKARA
55 SÖZER YİĞİT 1187   ANKARA
56 YANARDAĞ MEHMET EMİN 1181   ANKARA
57 TÜRKMEN KAĞAN BERK 1175   İZMİR
58 ALAYBEYOĞLU AYBERK 1174   SAMSUN
59 YÜCEL BUĞRA SEFA 1174   KIRIKKALE
60 AYDIN HİDAYET BARANCAN 1172   ANKARA
61 GÜNEY EMİR 1171   ANKARA
62 TOSUN UĞURCAN 1166   İSTANBUL
63 CEYLAN FATİH BEREN 1156   ANKARA
64 YÜCETÜRK HAKAN 1131   ÇORUM
65 KAYA ÇINAR ALİ 1089   İSTANBUL
66 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1072   MERSİN
67 DAYAN ALİ EGEMEN 1063   İSTANBUL
68 GÖKTEPE ARDA 1058   ANKARA
69 ERİM EMRE 1048   İSTANBUL
70 DERİN ROZELİN 1044   İSTANBUL
71 YORULMAZ BERKE BEKİR 1023   ANKARA
72 AY SUDE 1020   İZMİR
73 SÖĞÜT EGE 1009   İZMİR
74 ERGÜN NİHLE 1000   İZMİR
75 PEKTEZEL MELEK 1000   ANKARA
76 ATEŞ SUDE     ANKARA
77 BAŞBAY GİRAY ATA     ANKARA
78 ERKOÇOĞLU İSMAİL     ANKARA
79 KAPLAN DİYAR BARAN     TUNCELİ
80 UÇAR DEFNE     ANKARA
81 ÖZER AHMET KEREM     YOZGAT
Turkish Chess Federation © 2014