English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
10 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1292
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Baslangic siralamasi listesi
SIRA UNV SOYADI ADI UKD ELO ÜLKE/ŞEHİR
1 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1863 1769 KARAMAN
2 CEYHAN MERT 1676 1399 İZMİR
3 POLAT ALİ GÖRKEM 1659 1490 KARAMAN
4 GÜLERYÜZ KUZEY 1646 1301 İZMİR
5 KARACAN ARDA TUNA 1601 1116 SAKARYA
6 GÜCÜKODACI OĞUZHAN BİLAL 1537   İSTANBUL
7 KARATAŞ MEHMET SALİH 1526 1138 MUĞLA
8 PAMUK YAĞIZ 1522 1421 ANKARA
9 BİLİR CEMAL ARDA 1521   KOCAELİ
10 BÜYÜK ELVİN ESMA 1499 1305 ORDU
11 ÜNAL BURAK KAYRA 1481 1326 MERSİN
12 YAŞAR MEHMET ALİ 1477   SAMSUN
13 TAMER KAYRA 1473 1251 TRABZON
14 KÜÇÜK AYBİKE 1470 1129 ARTVİN
15 KARABULUT ETKA 1469   ANKARA
16 ÖZGÜN YİĞİT DENİZ 1468   ÇORUM
17 ÖZANAT ARDA 1464   SAMSUN
18 KURNAZ AZRA 1456 1304 ANKARA
19 ÇİÇEK KADİR 1455 1118 ANTALYA
20 GÜPLÜCE MELİH 1450 1101 ANKARA
21 AYDIN ALP 1449 1359 ANKARA
22 GÜLBAHAR EFDAL 1446 1210 KAHRAMANMARAŞ
23 EYİTMİŞ ASYA LEMAN 1445 1091 KAHRAMANMARAŞ
24 YILDIZ SERDAR MURAT 1444 1077 ANKARA
25 AYTİN KEREM 1440   DÜZCE
26 BURSALI ELA 1440 1140 AYDIN
27 KARADAŞ HENA 1439 1007 HATAY
28 ÖZTÜRK OZAN 1432   SAMSUN
29 HOTMAN ÇAĞAN ARHAN 1424   ANKARA
30 YILMAZ ZÜLFİKAR BARAN 1422   ANKARA
31 KARATİKEN BERAY 1419 1135 MERSİN
32 ALSAÇ ALPER TOLGA 1417   İSTANBUL
33 MERİÇLİ MERT 1417   ADIYAMAN
34 İZİ BETÜL CEMRE 1416   GAZİANTEP
35 MİRAZLI ELİF ECRİN 1413 1105 İZMİR
36 USLU ALİ YİĞİT 1411 1235 MERSİN
37 ŞİŞMAN SELAHATTİN EFE 1400 1110 MUĞLA
38 ARK GAMZE 1399 1007 KOCAELİ
39 ŞENKAL DEFNE 1398 1293 ADANA
40 TEKER ALİ 1395 1211 MERSİN
41 BİLGİN KAAN BORA 1387   SAKARYA
42 PEHLİVANOĞLU ERAY 1385 1138 ANKARA
43 BOZOĞLU GAZEL 1382   MUĞLA
44 BİLGİN ALİ TUĞRUL 1377   SAMSUN
45 CEYLAN OSMAN 1373   DENİZLİ
46 KARTAL EGE MERT 1372 1227 ANTALYA
47 MAHARRAMLİ SARKHAN   1364 AZERBAIJAN
48 ÇOBAN TUNA 1351 1105 ANKARA
49 LAÇİN TUNA 1350   ANKARA
50 SOYER DENİZ 1344   İSTANBUL
51 WCM ASLAN EZGİ SELEN 1343 1020 İZMİR
52 AYGÜN METİN EFE 1339 1229 ANKARA
53 ADAL İLKE 1336   HATAY
54 KİRAZ AHMET 1333   KAYSERİ
55 ORHAN TUNA 1328   İZMİR
56 ÖNAL ECRİN 1320   ESKİŞEHİR
57 KIRAY ONAT 1317   İSTANBUL
58 AYYILDIZ BATUHAN 1315   ANKARA
59 YÜCEKAYA AHMETCAN 1314   SİVAS
60 ER ESMA 1309   SAKARYA
61 DALKILINÇ GÜL 1299   ANTALYA
62 DURAN YİĞİT EFE 1299   KAYSERİ
63 DÖNDÜ ILGAZ 1299   ANKARA
64 KOTAN EREN 1299   ANTALYA
65 TAŞDELEN BUKET 1296 1136 ANKARA
66 KAYACAN ONUR 1291   ANKARA
67 KAYNAR DURU 1288   SİNOP
68 CEMALİ SEDA 1286 1127 HATAY
69 GÖKDOĞAN ALPEREN 1283 1046 ANKARA
70 ÖZDEN NEHİR 1277 1066 İZMİR
71 DURAN ZEREN 1267   KARAMAN
72 DOĞAN ALİ DENİZ 1266   ANKARA
73 HARBİ MİRAY 1261   ANTALYA
74 DİNÇ BETÜL ERVA 1258   KIRIKKALE
75 SOYER EMİR 1255 1054 ANKARA
76 BERK DENİZ 1252   İZMİR
77 KAYHAN NİSA 1252   ESKİŞEHİR
78 İNCİ EŞREF 1248   HATAY
79 TAŞDELEN ASUMAN BETÜL 1247   ANKARA
80 ÇAPAR YUSUF 1235 1104 MERSİN
81 DELİMEHMET DİDE YAĞMUR 1234   SAMSUN
82 ALTUNTAŞ ARDA 1230   SAMSUN
83 GÜN RÜMEYSA 1225   İZMİR
84 CİNGÖZ BORA 1221   MERSİN
85 SOYLU EREN 1217   KONYA
86 ÇALIŞKAN EREN 1217   HATAY
87 ÇELİK ZÜMRA 1202   MERSİN
88 DURGUNLU DENİZ ARDA 1192   TRABZON
89 ÖNCE AHMET ASIM 1192   SAKARYA
90 KOCACIK DOĞUKAN 1190   ANKARA
91 YILDIRIM AYAZ EFE 1187   İZMİR
92 İNCİ ZEYNEP ITIR 1186   HATAY
93 TOSUN EMİRHAN 1174   İSTANBUL
94 BUDAK TOPRAK EMİR 1164   İZMİR
95 ÇİFTÇİ KEREM 1150   KOCAELİ
96 KAVİLCİOĞLU ELA ECRİN 1133   İSTANBUL
97 GÜNEŞ ÖMER FARUK 1122   İSTANBUL
98 SÖYLİYEN MUHAMMED ORHUN 1118   ANKARA
99 VURAL BEREN 1111   KOCAELİ
100 SERTEL DEFNE 1110   ANKARA
101 UZUN ATA SARP 1108   MERSİN
102 TURGUT ÇINAR 1106   ANKARA
103 SEZER TUNA 1101   ANKARA
104 ERTEK YAĞIZ 1098   ANKARA
105 IŞIK ADEM 1074   MARDİN
106 İNCE ERDAL EGE 1072   ANKARA
107 DALGIÇ DENİZ 1071   İSTANBUL
108 ALGÜN SAHRA SÜHEYLA 1060   MERSİN
109 BAKAY ALİ ARAS 1048   ANKARA
110 ÖZDEMİR EFE 1046   KIRIKKALE
111 AVCİL HAMZA 1039   ANKARA
112 ŞAHİN MUHAMMED EFE 1002   MERSİN
113 ESERTEPE AHMET SELİM 1000   ANKARA
114 KARAKAYA ALİ BERKA 1000   ANKARA
115 SİNAY ÖMER 1000   ANKARA
116 ŞENEL YUSUFCAN 1000   İSTANBUL
117 ALTAN BUĞLEM NAZ     ANKARA
118 ATEŞ EBRAR     ANKARA
119 AYDİL DORUK EFE     ANKARA
120 BACI ARHAN KUZEY     BURSA
121 BİNGÖL AHMET ENES     ANKARA
122 HUSEYNLİ UMUD     AZERBAIJAN
123 SAĞLAM ÖZGÜR ULAŞ     MERSİN
Turkish Chess Federation © 2014