English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş ve altı
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Olgaç Kızılet
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1187
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Baslangic siralamasi listesi
SIRA SOYADI ADI UKD ELO ÜLKE/ŞEHİR
1 SABUNCUOĞULLARI EMRE 1523   ANTALYA
2 BÜYÜK EYMEN EREN 1489 1263 ORDU
3 PİŞKİNPAŞA ÇAĞDAŞ 1470 1154 HATAY
4 ÇEKİLMEZ ARDA 1463   GAZİANTEP
5 ERKOL SEYYİD AHMED 1434   MANİSA
6 ŞİMŞEK CAN 1428   ANTALYA
7 DURMUŞ ÇINAR 1425   ARTVİN
8 ÖKTEM EGE TUNA 1417   ANKARA
9 AKSOY EDİZ 1410   ANKARA
10 BÜYÜKTERZİ AYAZ 1406   KONYA
11 ÖZBEN DORUK ALP 1397 1119 SAMSUN
12 AKSOY KEREM 1392   ANKARA
13 CEYLAN KUTAY ALTUĞ 1384   ANKARA
14 ŞEN FURKAN EYMEN 1377   ANKARA
15 AVCI ERDEM 1375   HATAY
16 UTLU MUSTAFA ALİ 1352   İSTANBUL
17 ERBAŞ ALİ İMRAN 1351   HATAY
18 ACAR ZEYNEP 1347   MANİSA
19 ŞENER ERDEM 1346   DÜZCE
20 ÜNÜVAR KAAN 1342   İSTANBUL
21 ÇELİK FATMA NİSA 1331   MERSİN
22 KURTYILMAZ KUZEY 1321   ANKARA
23 KOYUNCU ÖMER ARDA 1286   ANKARA
24 DAĞGÜL BEGÜM 1284   MANİSA
25 GÜLEŞCE FURKAN 1277   KOCAELİ
26 ÇIRAK MEHMET MELİH 1271   ANKARA
27 TAŞ ÇINAR 1269   KAHRAMANMARAŞ
28 BİLİR MUHAMMED TUNA 1266   KOCAELİ
29 BAHAR SÜHEYLA NAZ 1264   MERSİN
30 MİRİOĞLU EYLÜL 1263   HATAY
31 ÇAĞLAR ZEYNEP 1246   MERSİN
32 ÖZBÜLBÜL DİKRAN 1243   İSTANBUL
33 YÜRÜK CEYLİN 1239   KAYSERİ
34 HASIRCI ALİ EREN 1236   HATAY
35 KÜÇÜK ARDA 1233   ANTALYA
36 NAR TURAB EFE 1226   MERSİN
37 AYDINBELGE AHMET ATA 1222   KAYSERİ
38 DURA MUHAMMED POYRAZ 1212   ANKARA
39 ERÇİN AZİZ 1209   KONYA
40 SARIGÜZEL ÇAĞAN 1197   ANKARA
41 ZEYBEK KAYLA NİL 1194   MERSİN
42 IŞIK ENES MERT 1187   MUĞLA
43 ÖZEN ELVİN NAZLI 1187   ELAZIĞ
44 TAŞ RÜZGAR 1180   KAHRAMANMARAŞ
45 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1180   ANKARA
46 ÇİFTÇİ HAVVA ELVİN 1177   ELAZIĞ
47 EMEKLİ MELİS 1175   ADANA
48 ONAY ALPEREN 1163   MUĞLA
49 SARI SUDE 1158   ANKARA
50 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1154   MERSİN
51 BİLGİN ESMANUR 1149   ANKARA
52 SOYLU MEHMET 1137   MERSİN
53 ÖZKANER MEHMET KEREM 1131   ANKARA
54 DOĞAN AHMET BERK 1129   KAYSERİ
55 GÖKÇAY MEHMET 1128   MERSİN
56 KARAKUŞ KADİR KAĞAN 1128   ANKARA
57 YAŞAR DERİN SU 1125   SAMSUN
58 KAYA ECE SU 1119   MERSİN
59 SOYER MİRAY 1115   ANKARA
60 ŞALCI HÜR 1111   ANKARA
61 MAMMADLİ ALİ   1105 AZERBAIJAN
62 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1104   ANKARA
63 KOLKIZOĞLU VUSLAT DENİZ 1101   MERSİN
64 KÜREKCİ ZEYNEP DİDE 1098   ANKARA
65 SOVUKLUK DURU İLAYDA 1098   HATAY
66 ÇOBAN MEHMET GÜNEY 1095   MERSİN
67 SAFA TUANA 1091   HATAY
68 ŞİRİN AYŞEGÜL 1090   ANKARA
69 KARACA ATABEY KUTLU 1080   TOKAT
70 SİNANOĞLU SENA 1079   İZMİR
71 İBÜK SÜMEYRA ELİF 1063   ANKARA
72 KAYA ÖYKÜ 1060   SİVAS
73 TURGUTALP ASEL 1060   MERSİN
74 DEMİR DORUK 1057   SAKARYA
75 TEN HÜSEYİN ARDA 1057   ANKARA
76 ERGÜN CANER 1055   HATAY
77 CANÖZÜ ZEYNEP 1047   ANKARA
78 DURAN DEFNE 1042   MERSİN
79 ŞAHİN YUSUF EGE 1040   MERSİN
80 AKDENİZ YUSUF AREL 1025   ANKARA
81 ÜNSAÇARER MELTEM 1024   ADANA
82 BUCİOĞLU CEM 1011   MERSİN
83 ÖZTÜRK TOPRAK ÇINAR 1011   ANTALYA
84 TURUNÇ ARDA 1001   MERSİN
85 MUMCU MUSTAFA EMİR 1000   İSTANBUL
86 AKTAN ANDAÇ     MERSİN
87 ATEŞ ECRİN ELA     ANKARA
88 CEMALİ SİDRA     HATAY
89 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK     ANKARA
90 GİZDAŞ SALİM EMRE     MERSİN
91 KIRKPINAR ARAS KAĞAN     İZMİR
92 YANIK AHMET     ANKARA
93 YILMAZ EREN     ANKARA
94 YÜCEKAYA MELİKE     SİVAS
95 ZENGİN ÖVGÜ     SAMSUN
96 İLARSLAN ÇINAR     ANKARA
Turkish Chess Federation © 2014