English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Tur 9 de 04.08.2019 da 10.00 (Tur bitiş 12.29)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 DOĞAN RONİ 1430   ½ - ½ 7 BİLGİN ESMANUR 1224  
2 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286 1 - 0 6 ZENGİN ÖVGÜ 1319  
3 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1327   6 1 - 0 6 SAKAT İDİLYA AZRA 1224  
4 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 0 - 1 UZUNAY ÖMER ATA 1515  
5 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405   1 - 0 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319  
6 KARACA ATABEY KUTLU 1380   5 0 - 1 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090  
7 SOYLU MEHMET 1343   5 0 - 1 5 CAN MEHMET ALİ 1237  
8 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225   5 + - - 5 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338  
9 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174   5 0 - 1 5 BIYIKLI ERDEM 1318  
10 YAŞAR DERİN SU 1199   0 - 1 SARAÇ ÖYMEN 1361  
11 DOĞAN UMUT ANIL 1175   1 - 0 TÖNÜK DENİZ 1327  
12 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317   1 - 0 MAMMADLİ TURAN   1123
13 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015   0 - 1 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210  
14 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165   4 0 - 1 4 KALE SARP 1320  
15 GÜVENÇ MEHMET 1309   4 1 - 0 4 ÇAKIR KUMSAL 1139  
16 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113   4 1 - 0 4 BUZLU DOĞA PIRIL 1205  
17 SAĞIR NİSANUR 1194   4 0 - 1 4 GANBARLİ NİGAR   1096
18 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042   4 0 - 1 4 ŞEN KAYRA TAMER 1184  
19 AŞIKOĞLU ELVAN 1235   1 - 0 4 VARDİ ÖMER FARUK 1046  
20 AYDOĞAN ARYA 1042   1 - 0 İPEK BORA 1168  
21 İYİCAN ELA CEREN 1277   3 1 - 0 3 DEMİRTAN ASİLYA ELA    
22 ALTINALANA MEHMET EFE 1074   3 1 - 0 3 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006  
23 ATEŞ ECRİN ELA 1059   3 1 - 0 3 İHTİYAR AYSUN İLAYDA    
24 ÇELİK EFE BUĞRA 1024   3 0 - 1 3 GENÇ İLKE 1051  
25 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM 1013   3 0 - 1 3 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033  
26 AMBARCIOĞLU MEHMET     3 1 - 0 3 SARITEKE KAAN 1030  
27 DAĞ EYLÜL 1006   2 0 - 1 ÖKMEN MELEK 1000  
28 ÖZKAN EMİR 1196   2 0 - 1 2 ŞAD ZEYNEP    
29 SAFTER AZRA NUR     1 0 - 1 2 KESKİN DEMİR    
GÜNEY MELİS 1002   2 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014