English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Tur 5 de 01.08.2019 da 10.00 (Tur bitiş 13.10)
MASA B.NO. SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO B.NO.
1 2 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286 4 ½ - ½ 4 DOĞAN RONİ 1430   3
2 16 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317   0 - 1 UZUNAY ÖMER ATA 1515   1
3 4 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405   0 - 1 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 5
4 22 BİLGİN ESMANUR 1224   3 1 - 0 3 KARACA ATABEY KUTLU 1380   6
5 8 SOYLU MEHMET 1343   3 0 - 1 3 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225   21
6 37 GANBARLİ NİGAR   1096 3 0 - 1 3 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1327   10
7 38 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090   3 1 - 0 3 GÜVENÇ MEHMET 1309   17
8 20 AŞIKOĞLU ELVAN 1235   3 0 - 1 3 SAKAT İDİLYA AZRA 1224   23
9 13 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319   0 - 1 ZENGİN ÖVGÜ 1319   14
10 26 YAŞAR DERİN SU 1199   1 - 0 DOĞAN UMUT ANIL 1175   30
11 24 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210   0 - 1 2 TÖNÜK DENİZ 1327   11
12 9 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338   2 1 - 0 2 ÇAKIR KUMSAL 1139   34
13 12 KALE SARP 1320   2 0 - 1 2 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113   36
14 33 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165   2 0 - 1 2 BIYIKLI ERDEM 1318   15
15 35 MAMMADLİ TURAN   1123 2 ½ - ½ 2 CAN MEHMET ALİ 1237   19
16 39 ALTINALANA MEHMET EFE 1074   2 0 - 1 2 BUZLU DOĞA PIRIL 1205   25
17 28 SAĞIR NİSANUR 1194   2 1 - 0 2 AYDOĞAN ARYA 1042   45
18 44 VARDİ ÖMER FARUK 1046   2 0 - 1 2 ŞEN KAYRA TAMER 1184   29
19 46 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042   2 0 - 1 2 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174   31
20 50 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015   2 0 - 1 2 İPEK BORA 1168   32
21 7 SARAÇ ÖYMEN 1361   1 - 0 2 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033   47
22 18 İYİCAN ELA CEREN 1277   1 1 - 0 1 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM 1013   51
23 52 DAĞ EYLÜL 1006   1 1 - 0 1 ÖZKAN EMİR 1196   27
24 40 ATEŞ ECRİN ELA 1059   1 0 - 1 1 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006   53
25 42 GENÇ İLKE 1051   1 1 - 0 1 GÜNEY MELİS 1002   54
26 48 SARITEKE KAAN 1030   1 1 - 0 1 SAFTER AZRA NUR     60
27 56 AMBARCIOĞLU MEHMET     1 1 - 0 1 ÇELİK EFE BUĞRA 1024   49
28 58 İHTİYAR AYSUN İLAYDA     1 1 - 0 ½ GÜLÜNAY UTKU 1050   43
29 55 ÖKMEN MELEK 1000   ½ 1 - 0 ½ ŞAD ZEYNEP     61
30 57 DEMİRTAN ASİLYA ELA     ½ 1 - 0 0 KESKİN DEMİR     59
Turkish Chess Federation © 2014