English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
B Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : Yavuz YILDIZ
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1442
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Baslangic siralamasi listesi
SIRA UNV SOYADI ADI UKD ELO ÜLKE/ŞEHİR
1 İZİ EKREM 1699 1621 GAZİANTEP
2 MAMMADOV ANAR   1697 AZERBAIJAN
3 ÇAKIR EGE 1695 1488 ANTALYA
4 ALKAN ŞÜKRÜ 1694 1605 ANKARA
5 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1694 1577 MERSİN
6 KAÇMAZ SAİT 1693 1673 MARDİN
7 KEKİLLİ ALİ REŞİD 1692 1514 KAYSERİ
8 EROL HARUN ESER 1691 1570 ANTALYA
9 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1690 1554 MERSİN
10 ÖZÇELİK AZİZCAN 1690 1604 ANKARA
11 BOZDOĞAN SARPER EKİN 1687 1522 ANKARA
12 GECE UĞUR 1687 1622 BURSA
13 KARİMOV JOSHGUN   1686 AZERBAIJAN
14 DEMİREZ İNANÇ 1677 1515 ANKARA
15 İNCEKARA ABUZER 1677 1561 KONYA
16 SUBAŞI FİDEL 1676 1662 ANKARA
17 TOKSAN HAYATİ 1676 1507 ORDU
18 ELİDOLU OĞUZ KAAN 1674 1343 ELAZIĞ
19 IMAMVERDİYEVA IRADA   1674 AZERBAIJAN
20 ŞAHİN ARDA 1674 1541 SAMSUN
21 SALTIK SÜLEYMAN 1671 1578 ANKARA
22 SAZLIK MÜCAHİT 1669 1587 MALATYA
23 KAVALCI EMİN 1667 1542 ANKARA
24 AYDEMİR SERMİN NAZ 1665 1436 ADANA
25 MERİÇ MAHMUT 1665   KIRIKKALE
26 TOKER KENAN 1664 1647 SAMSUN
27 DÜZGÜN ABDURRAHMAN 1663 1640 MARDİN
28 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1654 1663 ADIYAMAN
29 KAPLAN CEM AZAD 1662 1605 TUNCELİ
30 SULAK YUSUF 1661 1615 BİTLİS
31 TETİK MUHAMMED 1661 1470 KONYA
32 BOĞAZ MUHAMMET 1660 1542 ÇORUM
33 YILMAZ ERMAN 1657 1428 BALIKESİR
34 ZEYNALOV TURAL   1656 AZERBAIJAN
35 IŞIN RECEP 1650 1514 SİNOP
36 BANCI DOĞANCAN 1649 1452 ANKARA
37 KAYNAR MUSTAFA DENİZ 1649 1389 SİNOP
38 YILMAZ HASAN 1648 1517 KAYSERİ
39 BAGHİROVA SAMA   1647 AZERBAIJAN
40 KÖSEOĞLU ÖMER UMUT 1647 1420 ESKİŞEHİR
41 ODABAŞI NAİL 1646 1511 İSTANBUL
42 YILMAZ ÖZEL CAN 1644 1503 İSTANBUL
43 ÖZSAYIN ELİF 1643 1532 ANKARA
44 İNAK BERKAY 1642 1388 BURDUR
45 ALAK AĞDAR 1641 1543 SİVAS
46 TEKELİ SAVRAN 1492 1641 AYDIN
47 ÖZAKPINAR EMRE 1638   İSTANBUL
48 ATİK MUHAMMED İHSAN 1637 1313 ANTALYA
49 GANBARLI SAHİL   1637 AZERBAIJAN
50 IRAKER UMUT 1637 1499 ÇORUM
51 KABACA ERDEM 1635 1469 İSTANBUL
52 SİNAY AHMET 1635 1476 ANKARA
53 YILMAZ YİĞİT EMRE 1634 1418 İSTANBUL
54 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1632 1483 KARAMAN
55 GÜNEŞ AHMET 1630 1474 İSTANBUL
56 ÖZEL SÜHA 1630 1501 KOCAELİ
57 SİNANOĞLU YUSUF 1628 1414 MANİSA
58 YAMAN ÖMER YİĞİT 1628 1427 ISPARTA
59 ÜLTANIR GÜRAY 1628 1523 İSTANBUL
60 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1626 1470 ANKARA
61 ÖZNUR MUHAMMED ALİ 1625 1445 KIRIKKALE
62 HOKKA FATİH 1624 1576 İSTANBUL
63 MOUJ NEMATULLAH 1624 1563 AFGHANISTAN
64 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1622 1368 ANTALYA
65 ÖZTÜRK OĞUZHAN 1622 1515 ANKARA
66 ARSLAN ERDEM 1620 1488 ANKARA
67 GÜLDÜR BURAK 1620 1432 MANİSA
68 KIRAY TUNÇER EFE 1620 1507 KARAMAN
69 ŞENER KEREM 1618 1439 DÜZCE
70 KAYNAK DENİZ CAN 1617 1458 ANKARA
71 CAYMAZ ÜMİT OĞUZ 1615 1537 TRABZON
72 ERŞAHİNCE UMUT UTKU 1615 1387 ANKARA
73 ALTIN ÇAĞATAY 1614 1345 ESKİŞEHİR
74 AYDIN AYTAÇ 1613 1364 ANKARA
75 KAYNAK CENGİZKAAN 1612 1252 DÜZCE
76 SARI FATİH 1612 1536 İSTANBUL
77 KARTAL EFE ONUR 1611 1351 ANTALYA
78 YÜZER MURAT 1611 1580 TOKAT
79 ÇİÇEK FİDAN 1610 1423 ANTALYA
80 DURMUŞ KENAN 1609 1588 KOCAELİ
81 SECERELİ SİDAR 1602 1435 OSMANİYE
82 HASIRCI ÖZGÜR DENİZ 1593 1249 HATAY
83 ÖZ MESUT 1593 1439 KARAMAN
84 YUSUFOĞLU FERİT 1592 1562 MARDİN
85 KARAKURT OSMAN 1590 1472 MALATYA
86 YILMAZ YİĞİT 1589 1280 MERSİN
87 ALTIN SERDAR YILMAZ 1588 1317 KIRIKKALE
88 DÜNDAR GÖKTUĞ 1587 1355 ANKARA
89 ERDEM EREN 1585 1281 BOLU
90 POSTOĞLU GÜLDEN 1585 1329 MUĞLA
91 SAYKAN AHMET 1581 1515 İSTANBUL
92 ALKAÇ SERKAN 1532 1580 KIRIKKALE
93 ÇİFTÇİ ZEYNEP 1580 1225 KOCAELİ
94 YILMAZ UMUT CANDAŞ 1575 1529 GAZİANTEP
95 TÜRKMEN ERKAN 1574 1413 ANKARA
96 YENİCE YUSUF ERKAN 1574 1509 AKSARAY
97 ERKAM HAKAN OĞUZCAN 1573 1441 ANKARA
98 KAZIK RAMAZAN 1572 1337 ANTALYA
99 ERDOĞAN CELALETTİN 1571 1435 ZONGULDAK
100 BOĞAZ MUSTAFA 1567 1411 ÇORUM
101 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1566 1462 KAHRAMANMARAŞ
102 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 1179 AKSARAY
103 DURAK CAN 1563 1426 İSTANBUL
104 İNCE ERAY 1563 1301 ANTALYA
105 ASLAN ALİ EFE 1562 1356 ANKARA
106 ÇOBAN HASAN 1559 1439 KIRŞEHİR
107 YURDAMLI TAHSİN 1558 1482 İSTANBUL
108 DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN 1556 1348 ANTALYA
109 MAMMADALİYEV HASAN   1551 AZERBAIJAN
110 DEMİR ÖNDER 1548 1362 YALOVA
111 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1547 1295 HATAY
112 YAPRAK UFUK 1546 1458 ANKARA
113 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1542 1327 NEVŞEHİR
114 ÖZTÜRK TOLGA 1542 1376 ANKARA
115 İLARSLAN CAN 1540 1217 ANKARA
116 YILMAZ HÜSEYİN 1539 1398 KÜTAHYA
117 İŞÇİ EMRE 1537 1392 KOCAELİ
118 TEMAMOĞULLARI NİHAL 1535 1449 KARAMAN
119 IŞIK ÇAĞRI 1530 1288 BALIKESİR
120 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1528 1410 KAHRAMANMARAŞ
121 GÜLPOLAT TAHİR 1528   ANKARA
122 BAYCU ARDA 1526 1326 ANKARA
123 BAL ALİ 1522 1509 MERSİN
124 ÖZ ENGİN 1521 1333 SAMSUN
125 ÜSTER DEFNE 1521 1289 İSTANBUL
126 BABAGİL EMRE 1520 1447 ANKARA
127 CİHANGİR İBRAHİM 1491 1520 YÜKSELİŞ GENÇLİK YÜCEL US SPOR
128 ERGUN MEHMET 1520 1223 ANKARA
129 KARSLI HÜSEYİN 1516 1491 ESKİŞEHİR
130 OYMANLI VELİ 1514 1399 ESKİŞEHİR
131 KAVİLCİOĞLU EFE EREN 1512 1357 İSTANBUL
132 DİKİLİTAŞ BEREN 1506 1326 ANKARA
133 GÜLPOLAT MAHMUT MUZAFFERHAN 1506 1389 ANKARA
134 AYTEKİN BİLAL HAMDİ 1505 1374 MALATYA
135 TÜĞMEN ALPEREN 1501 1290 SİNOP
136 YAPRAK ŞAFAK 1499 1338 ANKARA
137 ÜRKER OĞUZHAN 1499 1410 KOCAELİ
138 KAYA ELİF 1497 1264 MERSİN
139 SUNA VELİ DENİZ 1495 1280 KARAMAN
140 ÇAĞLAR ORHUN 1493 1321 ADANA
141 PULAT GÜLCE 1491 1420 ANKARA
142 GÖKTAŞ İBRAHİM CAN 1489 1375 ADANA
143 ÇALIM BORA 1488 1285 ANKARA
144 YAZICIOĞLU ÖMER FARUK 1487 1357 MANİSA
145 YELBAY EGE 1486 1188 BURSA
146 UCAR AHMET 1485 1233 KASTAMONU
147 ŞAHİN ALİ HAYDAR 1484 1448 ANKARA
148 SÖZEN ABDULLAH 1483 1458 ANKARA
149 ÖKMEN ÇAĞRI 1478 1222 KIRIKKALE
150 DAĞ FERRUH 1477   ADIYAMAN
151 ERKEN ENİS SAİT 1477 1433 KONYA
152 ÇİNKA TAYFUN 1475 1477 KARAMAN
153 KIZILTAŞ ECE SU 1476 1264 ANTALYA
154 ERSÖZ TEOMAN GÜNEY 1475 1246 ANKARA
155 YURDUN FEHMİ KUZEY 1475 1319 MUĞLA
156 KALINOĞLU YAĞIZ 1474   İZMİR
157 ARICI ABDULVAHAP 1471 1287 KONYA
158 TAŞ EKİN 1471 1330 ANKARA
159 İBİK HASAN 1471 1374 ANKARA
160 ŞAHİN ABDULLAH BATURALP 1466 1277 İZMİR
161 KANLIDERE FATİH 1463 1171 KOCAELİ
162 KESER İRFAN 1459 1415 ANKARA
163 KOÇAK YASİN 1453 1114 İSTANBUL
164 AYDIN ARDA 1450 1294 İSTANBUL
165 CANOĞLU DENİZ 1450   AKSARAY
166 GÜNEŞ SELAHETTİN 1450 1235 SAMSUN
167 VURAL BURAK 1449 1235 ANKARA
168 GÖBÜTOĞLU İDİRİS 1447 1325 ANKARA
169 ÖZTÜRK MUSTAFA 1447 1090 ANKARA
170 KARATİKEN ERTAN 1446 1381 MERSİN
171 KILIÇ BARAN 1445 1243 ANKARA
172 MUTİ EROL 1445 1337 ANKARA
173 DİNÇER ÇAĞLA 1444 1162 BURDUR
174 YÖNDEM SÜLEYMAN BURAK 1444 1120 ESKİŞEHİR
175 ÇİFÇİ ALAETTİN 1444 1318 ANKARA
176 ATASOY ATA 1443 1408 MERSİN
177 TÜRKMEN GÖKHAN 1441 1227 MERSİN
178 ASLANER ARDA 1440 1335 ESKİŞEHİR
179 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1436 1099 VAN
180 PİŞKİNPAŞA ÇAĞLA 1434 1210 MARDİN
181 BİLEN TUNA 1433 1078 ANKARA
182 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1429 1270 İSTANBUL
183 YİĞİT CANSU 1427 1134 İSTANBUL
184 ÖZDİK YAŞAR 1426 1335 ESKİŞEHİR
185 NASİROV MAHİR   1419 AZERBAIJAN
186 ERAKMAN MUHİTTİN 1418 1303 ANKARA
187 DURGUT OSMAN 1415   ANTALYA
188 AYDIN KERİM DEVRAN 1411 1298 SİNOP
189 IŞIK MEHMET 1409 1410 MARDİN
190 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1406 1221 KONYA
191 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1405 1139 İZMİR
192 ERGUN ABDURRAHMAN 1403 1228 ANKARA
193 ARSLAN HASAN BAHADIR 1402 1315 KONYA
194 TUNCA ÖMER 1401 1067 ANKARA
195 ORHON BORA 1399   ANKARA
196 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1399 1291 MERSİN
197 KORUCU AHMET EFE 1396 1253 ANKARA
198 YAMANER BEKİRKAAN 1396   ANKARA
199 ENGEL ECRİN TUANA 1389   İZMİR
200 YAKAR AZAT 1387 1358 ANTALYA
201 MATKAP ERKAN 1341 1386 HATAY
202 ARI HASANCAN 1378 1208 ANKARA
203 TOKGÖZ AHMET BERK 1378 1058 ANKARA
204 ARKAN EGE 1375   MERSİN
205 CEYLAN OSMAN 1373   DENİZLİ
206 TÜRKMEN ABDULKADİR 1370 1175 ANKARA
207 KAZMA ERHAN 1369 1086 BURSA
208 ATASEVEN HÜSEYİN 1365 1293 ANKARA
209 KOLKIZOĞLU DENİZ 1365   MERSİN
210 KAŞ ELİF BİLGE 1360 1135 ANTALYA
211 UÇAR BURAK 1315 1360 MALATYA
212 GÖKSU BEYZA 1357 1055 ANKARA
213 ŞEN KAMİL 1351 1162 BURSA
214 SÜRÜCÜ EFE MUSTAFA 1349   ANTALYA
215 COGHİLL DENİZ 1344   İSTANBUL
216 TÜRKÜCÜ EYÜP 1337 1259 ANKARA
217 TETİK FURKAN 1332 1076 KIRIKKALE
218 TARHAN İSMAİL 1324 1330 İSTANBUL
219 YANIK YİĞİT 1330 1046 ANTALYA
220 İNAL AHMET 1325 1268 ANKARA
221 GÜMÜŞ SEFA 1322   KIRIKKALE
222 ÖZMEN UMUT BUĞRA 1319 1184 ANKARA
223 ÖZSAYIN MUSTAFA 1304 1318 ANKARA
224 GÖKSU TAHA 1317 1125 ANKARA
225 UCAR MEHMET ALİ 1311 1091 KASTAMONU
226 TOPAL BERFİN 1300 1218 ANKARA
227 ÖZDEN AHMET FURKAN 1300 1240 ANKARA
228 VURAL AHMET CEMAL 1294 1208 ANKARA
229 TANK ÇAĞAN 1291 1056 İZMİR
230 NALBANTOĞLU SEYFETTİN   1285 BURSA
231 HALİLOĞLU ABDULLAH FATİH 1282 1190 ANKARA
232 KÜÇÜKÖZER ALİ 1282   KOCAELİ
233 ADANMIŞ BERFİN 1281 1021 BOLU
234 ÇATALKAYA EMİNE DAMLA 1278   ANKARA
235 SUNA YİĞİT EMRE 1276 1056 MERSİN
236 ATİK SAYİT 1272 1101 ANTALYA
237 TÜTÜNCÜ DURU 1272 1052 İSTANBUL
238 BULUT CAN 1271 1050 ANKARA
239 GENÇ ALİ   1263 ANKARA
240 ALİYEV HUSEYN   1253 AZERBAIJAN
241 GÜNEŞ FATİH EMRE 1249   UŞAK
242 TUŞ İBRAHİM CAN 1217 1246 KONYA
243 YURTSEVEN EREN 1243   ANKARA
244 OCAK DORA NİL 1242 1078 ESKİŞEHİR
245 AYDIN MURAT YAŞAR 1237 1061 ANKARA
246 ARKAN MUSTAFA BAHRİ 1232 1183 MERSİN
247 ÖZTÜRK ONUR 1231   ANKARA
248 YASSIBAĞ YUSUF 1226 1193 MERSİN
249 ATUR ALPEREN 1212   ADANA
250 FETTAH BATUHAN 1211   BURSA
251 YÖRDEM DERYA 1191 1182 ANKARA
252 AYDIN CEYLAN 1187 1034 BURSA
253 YAMAN ALPEREN 1186   TRABZON
254 GÜNEŞ CANER 1180   İSTANBUL
255 ŞEN ENDER 1178   ANKARA
256 ÇİFTÇİ FATMA İREM 1171 1016 ELAZIĞ
257 HÖKE SAMET 1169   ANKARA
258 ŞAN HASAN EFE 1160   ANKARA
259 KARABULUT MEHMET TURGUT 1159   ANKARA
260 YURTSEVEN URAL HAKKI 1153   ANKARA
261 MOLLAOĞLU YİĞİT 1140   AFYONKARAHİSAR
262 AYYILDIZ SERKAN 1129   ANKARA
263 İNCEDERE HALENUR 1126   ANKARA
264 KARABULUT AHMET SEHA 1114   ANKARA
265 BACI KAYNAR NEBAHAT 1110   SİNOP
266 GÜNDOĞDU CEM 1109   ANKARA
267 ÇAKIR ERKAN 1103   ANTALYA
268 BAŞARAN EFEHAN 1100   BALIKESİR
269 ÖZCAN ABDULKADİR 1093   MERSİN
270 ÖZTÜRK MEHMET KAYRA 1090   TRABZON
271 BOZKURT ZEKERİYA TALHA 1067   ANKARA
272 ERİM MERT 1066 1058 İSTANBUL
273 ARK ARİF 1062   KOCAELİ
274 ERTEK ALİNDA 1022   ANKARA
275 ÖZTÜRK HACER SENA 1021   ANKARA
276 TUNCA EMRE 1016   İSTANBUL
277 EYİTMİŞ AHMET MELİH 1000   KAHRAMANMARAŞ
278 ABOHALAKA RESHED     ANKARA
279 ALBAY PUSAT     ANKARA
280 ARSLAN İNAN DENİZ     MERSİN
281 AĞIR HAMZA MESUT     ANKARA
282 BAYRAKTAR MEHMET ALİ     ANKARA
283 BOSTAN ONUR     ANKARA
284 GÖBÜTOĞLU NUSRET ATIF     ANKARA
285 HASDEMİR FATİH     ANKARA
286 KÜRT TÜRKAN NUR     AFYONKARAHİSAR
287 KÜRT YUNUS     AFYONKARAHİSAR
288 PAPİLA CANSIN BARAN     ANKARA
289 SOYER BÜNYAMİN     ANKARA
290 SÖYLİYEN ERDOĞAN     ANKARA
291 TÜĞMEN ESAT     SİNOP
292 ULUCA MEHMET AKİF     ANKARA
293 UYSALLI ZÜHTÜ     ANKARA
294 İTEZ FUAT ALİBEK     ANKARA
Turkish Chess Federation © 2014