English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Final sira
SIRA SOYADI ADI UKD ELO FED KULÜP/ŞEHİR TİP GR FIDE NO. PUAN BH. SB Res. Vict
1 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286 TUR ANKARA U08 26320975 48½ 41,00 0 7
2 BİLGİN ESMANUR F 1224   TUR ANKARA U08 26302640 46½ 40,50 0 7
3 DOĞAN RONİ 1430   TUR KAHRAMANMARAŞ U08 26366541 7 48½ 38,50 0 6
4 KARAKILINÇ FATMA SİMAY F 1327   TUR TOKAT U08 26316277 7 45½ 34,50 0 7
5 UZUNAY ÖMER ATA 1515   TUR İSTANBUL U08 26321670 48½ 35,25 0 6
6 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405   TUR İSTANBUL U08 26366665 46½ 35,50 0 5
7 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090   TUR BURSA U08 26381176 45½ 32,25 0 6
8 ZENGİN ÖVGÜ F 1319   TUR SAMSUN U08 26359693 6 46½ 30,00 0 5
9 SAKAT İDİLYA AZRA F 1224   TUR İZMİR U08 26367505 6 41½ 26,00 0 6
10 CAN MEHMET ALİ 1237   TUR MERSİN U08 26320150 6 41 27,00 0 5
11 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225   TUR ANKARA U08 26321289 6 39½ 23,50 0 6
12 BIYIKLI ERDEM 1318   TUR HATAY U08 26320126 6 39 25,50 0 6
13 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 TUR ANKARA U08 26366495 50½ 31,25 0 5
14 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319   TUR KOCAELİ U08 26320118 43½ 27,75 0 5
15 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317   TUR MERSİN U08 26321246 43 26,75 0 5
16 SARAÇ ÖYMEN 1361   TUR KONYA U08 26366959 42½ 26,50 0 4
17 DOĞAN UMUT ANIL 1175   TUR SAMSUN U08   41½ 25,75 0 5
18 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210   TUR SAKARYA U08 26366428 40½ 25,75 0 5
19 KARACA ATABEY KUTLU 1380   TUR TOKAT U08 26320762 5 44½ 24,00 0 5
20 GANBARLİ NİGAR F   1096 TUR AZERBEYCAN U08 13436449 5 44 23,00 0 4
21 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174   TUR MUĞLA U08   5 42 23,00 1 4
22 SOYLU MEHMET 1343   TUR MERSİN U08 26321424 5 42 23,00 0 5
23 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338   TUR ANKARA U08 26366584 5 41½ 22,75 0 4
24 GÜVENÇ MEHMET 1309   TUR MERSİN U08 26366711 5 41½ 20,50 0 5
25 KALE SARP 1320   TUR KOCAELİ U08 26346818 5 38 16,00 0 5
26 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113   TUR SAMSUN U08 26371693 5 36½ 19,00 0 5
27 ŞEN KAYRA TAMER 1184   TUR MERSİN U08   5 36½ 17,00 0 5
28 TÖNÜK DENİZ 1327   TUR İSTANBUL U08 26367084 43½ 20,75 0 4
29 YAŞAR DERİN SU F 1199   TUR SAMSUN U08 26316650 42 20,25 0 4
30 AYDOĞAN ARYA 1042   TUR BURSA U08   41 18,75 0 3
31 AŞIKOĞLU ELVAN 1235   TUR KASTAMONU U08   39½ 17,75 0 4
32 MAMMADLİ TURAN   1123 TUR AZERBEYCAN U08 13436023 38½ 14,50 0 4
33 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015   TUR İZMİR U08 26366835 37½ 16,75 0 4
34 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033   TUR ANKARA U08   4 38½ 14,00 0 4
35 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165   TUR İZMİR U08 26320614 4 38 10,00 0 4
36 BUZLU DOĞA PIRIL F 1205   TUR ANKARA U08 26368161 4 37½ 15,50 0 4
37 ÇAKIR KUMSAL F 1139   TUR ANKARA U08 26367327 4 37½ 12,50 0 4
38 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042   TUR SAMSUN U08 26320770 4 37 12,00 0 4
39 SAĞIR NİSANUR F 1194   TUR ANKARA U08   4 36 13,50 0 4
40 VARDİ ÖMER FARUK 1046   TUR ANKARA U08   4 35 13,50 0 4
41 GENÇ İLKE F 1051   TUR ANKARA U08 26367394 4 34½ 11,00 0 4
42 İYİCAN ELA CEREN F 1277   TUR SAKARYA U08   4 33 12,00 0 4
43 ATEŞ ECRİN ELA F 1059   TUR ANKARA U08 Ç   4 32½ 11,50 0 3
44 AMBARCIOĞLU MEHMET     TUR TRABZON U08   4 32 12,00 0 4
45 ALTINALANA MEHMET EFE 1074   TUR ANKARA U08   4 31 11,50 0 4
46 İPEK BORA 1168   TUR İSTANBUL U08 26347016 40 11,75 0 3
47 ÖKMEN MELEK F 1000   TUR KIRIKKALE U08 26367467 28 7,75 0 3
48 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006   TUR ANKARA U08 Ç   3 35½ 8,00 0 3
49 SARITEKE KAAN 1030   TUR ANKARA U08   3 32½ 7,50 0 3
50 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM F 1013   TUR KIRIKKALE U08 26316145 3 31 8,50 0 3
51 GÜNEY MELİS F 1002   TUR İZMİR U08 26367408 3 29½ 7,50 0 1
52 DEMİRTAN ASİLYA ELA F     TUR ANKARA U08 Ç   3 28½ 6,00 0 2
53 ÇELİK EFE BUĞRA 1024   TUR ANKARA U08 Ç   3 28 8,25 0 2
54 İHTİYAR AYSUN İLAYDA F     TUR ANKARA U08 Ç   3 27 6,00 0 3
55 ŞAD ZEYNEP F     TUR ANKARA U08 Ç   3 25½ 4,75 0 2
56 KESKİN DEMİR     TUR ANKARA U08   3 23½ 3,50 0 2
57 DAĞ EYLÜL F 1006   TUR İZMİR U08   2 30½ 4,50 0 2
58 ÖZKAN EMİR 1196   TUR ANKARA U08   2 27½ 4,50 0 1
59 SAFTER AZRA NUR F     TUR ANKARA U08 Ç   1 29½ 3,50 0 0
60 GÜLÜNAY UTKU 1050   TUR DÜZCE U08   ½ 26 1,75 0 0
61 YANIK AHMET 1057   TUR ANKARA U08   0 26 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2014