English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Baslangic siralamasi listesi
SIRA SOYADI ADI UKD ELO FED KULÜP/ŞEHİR
1 UZUNAY ÖMER ATA 1515   TUR İSTANBUL
2 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286 TUR ANKARA
3 DOĞAN RONİ 1430   TUR KAHRAMANMARAŞ
4 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405   TUR İSTANBUL
5 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 TUR ANKARA
6 KARACA ATABEY KUTLU 1380   TUR TOKAT
7 SARAÇ ÖYMEN 1361   TUR KONYA
8 SOYLU MEHMET 1343   TUR MERSİN
9 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338   TUR ANKARA
10 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1327   TUR TOKAT
11 TÖNÜK DENİZ 1327   TUR İSTANBUL
12 KALE SARP 1320   TUR KOCAELİ
13 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319   TUR KOCAELİ
14 ZENGİN ÖVGÜ 1319   TUR SAMSUN
15 BIYIKLI ERDEM 1318   TUR HATAY
16 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317   TUR MERSİN
17 GÜVENÇ MEHMET 1309   TUR MERSİN
18 İYİCAN ELA CEREN 1277   TUR SAKARYA
19 CAN MEHMET ALİ 1237   TUR MERSİN
20 AŞIKOĞLU ELVAN 1235   TUR KASTAMONU
21 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225   TUR ANKARA
22 BİLGİN ESMANUR 1224   TUR ANKARA
23 SAKAT İDİLYA AZRA 1224   TUR İZMİR
24 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210   TUR SAKARYA
25 BUZLU DOĞA PIRIL 1205   TUR ANKARA
26 YAŞAR DERİN SU 1199   TUR SAMSUN
27 ÖZKAN EMİR 1196   TUR ANKARA
28 SAĞIR NİSANUR 1194   TUR ANKARA
29 ŞEN KAYRA TAMER 1184   TUR MERSİN
30 DOĞAN UMUT ANIL 1175   TUR SAMSUN
31 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174   TUR MUĞLA
32 İPEK BORA 1168   TUR İSTANBUL
33 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165   TUR İZMİR
34 ÇAKIR KUMSAL 1139   TUR ANKARA
35 MAMMADLİ TURAN   1123 TUR AZERBEYCAN
36 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113   TUR SAMSUN
37 GANBARLİ NİGAR   1096 TUR AZERBEYCAN
38 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090   TUR BURSA
39 ALTINALANA MEHMET EFE 1074   TUR ANKARA
40 ATEŞ ECRİN ELA 1059   TUR ANKARA
41 YANIK AHMET 1057   TUR ANKARA
42 GENÇ İLKE 1051   TUR ANKARA
43 GÜLÜNAY UTKU 1050   TUR DÜZCE
44 VARDİ ÖMER FARUK 1046   TUR ANKARA
45 AYDOĞAN ARYA 1042   TUR BURSA
46 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042   TUR SAMSUN
47 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033   TUR ANKARA
48 SARITEKE KAAN 1030   TUR ANKARA
49 ÇELİK EFE BUĞRA 1024   TUR ANKARA
50 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015   TUR İZMİR
51 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM 1013   TUR KIRIKKALE
52 DAĞ EYLÜL 1006   TUR İZMİR
53 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006   TUR ANKARA
54 GÜNEY MELİS 1002   TUR İZMİR
55 ÖKMEN MELEK 1000   TUR KIRIKKALE
56 AMBARCIOĞLU MEHMET     TUR TRABZON
57 DEMİRTAN ASİLYA ELA     TUR ANKARA
58 İHTİYAR AYSUN İLAYDA     TUR ANKARA
59 KESKİN DEMİR     TUR ANKARA
60 SAFTER AZRA NUR     TUR ANKARA
61 ŞAD ZEYNEP     TUR ANKARA
Turkish Chess Federation © 2014