English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
A KATEGORİSİ
Organizatör(ler) : Turkish Chess Federation, Çubuk Municipality
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Deputy Chief Arbiter : NA Celal AYDIN (44542275), NA Hülya ADANMIŞ (44588356)
Hakem : NA Onur TUĞCU (6384501), NA Adem Seyfullah KOÇOĞLU (34532048), NA Berna ÖZER (26385031)
Şehir : Ankara - Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 2026
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Final sira
SIRA SOYADI ADI UKD ELO KULÜP/ŞEHİR TİP PUAN BH. SB Res. Vict
1 GM SHANAVA, KONSTANTINE   2538 GÜRCİSTAN 48½ 44,00 0 6
2 FM BAYRAMOV, ELVIN   2181 AZERBAYCAN 7 50½ 40,75 0 5
3 GM RASULOV, VUGAR   2534 AZERBAYCAN 7 46½ 37,75 0 6
4 GM BAGATUROV, GIORGI   2417 GÜRCİSTAN S50 48½ 35,25 0 4
5 IM YILMAZYERLİ, MERT 2445 2420 İZMİR 47½ 35,50 0 4
6 IM ARAT, UFUK SEZEN 2370 2376 İSTANBUL 46 33,75 0 6
7 FM SEVGİ, VOLKAN 2307 2302 ANKARA 45 33,25 0 5
8 IM GUSEYNOV, ALIHAN   2282 ÖZBEKİSTAN 45 32,00 0 4
9 GM ATABAYEV, MAKSAT   2486 TÜRKMENİSTAN 6 47 31,50 0 5
10 KIZILKUŞ, AKIN 2073 2162 ANKARA U16 6 47 31,25 0 4
11 IM ISKANDAROV, MISRATDIN   2504 AZERBAYCAN 6 46½ 31,50 0 4
12 CM YAVUZ, EFE METEHAN 1954 1915 İZMİR U16 6 45½ 29,75 0 5
13 IM DARBAN, MORTEZA   2282 IRAN 6 44 29,00 0 5
14 FM GASIMOV, PARVIZ   2323 AZERBAYCAN 6 43½ 29,25 0 5
15 FM YAMAÇ, SAMANİ 2156 2266 İSTANBUL 6 43½ 28,75 0 5
16 IM TUTISANI, NOE   2460 GÜRCİSTAN 6 43 28,50 0 5
17 IM ATABAYEV, YUSUP   2427 TÜRKMENİSTAN 6 42 27,75 0 4
18 IM GULIEV, LOGMAN   2313 AZERBAYCAN 6 40½ 28,75 0 4
19 NIYAZMETOV, HUDOSHUKUR   1864 TÜRKMENİSTAN 6 39½ 27,00 0 6
20 WGM KAZIMOVA, NARMIN F   2256 AZERBAYCAN 6 39 22,00 0 5
21 FM MAMMADOV, SADIG   2243 AZERBAYCAN U16 45 26,25 0 4
22 IM TOGHRUL, HASANZADE   2318 AZERBAYCAN 42½ 23,00 0 5
23 AKTAŞ, İLKER 1949 1884 MALATYA 41 23,75 0 5
24 ÖZCAN, BERK 1850 1696 KASTAMONU 40 25,00 0 3
25 TOFAN, İBRAHİM 2123 2043 BURSA S50 39½ 24,75 0 5
26 CM ÇİLEK, BORA 2035 1948 İZMİR U16 39½ 24,00 0 4
27 DÖNMEZ, YUSUF 2015 1941 KARAMAN 37½ 22,50 0 4
28 IŞIK, KADRİ 1930 1833 GAZİANTEP 37½ 21,00 0 5
29 FM KARADAĞ, EFLATUN CEM 1952 1821 TÜRKİYE S50 34 21,50 0 3
30 GM LOMSADZE, DAVIT   2292 GÜRCİSTAN 5 43½ 23,25 0 4
31 SAKARYA, MUAMMER BORAN 1895 1915 BURSA U16 5 41 20,50 0 5
32 GRIGORIEV, ARMEN   2013 GÜRCİSTAN S50 5 40 19,50 0 5
33 GECE, UĞUR 1807 1688 BURSA U16 5 39 21,75 0 4
34 FM GÜNDÜZ, UMUT ERDEM 2200 2261 İZMIR 5 38½ 18,75 0 3
35 ÖZGÜNER, HAKKI ATA 2040 2091 MERSİN U16 5 37½ 19,00 0 4
36 GÜDER, EYUP SABRİ 1994 1909 BURSA 5 36½ 20,00 0 3
37 GENÇ, ARDA 1836 1727 ANKARA U16 5 36 20,75 0 3
38 ÇIBLAKBAŞ, SERTAN 1812 1729 HATAY 5 36 18,50 0 5
39 JAVADOV, HABIL   1808 AZERBAYCAN U16 5 35½ 19,50 0 4
40 CEYLAN, ARDA 1831 1732 ANKARA U16 5 34 18,25 0 4
41 CM ÖZTÜRK, EFE HAKAN 2033 2017 İZMİR U16 44 21,00 0 2
42 IM BASHIRLI, NAIL   2367 AZERBAYCAN 43½ 20,00 0 3
43 BÜKER, MUHİTTİN 2037 2016 KARAMAN S50 40½ 19,50 0 3
44 ÖZCAN, KADİR KUTAY 1897 1832 OSMANİYE 40½ 18,00 0 3
45 ÇOBAN, EREN ÇINAR 1867 1811 ANKARA U16 39½ 19,00 0 4
46 TÜRKMEN, ATABERK 1938 1893 ANKARA 39 16,00 0 4
47 ONUR, CEM 1805 1667 İSTANBUL 36 17,25 0 4
48 YARAR, BORA 1904 1842 ANKARA U12 35½ 13,75 0 4
49 KONUŞOĞLU, KEMAL SAFA 1891 1800 KASTAMONU 35 15,50 0 4
50 HATIRLI, UĞUR CAN 1865 1792 ÇORUM U16 32½ 13,75 0 4
51 ERGANİ, EFE 1872 1767 ANKARA 31 14,75 0 3
52 WCM BAGHIROVA, KHATUN F   1811 AZERBAYCAN 28½ 14,50 0 3
53 ÇAĞLAR, AHMET ATA 2015 2051 İSTANBUL 4 42 17,50 0 3
54 IM BALTAG, IULIAN   2398 MOLDOVA 4 39½ 17,75 0 3
55 KAYAN, VELİ 1922 1863 OSMANİYE 4 39½ 16,50 0 4
56 IŞIK, RECEP 1961 1893 BURSA 4 37½ 16,00 0 2
57 TÜTÜNCÜ, ALİ 1897 1783 İZMİR U12 4 37½ 15,00 0 4
58 KARA, ALİ BARKIN 1912 1749 İZMİR 4 36 13,75 0 2
59 CM ERTEN, KEREM 1982 1750 KARAMAN U12 4 34 14,25 0 3
60 AYDIN, HAKAN ARDA 1962 1956 KAHRAMANMARAŞ 4 34 12,50 0 3
61 AŞIKOĞLU, ENGİN CAN 1847 1701 KASTAMONU U16 4 31½ 11,00 0 3
62 GM SADİKHOV, ULVİ   2500 AZERBAYCAN 46 19,25 0 3
63 KILIÇ, ERAY 1969 1931 BİTLİS U12 41½ 16,50 0 3
64 FM AĞDELEN, HÜSEYİN CAN 2208 2275 İSTANBUL 39½ 13,00 0 3
65 KAVRİ, YUSUF EREN 1931 1806 SAMSUN U16 38 14,00 0 2
66 OKUŞ, MELİH 2058 1964 İSTANBUL 38 12,00 0 3
67 HAJIYEV, SHAHIN 2026 1983 KAHRAMANMARAŞ S50 37½ 15,00 0 2
68 KUŞ, KÖKSAL 1995 1949 EDİRNE 37 12,75 0 3
69 ŞAKA, ÖMER 1817 1698 SAMSUN U16 35½ 14,25 0 1
70 GÖZÜBÜYÜKOĞLU, SELAMİ 1811 1733 ERZURUM S50 35½ 11,75 0 2
71 NAZLI, SERTAN 1885 1814 UŞAK 34 9,50 0 3
72 ŞAKA, İRFAN 1889 1784 SAMSUN 33½ 12,00 0 2
73 VAR, SEFA 1820 1698 AKSARAY 32½ 12,25 0 2
74 EKİCİ, EMRE 1828 1697 ESKİŞEHİR U16 32½ 12,00 0 2
RASOULI, MEHRJARDI AMIRMOHAMMAD   1801 IRAN U16 32½ 12,00 0 2
76 CM CABEROĞLU, ARDA 1881 1885 İZMİR U16 32½ 11,50 0 1
77 CEVİZCİ, YUSUF BARAN 1812 1714 ANKARA U16 31½ 10,25 0 3
78 ATAMER, TUNCAY 1851 1799 ZONGULDAK 30 9,50 0 2
79 ALTUNDAL, ARDA 1825 1707 ÇORUM U16 28½ 9,75 0 3
80 SHAMSADDIN, HUSEYNOV   1967 AZERBAYCAN 27 8,25 0 3
81 ŞEKERCİ, BERKİN 1877 1767 ANKARA 3 36 12,50 0 2
82 ZÜBEROĞLU, İBRAHİM BERK 1896 1737 HATAY U16 3 31½ 8,75 0 2
83 ZENGİN, SEDAT 2005 1950 ANKARA 3 31 9,00 0 3
84 İBİK, HALİT YAVUZ 2015 1973 ANKARA 37 9,75 0 2
85 POLAT, AHMET EREN 1807 1651 BİTLİS U16 37 9,75 0 1
86 GÖK, EMRE 1907 1825 DÜZCE 31½ 7,75 0 1
87 ŞAHİN, TAHA 1832 1769 MERSİN U12 28 4,25 0 1
88 UZGUR, ARDA 1871 1480 MUĞLA U12 26½ 6,25 0 0
89 DEĞİRMENCİ, YAĞIZ 2019 1923 OSMANİYE 2 34½ 7,50 0 2
90 ÖZATA, DORUK 1824 1730 ANKARA U16 2 33 7,50 0 1
91 SÖYEK, RAMAZAN 2016 1937 BURDUR 33 5,50 0 1
92 NAİLER, ALİ 1804 1877 KIBRIS 32½ 4,25 0 1
93 TAŞKIN, ARDA 1824 1723 MANİSA 31½ 5,75 0 1
94 ÖZSAÇ, SAMET HARUN 1904 1860 AYDIN U16 29 4,25 0 1
95 YİĞİT, MURAT 1870   SAMSUN 1 30 1,50 0 0
96 AÇIKGÖZ, TUNCAY   1822 ANKARA 1 28 3,00 0 0
97 GÜNAY, MEHMET EREN 1917 1815 AFYONKARAHİSAR ½ 30½ 2,00 0 0
98 TAYHAN, NART MURAT 1867 1807 DÜZCE 0 28 0,00 0 0
99 TAYHAN, ŞAMİL BURAK 1836 1705 DÜZCE 0 26½ 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2014