English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuktsf logo 2015
GSB Logo 2015

 


  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 4.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
A Kategori
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Yükselen Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1961
Tarih : 23.07.2018 'e 29.07.2018
Final sira
SIRA SOYADI ADI UKD ELO FED ÜLKE/ŞEHİR YAŞ PUANLAR BH. SB Res. Vict
1 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2477 AZE AZERBAIJAN 23 49½ 43,00 0 7
2 GM SHANAVA KONSTANTİNE   2498 GEO GEORGIA 33 7 49 39,75 0 6
3 IM BALTAG IULİAN   2401 MDA MOLDOVA 32 7 49 39,25 0 5
4 GM QUPARADZE GİGA   2503 GEO GEORGIA 31 7 48½ 39,50 0 5
5 IM ARAT UFUK SEZEN 2334 2372 TUR İZMİR 22 7 46½ 38,00 0 6
6 IM GULİEV LOGMAN   2333 AZE AZERBAIJAN 44 50 36,25 0 6
7 IM SEMİEV SUHRAB   2260 TKM TURKMENISTAN 33 47 34,75 0 5
8 GM MAGHALASHVİLİ DAVİT   2508 GEO GEORGIA 31 46½ 35,50 0 4
9 FM NURİ MURAD   2311 AZE AZERBAIJAN 21 46½ 33,50 0 6
10 FM GASİMOV PARVİZ   2313 AZE AZERBAIJAN 18 46½ 32,75 0 6
11 IM ÖZER ÖMER FARUK 2300 2388 TUR İSTANBUL 32 46 35,00 0 5
12 ABİSHLİ OGHUZ   2146 AZE AZERBAIJAN 18 43½ 31,00 0 5
13 GM LOMSADZE DAVİT   2348 GEO GEORGIA 27 6 48½ 32,75 0 4
14 IM BASHIRLI NAİL   2383 AZE AZERBAIJAN 18 6 48 34,00 0 5
15 IM ABDULOV ORKHAN   2414 AZE AZERBAIJAN 30 6 48 32,75 0 4
16 IM DARBAN MORTEZA   2312 IRI IRANIAN 36 6 48 31,25 0 5
17 GUSEYNOV ALİHAN   2341 UZB UZBEKISTAN 22 6 47½ 32,00 0 4
18 IM BABAYEV TALİB   2330 AZE AZERBAIJAN 47 6 46½ 30,50 0 5
19 FM SEVGİ VOLKAN 2264 2277 TUR ANKARA 19 6 44½ 28,00 0 4
20 GRİGORİEV ARMEN   2107 GEO GEORGIA 56 6 44½ 27,75 0 5
21 CM ACAR UTKU CENGİZ 2058 2100 TUR MERSİN 15 6 44 30,50 0 5
22 KONUŞOĞLU KEMAL SAFA 1751 1607 TUR KASTAMONU 16 6 42 29,50 0 6
23 WGM KAZİMOVA NARMİN F   2299 AZE AZERBAIJAN 25 6 42 29,25 0 5
24 JAVADOV RAMİL   2112 AZE AZERBAIJAN 34 6 42 27,50 0 6
25 WGM ABDULLA KHAYALA F   2231 AZE AZERBAIJAN 25 6 41 29,25 0 5
26 AYDIN HAKAN ARDA 1815 1716 TUR BURSA 17 46 27,75 0 5
27 CM ÖZTÜRK EFE HAKAN 1928 1908 TUR İZMİR 12 45½ 27,00 0 4
28 KONDUK BEKİR SAMİ 1955 1894 TUR SİVAS 25 44 24,25 0 5
29 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2038 1915 TUR GİRESUN 18 41½ 22,75 0 5
30 ÖZSAKALLIOĞLU OKAN 2012 1897 TUR BOLU 16 41 25,75 0 4
31 WGM OLGA BABİY F   2333 UKR UKRAINE 29 40 25,50 0 5
32 ZOR ALBER KADİR 2228 2158 TUR ANKARA 22 40 23,00 0 4
33 ISGANDAROV SHAHRİYAR   2161 AZE AZERBAIJAN 18 38½ 23,50 0 5
34 CM YAVUZ EFE METEHAN 1921 1809 TUR İZMİR 12 37 21,75 0 4
35 DÖNMEZ YUSUF 2028 1953 TUR KARAMAN 35 37 19,50 0 5
36 KIZILKUŞ AKIN 2064 2112 TUR ANKARA 13 34½ 23,00 0 5
37 TAŞKAYA MUHAMMED 2063 2037 TUR DÜZCE 23 34½ 21,75 0 5
38 BÜKER MUHİTTİN 2015 1940 TUR KARAMAN 54 5 43 21,25 0 4
39 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1957 1774 TUR MUĞLA 18 5 41½ 21,00 0 4
40 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1815 1666 TUR ISPARTA 12 5 40½ 19,75 0 4
41 SEVERCAN SEDAT SABRİ 2020 1953 TUR ANKARA 60 5 40 20,00 0 5
42 HAJIYEV SHAHIN 2038 1965 TUR KAHRAMANMARAŞ 50 5 39½ 22,75 0 3
43 WCM BAGHİROVA KHATUN F   1848 AZE AZERBAIJAN 21 5 39½ 21,25 0 4
44 MEHTİYEV ELNUR   1931 AZE AZERBAIJAN 23 5 39 17,50 0 4
45 GÜDER EYUP SABRİ 1986 1895 TUR BURSA 21 5 38 16,50 0 5
46 YAPICI KADİR GÖKBERK 1930 1822 TUR ANKARA 24 5 37 20,00 0 4
47 ATAŞ YUNUS 1895 1792 TUR BİTLİS 26 5 37 16,00 0 5
48 IŞIK RECEP 1944 1829 TUR HATAY 25 5 36½ 19,00 0 5
49 DOĞU HAŞİM 1932 1869 TUR İZMİR 26 5 35½ 18,00 0 5
50 TARHAN ADAR 1797 1647 TUR İSTANBUL 10 5 30 16,25 0 3
51 KURDAŞ HALİL İBRAHİM 1854 1791 TUR TRABZON 18 40 18,00 0 3
52 ÇOBAN EREN ÇINAR 1742 1572 TUR ANKARA 11 39½ 20,00 0 3
53 FM BAYRAMOV ELVİN   2213 AZE AZERBAIJAN 21 39½ 18,75 0 3
54 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN 1939 1859 TUR İSTANBUL 24 39 17,00 0 4
55 KARGI MERT 1700 1519 TUR ARTVİN 12 38½ 20,25 0 3
56 YARAR MUAMMER ATAKAN 1938 1807 TUR İSTANBUL 21 38½ 18,50 0 2
57 DENİZ MEDENİ 2044 1959 TUR ÇORUM 27 38 18,00 0 3
58 ŞEKERCİ BERKİN 1831 1718 TUR ANKARA 16 38 17,50 0 2
59 IŞIK KADRİ 1839 1746 TUR GAZİANTEP 28 37½ 15,25 0 3
60 EKİNCİ BERKAY 1831 1714 TUR İSTANBUL 14 37 17,00 0 4
61 ANAÇOĞLU ÇİSEL F 1852 1790 TUR ANKARA 12 36 13,75 0 4
62 YASSIBAĞ İPEK ASLI F 1856 1834 TUR ŞANLIURFA 17 35½ 16,00 0 3
63 HUSEYNOV SHAMSADDIN   1921 AZE AZERBAIJAN 31 35 16,25 0 4
64 CEVİZCİ YUSUF BARAN 1702 1547 TUR ANKARA 13 34½ 15,00 0 3
65 VAR SEFA 1854 1698 TUR AKSARAY 24 34 15,75 0 4
66 TÜRKMEN ATABERK 1817 1737 TUR ANKARA 15 32½ 14,75 0 4
67 ÖZBAĞ BERAT 1840 1721 TUR ARTVİN 22 30½ 15,25 0 4
68 WCM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA F 1945 2022 TUR MANİSA 18 28 12,00 0 4
69 GÜLER MUHAMMED TALHA 1770 1498 TUR DÜZCE 13 4 44 21,00 0 4
70 NOVRUZOV EMİN   1837 AZE AZERBAIJAN 42 4 41½ 17,00 0 4
71 EKİCİ EMRE 1755 1572 TUR ANTALYA 13 4 37½ 16,75 0 2
72 KİRAZCI OKAN 1701 1606 TUR TEKİRDAĞ 20 4 37 13,50 0 4
73 CİVCER ÖMER FARUK 1703 1686 TUR ANKARA 12 4 36½ 17,00 0 2
74 DEMİR ZEKİ 1815 1728 TUR ANTALYA 47 4 36½ 13,75 0 3
75 BAŞARA ARDA 1809 1718 TUR ANTALYA 13 4 36 15,25 0 3
76 UZGUR ARDA 1902 1497 TUR MUĞLA 11 4 35½ 16,75 0 2
77 İBİK HALİT YAVUZ 2007 1972 TUR ŞANLIURFA 17 4 35½ 16,50 0 3
78 KELEŞ CENGİZ ÖZDEMİR 2160 2084 TUR ANKARA 48 4 35½ 14,25 0 3
79 ZENGİN SEDAT 2027 2000 TUR TEKİRDAĞ 40 4 35 13,25 0 3
80 HASANOĞLU HAKAN 1749 1700 TUR ORDU 11 4 34½ 14,00 0 3
81 BULUT MUHAMMED 1812 1736 TUR BİTLİS 26 4 34½ 13,25 0 2
82 POLAT AHMET EREN 1779 1676 TUR KARAMAN 13 4 34½ 12,00 0 3
83 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1744 1608 TUR ANTALYA 11 4 34 13,50 0 3
84 MERMER YUNUS 1736 1620 TUR MUĞLA 15 4 33½ 15,50 0 2
85 ÜREGEN RAFET 1810 1690 TUR SİİRT 14 4 33½ 12,25 0 3
86 MENKEN EKİN 1775 1735 TUR KARAMAN 14 4 31 11,25 0 3
87 ÖZCAN KADİR KUTAY 1869 1820 TUR OSMANİYE 19 42 14,50 0 3
88 KAYAMAN METİN 1795 1772 TUR ANKARA 78 41½ 17,25 0 3
89 AKTAŞ İLKER 1968 1894 TUR MALATYA 41 38 12,25 0 3
90 ACAR CENGİZ CAN 1855 1772 TUR ESKİŞEHİR 19 37 11,25 0 3
91 ÇOŞGUN EMİN 1827 1685 TUR ANTALYA 16 36½ 12,50 0 3
92 GÜVEN OĞUZ KAAN 2056 2013 TUR ANKARA 19 36½ 12,25 0 3
93 ÇEKLİ CEM 1779 1712 TUR ANTALYA 13 36 12,75 0 3
94 GÜRSES AYBERK 1742 1555 TUR ÇORUM 14 34½ 9,75 0 3
95 FM KARADAĞ EFLATUN CEM 2278 2202 TUR İSTANBUL 55 34 12,00 0 1
96 AYAZMALI GİZEM F 1857 1809 TUR BURSA 18 33½ 12,25 0 2
97 YILDIRIM YASİN 1730 1579 TUR ÇORUM 21 33½ 11,25 0 2
98 KIYAK ALİ 1717 1476 TUR OSMANİYE 15 33 11,00 0 3
99 ESTİ KÜBRA SELENAY F 1754 1659 TUR KARAMAN 16 31 10,75 0 1
100 GENÇ UĞUR CAN 1717 1415 TUR ELAZIĞ 13 25½ 9,50 0 1
101 KOÇ MERT 1766 1718 TUR İSTANBUL 36 3 37½ 13,50 0 3
102 YILDIZAK GÖKSEL 2059 1963 TUR MERSİN 23 3 36½ 11,00 0 2
103 BAYRAM MESUT 1779 1584 TUR AMASYA 32 3 31½ 10,00 0 3
104 YILDIZ TUNAHAN 1753 1492 TUR ARTVİN 11 3 31½ 9,00 0 3
105 CEYLAN ARDA 1767 1691 TUR ANKARA 12 3 31½ 7,75 0 2
106 YAMAN YILMAZ 1701 1479 TUR BALIKESİR 17 3 30½ 8,50 0 2
107 İNEL CİHANGİR 1714 1593 TUR SAMSUN 22 3 29½ 8,00 0 2
108 SHABANOV ABDULLA   1800 AZE İSTANBUL 32 3 29½ 7,50 0 2
109 ÖZSAKALLIOĞLU AKIN 1995 1884 TUR BOLU 16 35 9,75 0 1
110 BOZKURT SERKAN 1737 1610 TUR ORDU 20 34 8,25 0 1
111 BİNGÖLOĞLU FURKAN 1701 1612 TUR TOKAT 24 33 9,00 0 1
112 ASLAN MUHAMMED SADIK 1751 1641 TUR BURSA 23 31½ 7,25 0 2
113 AGURLU FATİH SELAMİ 1733 1614 TUR GİRESUN 23 31 5,75 0 2
114 AKALIN BILGEHAN 1717 1564 TUR ANTALYA 16 30 8,25 0 0
115 ÇALIŞKAN ALİ 1768   TUR HATAY 44 30 6,75 0 1
116 KURT MURAT 1740 1626 TUR KIRIKKALE 31 28½ 6,25 0 1
117 ÖZALP BURAK 2192 2174 TUR SİVAS 26 27 5,75 0 1
118 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2106 2059 TUR BİTLİS 16 2 34 7,50 0 2
119 YAVUZ ŞEVKİ BATUHAN 1740 1603 TUR BOLU 15 2 28½ 6,25 0 0
120 ÖZCAN BERK 1827 1715 TUR KASTAMONU 15 2 26½ 4,50 0 1
121 DUMAN NECDET 1869 1846 TUR MERSİN 17 1 30½ 2,50 0 1
122 KÜRÜZ YUSUF 1964 1882 TUR MALATYA 37 1 30½ 2,00 0 1
123 MIHÇIYAZGAN CAN 1797 1687 TUR İSTANBUL 26 1 29½ 3,75 0 0
124 ALKAN FERMAN 1935 1830 TUR GAZİANTEP 18 1 29½ 3,00 0 1
125 ARKAN YAREN 1722 1576 TUR MUĞLA 20 ½ 25 1,00 0 0
126 KARGACI HÜMEYRA F 1787 1690 TUR ANKARA 16 0 27 0,00 0 0
127 ALUÇ BULUT EVRİM F 1757 1677 TUR KARAMAN 18 0 26 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2014