English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Tur 8 de 03.08.2019 da 10.00 (Tur bitiş 12.40)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 BİLGİN ESMANUR 1224   6 1 - 0 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286
2 UZUNAY ÖMER ATA 1515   0 - 1 5 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1327  
3 BIYIKLI ERDEM 1318   5 0 - 1 DOĞAN RONİ 1430  
4 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090   5 ½ - ½ 5 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405  
5 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338   5 0 - 1 5 SAKAT İDİLYA AZRA 1224  
6 ZENGİN ÖVGÜ 1319   5 1 - 0 DOĞAN UMUT ANIL 1175  
7 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 1 - 0 YAŞAR DERİN SU 1199  
8 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319   1 - 0 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317  
9 ŞEN KAYRA TAMER 1184   4 0 - 1 4 KARACA ATABEY KUTLU 1380  
10 BUZLU DOĞA PIRIL 1205   4 0 - 1 4 SOYLU MEHMET 1343  
11 TÖNÜK DENİZ 1327   4 ½ - ½ 4 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015  
12 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174   4 1 - 0 4 GÜVENÇ MEHMET 1309  
13 CAN MEHMET ALİ 1237   4 1 - 0 4 SAĞIR NİSANUR 1194  
14 ÇAKIR KUMSAL 1139   4 0 - 1 4 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225  
15 İPEK BORA 1168   0 - 1 SARAÇ ÖYMEN 1361  
16 MAMMADLİ TURAN   1123 1 - 0 AŞIKOĞLU ELVAN 1235  
17 AYDOĞAN ARYA 1042   0 - 1 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210  
18 KALE SARP 1320   3 1 - 0 3 ALTINALANA MEHMET EFE 1074  
19 VARDİ ÖMER FARUK 1046   3 1 - 0 3 İYİCAN ELA CEREN 1277  
20 SARITEKE KAAN 1030   3 0 - 1 3 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165  
21 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033   3 0 - 1 3 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113  
22 GANBARLİ NİGAR   1096 3 1 - 0 3 AMBARCIOĞLU MEHMET    
23 ÖKMEN MELEK 1000   0 - 1 3 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042  
24 DEMİRTAN ASİLYA ELA     ½ - ½ ÇELİK EFE BUĞRA 1024  
25 ŞAD ZEYNEP     2 0 - 1 2 ATEŞ ECRİN ELA 1059  
26 GENÇ İLKE 1051   2 1 - 0 2 KESKİN DEMİR    
27 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM 1013   2 1 - 0 2 GÜNEY MELİS 1002  
28 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006   2 1 - 0 2 DAĞ EYLÜL 1006  
29 İHTİYAR AYSUN İLAYDA     2 1 - 0 1 SAFTER AZRA NUR    
ÖZKAN EMİR 1196   1 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014