English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Tur 7 de 02.08.2019 da 10.00 (Tur bitiş 13.18)
MASA B.NO. SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO B.NO.
1 2 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286 1 - 0 UZUNAY ÖMER ATA 1515   1
2 22 BİLGİN ESMANUR 1224   5 1 - 0 5 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090   38
3 3 DOĞAN RONİ 1430   1 - 0 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 5
4 4 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405   ½ - ½ ZENGİN ÖVGÜ 1319   14
5 6 KARACA ATABEY KUTLU 1380   4 0 - 1 4 BIYIKLI ERDEM 1318   15
6 17 GÜVENÇ MEHMET 1309   4 0 - 1 4 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338   9
7 21 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225   4 0 - 1 4 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1327   10
8 23 SAKAT İDİLYA AZRA 1224   4 1 - 0 4 TÖNÜK DENİZ 1327   11
9 16 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317   1 - 0 4 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174   31
10 24 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210   0 - 1 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319   13
11 20 AŞIKOĞLU ELVAN 1235   0 - 1 DOĞAN UMUT ANIL 1175   30
12 26 YAŞAR DERİN SU 1199   1 - 0 İPEK BORA 1168   32
13 7 SARAÇ ÖYMEN 1361   3 ½ - ½ 3 AYDOĞAN ARYA 1042   45
14 8 SOYLU MEHMET 1343   3 1 - 0 3 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042   46
15 37 GANBARLİ NİGAR   1096 3 0 - 1 3 CAN MEHMET ALİ 1237   19
16 25 BUZLU DOĞA PIRIL 1205   3 1 - 0 3 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033   47
17 28 SAĞIR NİSANUR 1194   3 1 - 0 3 SARITEKE KAAN 1030   48
18 29 ŞEN KAYRA TAMER 1184   3 1 - 0 3 AMBARCIOĞLU MEHMET     56
19 44 VARDİ ÖMER FARUK 1046   3 0 - 1 3 ÇAKIR KUMSAL 1139   34
20 36 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113   3 0 - 1 3 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015   50
21 35 MAMMADLİ TURAN   1123 1 - 0 ÖKMEN MELEK 1000   55
22 12 KALE SARP 1320   2 1 - 0 2 GENÇ İLKE 1051   42
23 18 İYİCAN ELA CEREN 1277   2 1 - 0 2 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006   53
24 33 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165   2 1 - 0 2 İHTİYAR AYSUN İLAYDA     58
25 39 ALTINALANA MEHMET EFE 1074   2 1 - 0 2 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM 1013   51
26 52 DAĞ EYLÜL 1006   2 0 - 1 ÇELİK EFE BUĞRA 1024   49
27 54 GÜNEY MELİS 1002   ½ - ½ ŞAD ZEYNEP     61
28 60 SAFTER AZRA NUR     1 0 - 1 DEMİRTAN ASİLYA ELA     57
29 59 KESKİN DEMİR     1 1 - 0 1 ÖZKAN EMİR 1196   27
40 ATEŞ ECRİN ELA 1059   1 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014