English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
8 Yaş Kategori (2011 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1174
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Tur 2 de 30.07.2019 da 10.00 (Tur bitiş 12.35)
MASA SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN SOYADI ADI UKD ELO
1 UZUNAY ÖMER ATA 1515   1 1 - 0 1 İYİCAN ELA CEREN 1277  
2 GÜVENÇ MEHMET 1309   1 0 - 1 1 KURTYILMAZ KUZEY 1463 1286
3 DOĞAN RONİ 1430   1 1 - 0 1 AŞIKOĞLU ELVAN 1235  
4 CAN MEHMET ALİ 1237   1 0 - 1 1 GECEGEZEN CENGİZHAN 1405  
5 ÇİÇEKLİ RÜZGAR 1402 1193 1 1 - 0 1 BİLGİN ESMANUR 1224  
6 ÖZUĞUR BARTU OKAN 1225   1 0 - 1 1 KARACA ATABEY KUTLU 1380  
7 SARAÇ ÖYMEN 1361   1 ½ - ½ 1 BÜYÜK SEDAT DENİZ 1210  
8 SAKAT İDİLYA AZRA 1224   1 0 - 1 1 SOYLU MEHMET 1343  
9 DURA MUHAMMED POYRAZ 1338   1 ½ - ½ 1 YAŞAR DERİN SU 1199  
10 BUZLU DOĞA PIRIL 1205   1 0 - 1 1 KARAKILINÇ FATMA SİMAY 1327  
11 TÖNÜK DENİZ 1327   1 1 - 0 1 SAĞIR NİSANUR 1194  
12 ÖZKAN EMİR 1196   1 0 - 1 1 KALE SARP 1320  
13 BİLİR MUHAMMED TUNA 1319   1 ½ - ½ 1 DOĞAN UMUT ANIL 1175  
14 BIYIKLI ERDEM 1318   1 0 - 1 1 GANBARLİ NİGAR   1096
15 ŞEN KAYRA TAMER 1184   1 0 - 1 1 ÖZKAYA İSMAİL ALP 1317  
16 İPEK BORA 1168   0 0 - 1 ½ ZENGİN ÖVGÜ 1319  
17 AYDOĞAN ARYA 1042   ½ ½ - ½ 0 GÖKMENOĞLU KARAKAYA ARDA 1174  
18 ÇELİK EFE BUĞRA 1024   0 0 - 1 0 GÜMÜŞ ASİL DOĞAN 1165  
19 ÇAKIR KUMSAL 1139   0 0 - 1 0 KIRKPINAR ARAS KAĞAN 1015  
20 DENİZ ZÜMRA BUĞLEM 1013   0 0 - 1 0 MAMMADLİ TURAN   1123
21 TONOĞLU HÜSEYİN EYMEN 1113   0 1 - 0 0 DAĞ EYLÜL 1006  
22 DEMİRTAŞ MUHAMMED BERK 1006   0 0 - 1 0 TÜRKHAN MUHAMMED TAHA 1090  
23 ALTINALANA MEHMET EFE 1074   0 1 - 0 0 GÜNEY MELİS 1002  
24 ÖKMEN MELEK 1000   0 0 - 1 0 ATEŞ ECRİN ELA 1059  
25 DEMİRTAN ASİLYA ELA     0 0 - 1 0 GENÇ İLKE 1051  
26 GÜLÜNAY UTKU 1050   0 0 - 1 0 AMBARCIOĞLU MEHMET    
27 KESKİN DEMİR     0 0 - 1 0 VARDİ ÖMER FARUK 1046  
28 ŞAD ZEYNEP     0 0 - 1 0 KARAKÖSE ALİ KUZEY 1042  
29 VARDİ MUHAMMED BURAK 1033   0 1 - 0 0 İHTİYAR AYSUN İLAYDA    
SAFTER AZRA NUR     0 1 - - Tur    
Turkish Chess Federation © 2014