English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
7 Yaş Kategori (2012 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1132
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Final sira
SIRA SOYADI ADI UKD FED KULÜP/ŞEHİR TİP GR FIDE NO. PUAN BH. SB Res. Vict
1 PEHLİVAN METE 1383 TUR SAKARYA U08 26359278 8 45 43,50 0 8
2 ORAL EMİR 1213 TUR İZMİR U08 26363020 7 41½ 31,50 0 7
3 ÜNSAL GÖRKEM 1416 TUR NİĞDE U08   49 36,25 0 6
4 ZOR DORUKHAN 1242 TUR ANKARA U08 26363607 47 36,50 0 5
5 YILMAZ BAVER 1474 TUR MARDİN U08 26363542 47 35,25 0 6
6 BEKÇİOĞLU AZİZ 1400 TUR SİVAS U08 26362287 46 34,75 0 6
7 TOKAN ROHAT MİRAN 1168 TUR MARDİN U08 26363330 6 48½ 32,50 0 5
8 BAŞSARI SENEM GÜL F 1303 TUR MERSİN U08 26363704 6 47½ 32,00 0 6
9 SÖNMEZ ADEM 1134 TUR HATAY U08 26363240 6 42½ 28,25 0 5
10 KOZAT ÖZGÜR CAN 1191 TUR MERSİN U08 26376911 6 42 25,50 0 6
11 ÖNER MERT MİRAÇ 1166 TUR ISPARTA U08 26363062 6 40½ 23,50 0 6
12 TURUNÇ DENİZ 1173 TUR HATAY U08 26363348 6 39 25,00 0 5
13 ÖNER ÇINAR 1294 TUR ISPARTA U08 26363054 6 38½ 24,50 0 6
14 ÖZDEMİR İBRAHİM EFE 1080 TUR ANTALYA U08 26363097 6 38 24,50 0 6
15 EROĞLU ILGIN DENİZ F 1107 TUR MERSİN U08 26363836 40 24,25 0 5
16 KESER EFE 1103 TUR HATAY U08 26362880 37½ 19,75 0 5
17 ABAK TUANA F 1291 TUR MARDİN U08 26363615 5 48 25,25 0 4
18 UYSAL KEREM 1169 TUR ISPARTA U08 26363402 5 47 25,50 0 5
19 DEMİRCAN JAN 1197 TUR ADANA U08   5 46 24,00 0 5
20 BOZDEMİR DEMİR CAN 1173 TUR HATAY U08 26362325 5 44 22,50 0 5
21 YÜCE NİSA NUR F 1106 TUR ANKARA U08   5 40½ 18,50 0 5
22 DURAN YUSUF SİNAN 1141 TUR SAMSUN U08 26362554 5 39 19,50 0 5
23 HANCI BERKE 1112 TUR KASTAMONU U08 26356287 5 37½ 21,00 0 5
24 DUKSAL KEREM 1234 TUR SİVAS U08 26362546 5 36 19,00 0 5
25 KARAKOYUNLU TOPRAK 1122 TUR ANKARA U08 26383373 5 35 16,00 0 5
26 KARAKOYUNLU RÜZGAR 1230 TUR ANKARA U08 26383365 43 21,00 0 4
27 ÖTEGENGİL ÇINAR 1100 TUR İZMİR U08 26363089 41½ 18,25 0 4
28 TÜTÜNCÜ MEHMET FURKAN 1118 TUR İSTANBUL U08 26363380 36½ 15,75 0 4
29 KARAKUŞ ALİ KEREM 1209 TUR ANKARA U08 26362848 35½ 14,25 0 4
30 DİNÇER ÇAĞATAY 1010 TUR ANKARA U08 26362503 33½ 13,75 0 4
31 YALÇIN HALİL İBRAHİM 1140 TUR İSTANBUL U08   32½ 16,00 0 4
32 ÇAKAR ZEYNEP F 1161 TUR ESKİŞEHİR U08 26363747 4 41½ 16,00 0 4
33 GÜNEŞ EMİR ALİ 1150 TUR HATAY U08   4 41½ 13,50 0 4
34 BULUT KEMAL   TUR ANKARA U08 26362341 4 40 19,00 0 4
35 USLU ALYA DURU F 1028 TUR MERSİN U08 26364212 4 40 13,50 0 4
36 ÇİÇEK TOPRAK 1219 TUR MERSİN U08   4 36½ 15,00 0 4
37 ÇİÇEK YUSUF ENSAR 1050 TUR ANKARA U08 26369591 4 35 14,00 0 4
38 OVA MERVE F 1154 TUR ANKARA U08 26364000 4 34½ 12,50 0 4
39 TOMAK AKİF 1090 TUR MERSİN U08 26355329 4 34½ 10,50 0 4
40 ERTEN EREN 1024 TUR MANİSA U08 26362627 4 32½ 12,50 0 4
41 ÖZEN ÖMER FARUK   TUR AFYONKARAHİSAR U08 26381575 4 30 10,50 0 4
42 ÖZER EMİR ALİ 1016 TUR ANKARA U08 26369648 37½ 11,25 0 3
43 CİCİN TAHA 1040 TUR SAKARYA U08   36 14,25 0 3
44 AY MİNA SU F 1000 TUR İZMİR U08 26363682 30½ 6,75 0 3
45 TEZCAN MEHMET CEM   TUR HATAY U08   28½ 10,25 0 3
46 BARAN EMİR BÜNYAMİN 1057 TUR İSTANBUL U08   3 39½ 13,00 0 3
47 DOĞAN ROHAT ALİ 1000 TUR KAHRAMANMARAŞ U08   3 34 9,50 0 3
48 SEVİNÇ NİL F   TUR BURSA U08 26364140 3 33½ 10,50 0 3
49 KÖKSAL DENİZ EMİR 1037 TUR KIRIKKALE U08 26362970 3 28½ 4,00 0 3
50 UÇAR YUSUF 1047 TUR İZMİR U08   37½ 7,75 0 2
51 KAFALI EFE   TUR MERSİN U08   29½ 2,75 0 2
52 ORHON BATU   TUR ANKARA U08 26363046 28 5,75 0 1
53 ÖZER ARİN DORA F   TUR ANKARA U08   27½ 2,75 0 2
54 GÖKÇAY GÖKSU F 1105 TUR MERSİN U08 26355221 2 34½ 5,50 0 2
55 ÖZTÜRK EMİR   TUR ANKARA U08 Ç   1 27 0,50 0 1
56 KARGI NESİBE F   TUR ANKARA U08   1 26 0,00 0 0
Turkish Chess Federation © 2014