English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

çubuk
banner_isbank
gsb logo 2019
 tsf logo_2015
 

  Excel Dosyasını Kaydet
Çubuk Belediyesi 5.Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası
7 Yaş Kategori (2012 Doğumlu Sporcular)
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu-Çubuk Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Engin GÜLEÇ (6347096)
Başhakem : FA Çağatay KORKUÇ (6310001)
Hakem : NA İlhan ŞEN (44504225)
Şehir : Çubuk Sebat Koleji
Rating-Ø : 1132
Tarih : 29.07.2019 'e 04.08.2019
Baslangic siralamasi listesi
 
SIRA SOYADI ADI UKD FED KULÜP/ŞEHİR
1 YILMAZ BAVER 1474 TUR MARDİN
2 ÜNSAL GÖRKEM 1416 TUR NİĞDE
3 BEKÇİOĞLU AZİZ 1400 TUR SİVAS
4 PEHLİVAN METE 1383 TUR SAKARYA
5 BAŞSARI SENEM GÜL 1303 TUR MERSİN
6 ÖNER ÇINAR 1294 TUR ISPARTA
7 ABAK TUANA 1291 TUR MARDİN
8 ZOR DORUKHAN 1242 TUR ANKARA
9 DUKSAL KEREM 1234 TUR SİVAS
10 KARAKOYUNLU RÜZGAR 1230 TUR ANKARA
11 ÇİÇEK TOPRAK 1219 TUR MERSİN
12 ORAL EMİR 1213 TUR İZMİR
13 KARAKUŞ ALİ KEREM 1209 TUR ANKARA
14 DEMİRCAN JAN 1197 TUR ADANA
15 KOZAT ÖZGÜR CAN 1191 TUR MERSİN
16 BOZDEMİR DEMİR CAN 1173 TUR HATAY
17 TURUNÇ DENİZ 1173 TUR HATAY
18 UYSAL KEREM 1169 TUR ISPARTA
19 TOKAN ROHAT MİRAN 1168 TUR MARDİN
20 ÖNER MERT MİRAÇ 1166 TUR ISPARTA
21 ÇAKAR ZEYNEP 1161 TUR ESKİŞEHİR
22 OVA MERVE 1154 TUR ANKARA
23 GÜNEŞ EMİR ALİ 1150 TUR HATAY
24 DURAN YUSUF SİNAN 1141 TUR SAMSUN
25 YALÇIN HALİL İBRAHİM 1140 TUR İSTANBUL
26 SÖNMEZ ADEM 1134 TUR HATAY
27 KARAKOYUNLU TOPRAK 1122 TUR ANKARA
28 TÜTÜNCÜ MEHMET FURKAN 1118 TUR İSTANBUL
29 HANCI BERKE 1112 TUR KASTAMONU
30 EROĞLU ILGIN DENİZ 1107 TUR MERSİN
31 YÜCE NİSA NUR 1106 TUR ANKARA
32 GÖKÇAY GÖKSU 1105 TUR MERSİN
33 KESER EFE 1103 TUR HATAY
34 ÖTEGENGİL ÇINAR 1100 TUR İZMİR
35 TOMAK AKİF 1090 TUR MERSİN
36 ÖZDEMİR İBRAHİM EFE 1080 TUR ANTALYA
37 BARAN EMİR BÜNYAMİN 1057 TUR İSTANBUL
38 ÇİÇEK YUSUF ENSAR 1050 TUR ANKARA
39 UÇAR YUSUF 1047 TUR İZMİR
40 CİCİN TAHA 1040 TUR SAKARYA
41 KÖKSAL DENİZ EMİR 1037 TUR KIRIKKALE
42 USLU ALYA DURU 1028 TUR MERSİN
43 ERTEN EREN 1024 TUR MANİSA
44 ÖZER EMİR ALİ 1016 TUR ANKARA
45 DİNÇER ÇAĞATAY 1010 TUR ANKARA
46 AY MİNA SU 1000 TUR İZMİR
47 DOĞAN ROHAT ALİ 1000 TUR KAHRAMANMARAŞ
48 BULUT KEMAL   TUR ANKARA
49 KAFALI EFE   TUR MERSİN
50 KARGI NESİBE   TUR ANKARA
51 ORHON BATU   TUR ANKARA
52 ÖZEN ÖMER FARUK   TUR AFYONKARAHİSAR
53 ÖZER ARİN DORA   TUR ANKARA
54 ÖZTÜRK EMİR   TUR ANKARA
55 SEVİNÇ NİL   TUR BURSA
56 TEZCAN MEHMET CEM   TUR HATAY
Turkish Chess Federation © 2014